ArabicEnglishGermanRussianTurkish

GOLD Sinangil Unları

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
232 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İlhan Metin
  • ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:36 Altunizade İstanbul
  • TELEFON: 0216 513 24 90
  • FAX: 0216 340 88 96
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.sinangil.com.tr
  • E-POSTA: info@sinangil.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
8+5 = ?

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:36 Altunizade İstanbul

FİRMA HAKKINDA

Un İmalatı

Un imalatı ve satışı

 

 

Sinangil Gıda San. Tic. Paz. A.Ş.

 

Un imalatı denince akla ilk gelen marka Sinangil,1963 yılında Konya da kuruldu. Un ve İrmik alanında faaliyete başlayan Sinangil, Türkiye’deki ilk paket unu 1970’li yıllarda piyasaya sürdü. Sinangil 1963 yılından bu yana perakende ve endüstriyel alanda faaliyet göstermektedir. Sinangil Gıda San. Tic. Paz. A.Ş. Eksim grup bünyesine 2004 yılında katılmış, ürünlerimiz Tekirdağ/Muratlı bölgesinde bulunan Eksun fabrikamızda üretilmeye başlanmıştır.

 

Un imalatı sinangil unları expogi.com

Un imalatı sinangil unları expogi.com

 

Türkiye’ nin En Büyük İşletmelerinden Biriyiz

 

Eksun, 1996 yılında faaliyete geçmiştir. İlk olarak 150 ton/gün kapasitesine sahipken daha sonraki yıllarda yaptıkları yatırımları ile birlikte bugün 700 ton/gün buğday kırma kapasitesine ulaşmıştır. Öğütme hattı Alman Bühler teknoloji parkı ile donatılmıştır. Gerek ulaşmış olduğu öğütme kapasitesi gerekse depolama amaçlı 40.000 ton çelik buğday siloları ile Türkiye’ nin en büyük işletmelerinden biri olarak İç piyasanın yanı sıra ihracat için de üretim yapmaktadır.

 

Un imalatı sinangil unları expogi.com

Un imalatı sinangil unları expogi.com

 

İhracatta Lider Firma

 

Endüstriyel ürün grubu ile fırın, unlu mamul işletmeleri ve endüstriyel üreticilere un tedarik eden Eksun, Türkiye’ nin un imalatı ihraç eden en büyük firmalarından birisidir. Sinangil günümüzde, bir mutfak markası olarak geniş bir ürün yelpazesiyle marka bilinirliliğini unun ötesine taşımıştır. Sinangil bu gün gıda alanında yaptığı Ar-Ge çalışmaları, inovasyon, ürün çeşitliliği ve Pazar penetrasyonu ile ülkemizin lider markalarından biri konumunda bulunuyor.

 

Un imalatı sinangil unları expogi.com

Un imalatı sinangil unları expogi.com

 

Glutensiz Un

 

Sinangil, Çölyakla yaşam dernekleri’ nin işbirliği ile Türkiye’nin ilk glütensiz ununu üretmiş ve böylece önemli bir kurumsal sosyal sorumluluğa imza atmıştır. Çölyakla yaşamak zorunda olanlar daha önce ithal olarak temin ettikleri unları bu gün yüzde yüz Türk markası olan Sinangil güvencesiyle alabilmektedirler. Sinangil, Glutensiz un imalatı peşinden Fenilketonüri hastalarının kullanımına yönelik fonksiyonel ürün olarak Düşük proteinli Nişastalı Karışımı üretmeye başlamıştır. Sinangil, bu tarz ürün grupları üzerine Ar-Ge çalışmalarını sürdürerek, yeni ürün gruplarını da tüketicilerin beğenisine sunacaktır.

 

Un imalatı sinangil unları expogi.com

Un imalatı sinangil unları expogi.com

 

Kalite

Üretim, endüstriyel piyasaya yönelik Eksun ve perakende de Sinangil markaları altında tam-otomasyon ile el değmeden yapılmaktadır. Perakende, Endüstriyel ve ihracat alanlarındaki tecrübelerini birleştiren firmamız her ürün grubu için öncülük ve farklılık yaratma çabasındadır. Eksun ve Sinangil’in modern tesisleri; ISO 9001, ISO 22000 kalite yönetim belgeleri ve Helal sertifikasına sahiptir. Kalite yönetim sistemlerini başarıyla uygulayarak ürünlerin tüketiciye güvenli bir şekilde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ulaştırmayı ilke edinmiştir.

 

Un imalatı sinangil unları expogi.com

Un imalatı sinangil unları expogi.com

 

Kalite Kontrol

 

Sinangil’de üretim süreci, sürekli kalite kontrol felsefesi ile yürütülmektedir. Buğday alımından itibaren her aşamada gerekli kalite kontrol testleri uygulanmaktadır. Sürecin nihayetinde ortaya çıkan undan alınan numuneler; fiziksel, kimyasal ve reolojik analizlere tabi tutulmaktadır. Ayrıca alınan numunelerden test mutfağımızda ilişkili nihai ürünler pişirilerek; görsel, fiziksel ve lezzet testleri de yapılmaktadır. Müşterilerimizin sorun bildirimlerinde veya bilgi edinme taleplerinde, konusunda uzman gıda mühendislerimiz her türlü teknik desteği sunmaktadır.

 

 

http://www.sinangil.com.tr/sinangil-tarifler

 

https://www.expogi.com/kategori/gida-urunleri/unlu-mamuller/

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.