ArabicEnglishGermanRussianTurkish

GOLD Sırmagrup İçecek

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
36 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Suat Paksoy
  • ADRES: Küçükbakkalköy Mah. Vedat Günyol Cad. Defne Sok. No:3, Büyükhanlı Plaza B/Blok K:11 34750 Ataşehir İstanbul
  • TELEFON: 0 (216) 544 27 00
  • FAX: 0 (216) 340 58 79
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.sirmagrup.com
  • E-POSTA: info@sirmagrup.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 18:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
6+6 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Küçükbakkalköy Mah. Vedat Günyol Cad. Defne Sok. No:3, Büyükhanlı Plaza B/Blok K:11 34750 Ataşehir İstanbul

FİRMA HAKKINDA

Doğal Kaynak Suyu ve Maden Suyu

Doğal Kaynak Suyu ve Maden Suyu

 

 

 

Sırmagrup İçecek San. ve Tic. A.Ş.

 

Doğal Kaynak Suyu ve Maden Suyu İçecek sektöründeki deneyimi 1950’ li yıllara dayanan Sırmagrup,  1991 yılında doğal maden suyu, 2002 yılında ise doğal kaynak suyu ile faaliyete başlamıştır. Su ve maden suyunun doğasındaki değerleri toplumun yararına sunma bilinciyle,  kaynaklarını en verimli şekilde kullanıp geliştirerek, bireylerin yaşam kalitelerini arttıran, mutluluklarına katkıda bulunan, doğal, sağlıklı ve lezzetli su & maden suyu ürünleri sunmak, şirketin öncelikli misyonu. Sektörün lider oyuncusu olarak her zaman yeniliklere imza atmayı hedefleyen Sırmagrup; bu anlamda AR-GE ve tasarım çalışmalarına büyük önem vererek dünya standartlarında inovatif çalışmalar gerçekleştirerek sektöre yeni bir bakış açısı getirmiştir.

 

Doğal Kaynak Suyu ve Maden Suyu Sırma Su www.expogi.com (1).

Doğal Kaynak Suyu  Sırma Su www.expogi.com (1).

 

Doğal Kaynak Suyu ve Maden Suyu

 

Su ve maden suyu sektörünün lider firması Sırmagrup; suya estetik katan Exclusive Su şişesi tasarımları ile ulusal ve global alanda başarısını özel tasarım şişeleriyle aldığı ödüllerle taçlandı. Türkiye’nin en önemli endüstriyel tasarım etkinliklerinden birisi olan Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülleri’nde “Üstün Tasarım” kategorisinde ödül kazanan Sırmagrup; eş zamanlı olarak Dünya Ambalaj Örgütü’nün düzenlediği World Star Tasarım Yarışması’nda da WPO “İçecek Kategorisi – En İyi Tasarım” ödülüne layık görülerek; bu kapsamda marka algısını güçlendirmiş oldu.

 

Doğal Kaynak Suyu ve Maden Suyu Sırma Su www.expogi.com (1).

Kaynak Suyu ve Maden Suyu Sırma Su www.expogi.com (1).

 

Su ve Maden Suyu Ürünleri

 

Su ve maden suyu ürünlerinin yanı sıra piyasaya yeni sunulan Limonata çeşitleri ile içecek sektörünün de güçlü oyunsu olan Sırmagrup’un ürün gamı şu şekildedir; Sırma Su ürünleri ailesi; 19lt damacana, 0,5 lt pet şişe, Exclusive cam şişe, lisanslı cam ve pet Pepee Su olmak üzere çeşitlenmektedir. Maden suyu ürünleri ailesi; pet ve cam şişede sade doğal maden suyu, meyveli maden suyu, vitaminli maden suyu, Sırma Exclusive cam şişe maden suyu ve yüksek oranda meyve suyu içeriği ile Sırma Schorle olmak üzere çeşitlenmektedir.

 

Doğal Kaynak Suyu ve Maden Suyu Sırma Su www.expogi.com (1).

Maden Suyu Sırma Su www.expogi.com (1).

 

35 Ülkeye İhracat

 

Sırma, 2012 yılında limonata, 2013 yılında IceTea ürün çeşitlerini tüketicilerin beğenisine sunmuştur. Sırmagrup’un üretim, dolum tesislerinin yanı sıra Türkiye genelinde geniş bir dağıtım ağı ve lojistik organizasyonu bulunmaktadır. Türkiye pazarının dışında dünya genelinde yaklaşık 35 ülkeye ihracat faaliyetlerini sürdürmektedir. Sapanca’da iki adet, Burdur’da bir adet, Aydın’da bir adet olmak üzere dört doğal kaynak suyu dolum tesisi ve Bursa’da bir adet doğal maden suyu dolum tesisi olmak üzere toplam 5 tesiste üretim faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

 

Doğal Kaynak Suyu ve Maden Suyu Sırma Su www.expogi.com (1).

Kaynak Suyu ve Maden Suyu Sırma Su www.expogi.com (1).

 

Linkler

 

http://sirmagrup.com/reklamlar/

https://www.expogi.com/kategori/gida-urunleri/su/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.