ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
530 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Yalçın Boyacıoğlu
  • ADRES: Orta Mahalle Atayolu Caddesi No:24 34956 Tuzla - İstanbul TÜRKİYE
  • TELEFON: +90 (216) 304 1360
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Seramik Makinaları

Seramik makinaları

 

 

Remas Redüktör ve Makina San. A.Ş.

 

1966 yılında İstanbul’da kurulan REMAS REDÜKTÖR VE MAKİNA SANAYİİ A.Ş., 65.000 m2 arazi üzerinde kurulu toplam 25.000 m2 kapalı alana sahip fabrikalarında Türk ve dünya sanayisine hizmet vermektedir. 160 uzman personelin çalıştığı fabrikalarda son teknolojiye uygun CNC tornalar, işleme merkezi, azdırma, bohrwerk, dişli profil taşlama tezgahları ve MIG / MAG, TIG, Tozaltı kaynak makineleri ile sektörünün en güçlü makine parklarından birisine sahiptir. Tezgah kapasiteleri için ÜRETİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

seramik makinaları Remas Makina expogi.com

seramik makinaları Remas Makina expogi.com

Üretimimizin % 85′ i ni İhraç Ediyoruz

Üretiminin % 85’inden fazlasını ihraç eden şirketimiz; Almanya, İngiltere, İtalya, Polonya, Endonezya, Rusya başta olmak üzere Japonya, Mısır, Tunus, Cezayir, Lübnan, Vietnam, Tayland, Çin, Güney Kore, Avustralya , Güney Afrika gibi dünyanın 56 farklı ülkesinde REMAS markası ile  ürünlerini sevk etmekte, montaj, tesis devreye alma ve servis hizmetleri vermektedir. Müşteri memnuniyetini temel hedef olarak belirleyen şirketimiz 1999 yılından itibaren ISO9001 belgesine ve ayrıca kaynaklı imalat konusunda Avrupa normlarında yeterlilik için EN729-2 belgesine sahiptir.

VİZYONUMUZ

 

Faaliyet alanında ürün kalitesi, güvenirliliği ve satış sonrası hizmet anlayışı ile global pazarda lider firma olup sürekli kendisini geliştiren, ürünleri ve çözümleri ile örnek gösterilen,  sektörde kalite düzeyini belirleyen firma haline gelmek.

 

 

 

seramik makinaları Remas Makina expogi.com

seramik makinaları Remas Makina expogi.com

MİSYONUMUZ

 

Mevcut kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanarak sektör gereksinimlerini en üst düzeyde karşılayacak, rekabet edebilir ürün, hizmet ve komple çözümler sunmak, paydaşlarımızı memnun ederek sürdürebilirliğimizi sağlamaktır.

 

 

Seramik Makinaları

 

 

REMAS, 50 yıldan fazladır Türk ve Dünya seramik sektöründe kalitesi ile kendisini ispatlamış güvenilir makina üreticisi ve aynı zamanda isteğe uygun tesisler dizayn ederek uygulayan bir çözüm ortağıdır.

Yıllar önce şarjlı değirmenler ile başlayan Seramik Makinaları üretim süreci, teknolojik ilerlemeler doğrultusunda ve sürekli büyüme stratejisi ile birlikte spray dryer, kontinü değirmenler, otomatik besleme sistemleri ile birlikte uzun yıllardır “Komple Hammadde Hazırlama” sistemleri üretimi ile devam etmektedir.

seramik makinaları Remas Makina expogi.com

seramik makinaları Remas Makina expogi.com

Besleme Sistemleri

 

Değirmenlerin beslemesi için farklı metodlar kullanılabilir. Şarjlı değirmenler için en yaygın kullanılan metod bir kutulu besleyici yardımı ile reçetenin şarjlı değirmene beslenmesidir. Hammaddeler bir operatör yardımı ile reçete miktarına göre kutulu besleyiciye yüklenmektedir. Tartımlı besleyici, o hammadde için  yüklenen miktarı ve kalan miktarı gösterge ekranında belirtir.

Şarjlı değirmenlerde operatör yüzünden meydana gelebilecek aksaklıkların önüne geçilmesi amacı ile otomatik besleme sistemleri de kullanılabilir. Her hammadde silosu altında bulunan ve otomatik olarak hareket verilen tartımlı besleyiciler ile istenilen reçete , istenilen değirmene konveyörler vasıtası ile gönderilebilir. Kontinü değirmenlerde ise mutlaka otomatik besleme sistemleri kullanılmakta ve buna ilave olarak otomatik su ve yüzdürücü beslemesi de kullanılır. Böylece işgücü kaynaklı hatalar en aza indirilerek öğütme sisteminin sürekli ve düzgün çalışması sağlanır.

 

https://www.remas.com.tr/remas/uretim/

 

https://www.expogi.com/kategori/makina/cam-seramik-makinesi/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.