ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
696 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Nurşen Sönmez
  • ADRES: Cihangir Mh. Güvercin Cd. No:4 Haramidere Mevkii Avcılar İstanbul
  • TELEFON: 0850 811 65 65
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Küçük Ev Aletleri

Küçük Ev Aletleri

 

 

Sinbo

Deima Elektromekanik Ürünler A.Ş.

 

Sinbo, bu toprakların geleneksel değerlerini, evrensel değerlerle bütünleştirmeyi başarmış,  20 yaşında dinamik bir markadır. Aynı zaman da Türkiye’nin en önemli küçük ev aletleri (KEA)  üretim merkezlerinden birisidir. 2012 yılında dahil olduğu TURQUALITY® destek programı ile bugün, yaklaşık seksen ülkeye ihracat yapan bir ’Dünya Markası’ haline gelmiştir.

 

Sinbo küçük ev aletleri www.expogi.com (1).

Sinbo küçük ev aletleri www.expogi.com (1).

 

Günde 40.000  Adete Varan Üretim Kapasitesi

 

Sinbo, global KEA pazarında Ar-GE ve üretim yetkinliğiyle söz sahibi olmayı ve Türkiye’de olduğu gibi hedef ülkelerde de sektör liderliğini amaçlamaktadır. Dünyanın birçok ülkesinde, günde 40.000  adete varan üretim kapasitesiyle ve  65.000 m2’lik  dev modern tesislerinde tasarım ve üretim yapmaktadır. ‘’Ölçek Ekonomisi’’ni her alanda kullanarak hedef pazarlardaki firmalarla rekabet eden ve  piyasaya yön veren bir konumda bulunan Sinbo, ilke olarak edindiği “uygun fiyatlı kaliteli ürün” vizyonundan ve yenilikçi Ar-GE yatırımlarından vazgeçmeyerek yoluna devam etmektedir.

 

 

Sinbo küçük ev aletleri www.expogi.com (1).

Sinbo küçük ev aletleri www.expogi.com (1).

 

Sinbo’yu Tercih Etmeniz İçin Bir Çok Sebebiniz Var.

 

Kapıdan Kapıya Teknik Servis hizmeti ile çalışmasında problem yaşadığınız ürünü kapınızdan teslim alıyor ve 10 iş günü içerisinde onarımını yapıp veya yenisi ile değiştirip sizlere tekrar kapınızdan teslim ediyoruz. Call Center ekibimiz ile sizlere en hızlı hizmeti vererek, kullandığınız ürünümüzün her zaman arkadasın da olduğumuzu gösteriyoruz. Tamamen hayatınızı kolaylaştıran tasarımlara yer veren Sinbo Küçük Ev Aletleri sizlerin rahatlığını ve evinizin şıklığına uyum sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Az yer kaplayan ürünler sizlerin kolayca taşıması ve saklanması düşünülerek üretilmiştir. Bir çok fonksiyonu bir üründe bulabileceğiniz gibi şıklığı ile de tanıdıkları kıskandıracaksınız.

 

Sinbo küçük ev aletleri www.expogi.com (1).

Sinbo küçük ev aletleri www.expogi.com (1).

 

PTT Kargo Üzerinden Servis Hizmeti

 

Tüketicimiz tarafından satın alınan ürünün fiyatı ne olursa olsun, tüketicimiz ürün ile ilgili garanti kapsamına giren herhangi bir problem yaşadığından, 0850 811 65 65 Tüketici Danışma Hattımızı ya da 0549 781 6372 numaralı Whatsapp İletişim Hattımızı araması ve yönlendirmelere uyması yeterlidir. Bu süreçten sonra ürününüzü en yakın PTT kargo şubesine giderek firmamıza gönderebilir ve 20 iş günü içerisinde çalışır vaziyette aynı kargo şubesine giderek ürününüzü teslim alabilirsiniz. Her zaman ürünlerimizin arkadasın da duran ve verdiğimiz teknik servis hizmeti ile de bunu kanıtlayan bir Türk markası olmamızın gururunu paylaşıyoruz sizlerle. Ürünlerimiz sizinde bildiğiniz gibi 2 yıl boyunca garantimiz altındadır.

 

Linkler 

 

http://www.sinbo.com.tr/kataloglar-ve-brosurler

https://www.expogi.com/kategori/ev-elektronigi-ve-beyaz-esya/kucuk-ev-aletleri/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |