ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
456 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Levent Ergene
  • ADRES: 15 Temmuz Mah. Bahar Cad. No: 6/42 Bağcılar 34212 İstanbul Türkiye
  • TELEFON: 0212 630 0112
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Mutfak Ekipmanları

Mutfak Ekipmanları

 

 

Simfer A.Ş.

 

Kuruluşundan bu yana bir aile şirketi olan Simfer, 1977’de Türkiye’nin ilk entegre katı yakıt sobası üretimi ile faaliyete başlamıştır. 1997 yılında pişirici grubu ürünlerinin üretimine geçerek faaliyet alanını genişletmiştir. Öncelikli odak noktası, bu alandaki yenilikçi bilgi birikimi ve geniş tecrübesiyle kapsamlı bir ürün yelpazesi sunabileceği ev aletleri ürünleridir. Simfer, tesis ve AR-GE alanında yaptığı önemli yatırımlar ile patentli ürünlerini geliştirmeye devam etmektedir.

 

mutfak ekipmanları simfer expogi.com

mutfak ekipmanları simfer expogi.com

 

Teknoloji odaklı, Yenilikçi Üretim

 

Teknoloji odaklı bir felsefeye sahip olan ve yeni iş fırsatlarını sürekli değerlendirmenin önemli olduğuna inanan Simfer, 2015 yılında soğutucu fabrikasını açarak 3 farklı üretim tesisi ile toplam 215.000 m2 üretim alanına sahip olup, çalışan sayısını 2000’den fazlaya çıkarmıştır. Simfer, 150’den fazla ülkeye ihracat yapan Türkiye’nin önde gelen ev aletleri üreticilerinden biridir ve Türkiye’de 6 milyon adet yıllık üretim kapasitesi ile ilk 500 sanayi kuruluşuna yer almaktadır.

 

mutfak ekipmanları simfer expogi.com

mutfak ekipmanları simfer expogi.com

Küresel Pazarda Mutfak Ekipmanları

 

Simfer, dünyanın farklı yemek kültürlerine göre tasarlanmış yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır. Vizyonu, inovatif modellerle segmentinde en çok tercih edilen 10 marka arasında olmaktır. Tasarıma verdiği önemle yola çıkarak, Türk Patent Enstitüsü tarafından düzenlenen 5.Patent Ödüllerinde “En İyi Çıkış Yapan 1. Firma” ödülüyle onurlandırılmıştır. Küresel pazarda marka bilinirliği ve yatırımını arttırmak için Simfer markası, 2016 yılında Ticaret Bakanlığı tarafından Turquality Marka destek programına dahil edilmiştir.

mutfak ekipmanları simfer expogi.com

mutfak ekipmanları simfer expogi.com

 

Pratik Çözümler Sunuyoruz

 

Geleceğe önem veren ve doğaya saygı duyan Simfer, çevre korumasını yol gösterici ilkelerden biri ve sağlıklı iş performansının kilit bir bileşeni olarak kabul etmektedir.  Simfer ayrıca aile odaklı pratik çözümlerle güvenliği de ciddiye almaktadır. Fonksiyonel ve kullanışlı tasarım ürünleri sunan Simfer, mutfağın her evin kalbi olduğuna inanmakta ve evlerin kalbine dokunmaya devam etmektedir.

 

mutfak ekipmanları simfer expogi.com

mutfak ekipmanları simfer expogi.com

Kalite Politikamız

 

Simfer; sunduğu üstün hizmet ve ürün kalitesi çerçevesinde müşterileriyle onların beklentilerini karşılayan, hızlı ve güvenilir bir iletişim kurmaktadır.
Müşteri mutluluğuna odaklı, çevre ve insan sağlığına duyarlı, performans ve güvenlik standartları rehberliğinde üretim yaparak, marka değerini ve tüketici algısını en üst seviyelere taşımaktadır.
Örnek gösterilen bir dünya markası olma hedefiyle ve çalışanlarıyla bir aile kültürü içinde görevleri ve mutluluğu paylaşma politikasıyla çalışmaktadır.

mutfak ekipmanları simfer expogi.com

mutfak ekipmanları simfer expogi.com

 

Çevre Politikamız

 

  • Yaşadığımız dünyanın bize sürdürülebilir bir gelecek bırakabilmesi için üstümüze düşen “teknolojiyi” yerine getiriyoruz!
  • Sadece bugünü değil, geleceğimizi de şekillendirecek çevre dostu üretim uygulamalarını temel alıyoruz.
  • Yaşama, insana ve doğaya saygılı iş modelimizle; enerjisi az, verimi yüksek bir üretim gerçekleştiriyoruz.
  • Tüm Simfer ürünleriyle, etik ve çevreye duyarlı bir deneyim yaşatıyoruz.

 

 

https://www.simfer.com.tr/tr-TR/yenilikler

 

https://www.expogi.com/kategori/mutfak-ekipmanlari/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |