ArabicEnglishGermanRussianTurkish

GOLD Sarten Ambalaj

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
133 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Haluk Giray
  • ADRES: Ferko Signature Büyükdere Cad. No:175/100 34394 Şişli İstanbul TÜRKİYE
  • TELEFON: +90 850 755 77 86
  • FAX: +90 212 272 34 17
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.sarten.com.tr
  • E-POSTA: sarten@sarten.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
4+7 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Ferko Signature Büyükdere Cad. No:175/100 34394 Şişli İstanbul TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Hazır Kap Kutu ve Kapak

Hazır Kap Kutu ve Kapak

 

 

 

Sarten Ambalaj San. ve Tic A.Ş.

 

Metal ambalaj Hazır Kap Kutu ve Kapak üretimine 20 Mart 1972 yılında Çorlu fabrikasında başlayan SARTEN, yıllar içerisinde büyüyen Türkiye pazarında müşterilerinin ihtiyaçları karşılamak üzere yeni fabrikalar açmıştır. SARTEN, büyüme stratejisi paralelinde yaptığı yatırımlarla bugün Silivri, Gebze, Karacabey, Gemlik, Manisa, Ayvalık ve Adana yörelerinde toplam 15 fabrikaya sahiptir. Bu fabrika yatırımları, SARTEN’in müşteri odaklı stratejisi paralelinde müşterilerin fabrikalarının yoğun olarak kümelendiği bölgelerde yapılmıştır. SARTEN’in ürün portföyünde Metal Ambalajlar, Kavanoz Kapakları ve Plastik ürünler yer almaktadır.

 

Hazır Kap Kutu ve Kapak Sarten ambalaj www.expogi.com

Hazır Kap Kutu ve Kapak Sarten ambalaj www.expogi.com

 

Metal Ambalaj

 

SARTEN Hazır Kap Kutu ve Kapak , metal ambalajda konserve, yemeklik yağ, aerosol, zirai ilaç, madeni yağ, boya gibi farklı sektörlere üretim yapmaktadır. Firma, plastik ambalajda ise PET, PE ve PP hammaddelerinden yapılan üretimler ile madeni yağ, zirai ilaç (COEX), boya, ketçap (COEX), süt ürünleri, temizlik malzemeleri ve kozmetik sektörlerine hizmet vermektedir. Gıda sektörünün ihtiyacını karşılamak için 38mm çaptan 100mm çapa kadar çeşitlendirilmiş kavanoz kapakları da SARTEN üretim portföyünde yer almaktadır.

 

Hazır Kap Kutu ve Kapak Sarten ambalaj www.expogi.com

Hazır Kap Kutu ve Kapak Konserve kutusu Sarten ambalaj www.expogi.com

 

Bulgaristan, Rusya ve Hollanda’da 3 Ayrı Fabrika

 

SARTEN’in yurt dışında tamamı kendi sermayesi ile kurulan şirketleri bünyesinde Bulgaristan, Rusya ve Hollanda’da 3 ayrı fabrikası bulunmaktadır. Bu fabrikalardan ilki SARTEN Bulgaria Ltd. bünyesinde yer alan PLEVEN’de kurulu metal kutu fabrikası, ikincisi OOO SARPAK Rusya bünyesinde, NEVINOMINSK’te kurulu aerosol fabrikası, diğeri de SARTEN Packaging Netherlands B.V bünyesinde ROOSENDAAL kurulu aerosol kutu fabrikasıdır.SARTEN’in Romanya’da ve Sırbistan’da da bu ülkelere ve komşu ülkelere pazarlama amacı ile kurulan iki ayrı firması da bulunmaktadır.

 

Hazır Kap Kutu ve Kapak Sarten ambalaj www.expogi.com

Hazır Kap Kutu ve Konserve Kapak Sarten ambalaj www.expogi.com

 

Sürekli İnsana Yatırım

 

Sürekli insana yatırım yapma politikamız kapsamında yine Silivri fabrikamızda yer alan ve 2008 yılından bu yana devam eden SARTEN AKADEMİ, yeni işe alınan personele, mevcut çalışanlara ve müşterilere yönelik eğitimler vermektedir. Metal ve plastik ambalaj sektöründe pazar ve teknoloji lideri olan SARTEN, bugün yurtiçinde 15 ve yurtdışında 3 olmak üzere toplam 18 fabrikası ile Türkiye ekonomisine değer katmaktadır.

 

Hazır Kap Kutu ve Kapak Sarten ambalaj www.expogi.com

Hazır Kap Kutu ve Kapak Sarten ambalaj www.expogi.com

 

Lezzet Ambalaj Kalitesinde Başlar

Sektördeki 45 yılı aşkın tecrübemizle içindeki ürünü en üst seviyede koruyan gıda ambalajları üretiyoruz. Metalden plastiğe kadar ürettiğimiz her ambalajda insan sağlığını ve çevre duyarlılığını esas alıyor, uzman fabrikalarımız ve güçlü AR-GE ekibimizle, yenilikçi, özgün ve hayatı kolaylaştıran gıda ambalajları üretiyoruz. Üstün hijyen koşulları ile üretilmiş bu ambalajlara konulan gıdaların son kullanıcıya, en sağlıklı koşullar ile sunulmasını da; müşterilerimize karşı olan sorumluluklarımız arasında görüyoruz.

 

Kullandığımız hammaddeden personelimize kadar marka olgusunu dünya geneline yaygınlaştırmak adına kaliteli üretim ve hizmet sunmaktayız. Metal ve Plastik ambalajlardaki geniş ürün yelpazemizle çalıştığımız binlerce marka üzerinde bu hizmet ve kaliteyi sürdürülebilir bir şekilde geleceğe taşımayı hedefliyoruz.

 

Hazır Kap Kutu ve Kapak Sarten ambalaj www.expogi.com

Gıda ambalajı Hazır Kap Sarten ambalaj www.expogi.com

 

Şıklık Ürünün Ambalajında Başlar

 

Kullandığınız ürünün dış görünüşü, en az sizin dış görünüşünüz kadar önemlidir. SARTEN olarak, ürünlerimizin teknik özelliklerinin yanında, güçlü ve yaratıcı tasarımlara sahip olmasına SARTEN olarak ekstra özen gösteriyoruz, çünkü markanızın imajını ambalajların yansıttığını çok iyi biliyoruz. Raf sunumunun daha çekici ve satışı artırır özellikte olmasını en gelişmiş teknolojileri kullanarak sağlıyoruz.

Kısacası müşterinin ihtiyaçlarına cevap veren ve markayı en başarılı şekilde temsil eden ürünlerimizi, zor tasarımları dahi en ileri baskı tekniklerini kullanarak, en güvenli ve kaliteli biçimde üretiyoruz. SARTEN olarak sektörün ihtiyacı olan tüm ürün seçeneklerimizle ve hiçbir zaman kaybetmediğimiz tutkumuzla hizmet veriyoruz.

Hazır Kap Kutu ve Kapak Linkler

 

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.