ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
673 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İlker Karaoğlu
  • ADRES: İkitelli Organize San.Bölgesi Metal İş San.Sitesi 1.Blok No:6 İkitelli İSTANBUL
  • TELEFON: +90 212 549 59 65
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Hidrolik &  Pnömatik Malzeme

 

 

Hakkımızda

 

1982 yılında SAYKO TEKNİK ENDÜSTRİ MALZEMELERİ MAKİNA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. olarak kurulan firmamız hidrolik & pnomatik sektörününde faaliyet gösteren köklü firmalarından biri olarak ticari hayatına devam etmektedir.

 

festo valf

Hidrolik Pnömatik Malzeme sayko expogi.com 1

 

SAYKO TEKNİK’in hidrolik&pnomatik sektörüne vermiş olduğu 30 yılı aşkın hizmet ve bilgi birikimi ile kazanmış olduğu kimliği, ürün ve hizmetlerini en iyi şekilde birleştirerek, Türkiye’deki hidrolik & pnomatik sektöründeki ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır. Kurucu ortaklarının yıllar boyunca hidrolik & pnomatik sektörününde edindikleri tecrübeler doğrultusunda oluşturdukları yenilikçi, rekabetçi ve verimli iş modelleriyle, günümüz piyasa koşullarının talep ettiği çözümler geliştirmektedir.

 

festo silindir

Hidrolik Pnömatik Malzeme sayko expogi.com 2

 

SAYKO TEKNİK olarak çalıştığımız tüm müşterilerimize hidrolik&pnomatik sektöründe yer alan ürünleri, bünyemizde yaşattığımız üretken devamlılık ve geniş ürün yelpazesiyle katma değerli çözüm sunan gelenekleşmiş hizmet anlayışı ile , teknoloji kullanımlarını en üst düzeyde tutmayı ve müşterilerine güncel teknolojiye dayanan çözümlerle buluşturmayı hedeflemektedir.

 

SAYKO TEKNİK müşterilerimizin hidrolik&pnomatik ihtiyaçlarını zamanında ve doğru tespit ederek, bu ihtiyaçları en uygun biçimde karşılayacak çözümler sunmaya yönelik bir satış ve pazarlama stratejisi izlemektedir.

 

festo piston

Hidrolik Pnömatik Malzeme sayko expogi.com 4

 

“Birlikte başarmak ve kazanmak” görüşünü benimseyen SAYKO TEKNİK, sağladığı çözümler sayesinde müşterilerinin elde ettiği başarı ve kazanımları kendi kazanımı olarak görmektedir. Müşteri ihtiyaçlarını gözeten, duyarlılıkla karşılayan ve her zaman yakın ilişkiler kuran ve bu sayede müşterilerinin içinde bulunduğu rekabetçi iş ortamının beraberinde getirdiği ihtiyaçları kısa zamanda saptayabilen firmamız, gerek müşterilerine sunduğu çözümler gerekse de onlarla paylaşmaktan çekinmediği bilgi birikimi ve fikirleriyle, müşterileri için sadece bir çözüm ortağı değil aynı zamanda bir yol arkadaşıdır.

 

SAYKO TEKNİK içinde bulunduğu sektörde her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak ürün ve hizmet kalitesini yükseltmeyi amaç edinmiştir. SAYKO TEKNİK olarak tüm bu birikim ve deneyimlerimizin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Türkiye’deki değişimin öncüleri arasında yer almıştır.

 

Günden güne genişleyen dinamik varlığımızla, projelerimizle, dinmeyen heyecanımızla, daha güçlü bir geleceği bugünden hazırlıyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.