ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
268 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Gökhen Bahadır
  • ADRES: Kocacami mah. Eski Hükümet Cad. No.69 10700 Burhaniye BALIKESİR
  • TELEFON: +90 266 412 59 71
  • FAX: +90 266 412 89 01
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.burcu.com
  • E-POSTA: info@burcu.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
6+9 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Kocacami mah. Eski Hükümet Cad. No.69 10700 Burhaniye BALIKESİR

FİRMA HAKKINDA

Salça Konserve ve Hazır Yemek

Salça konserve ve hazır yeme imalatı.

 

 

Burcu Gıda Konservecilik ve Salça San. A.Ş.

 

Konserve ve hazır yemekte “Lezzet Aşkı” sloganı ile 1982 yılında Edremit Körfezi ‘nin nadide ilçesi Burhaniye’de kurulan Burcu Gıda, Anadolu lezzetlerini modern teknolojiyle birleştirerek hızla büyüyen bir gıda firması haline gelmiştir.Yapılan yatırımlarla hem kapasitesini hem de ürün yelpazesini genişleterek sadece Türkiye pazarında değil, uluslararası pazarlarda da aranılan bir marka konumuna ulaşmıştır.

 

salça konserve burcu gıda expogi 2

salça konserve burcu gıda expogi 2

 

Geniş ürün Yelpazesi

 

Burcu Gıda, geleneksel ürünlerin yanı sıra dünya mutfaklarının ortak paydaşı olan ezzetleri de ürün yelpazesine katarak 450’yi aşkın ürün çeşidine sahip olmuştur. Burhaniye ve Körfezin verimli tarım arazilerinde kontrollü tarım ile yetişen zirai ürünler, üretime girmeden konusunda uzman mühendisler tarafından kontrolleri yapıldıktan sonra üretime alınmaktadır.

 

Salça ve konserve üretiminde Dünyanın lideri konumundaki üreticilerin de tercih ettiği son teknolojik imkânları sunan üretim hatlarında zirai ürünler, işlenerek tüketiciye kalitesiyle ve lezzetiyle dillerden düşmeyen özenle hazırlanmış ürünler haline dönüşmektedir.

 

salça konserve burcu gıda expogi 3

salça konserve burcu gıda expogi 3

 

Üretim Tesislerimiz

 

Burcu Gıda, 1982 yılında küçük bir işletme olarak faaliyete geçmiştir. Zamanla pazar ağını genişleterek, yaptığı yatırımlarla üretim tesislerini genişletmiştir. 500 – 600 m2’lik bir işletmede üretim yaparken şimdi; 50.000 m2 açık ve 10.100 m2 kapalı bir üretim alanında üretim yapmaktadır. Bugün Burhaniye’de ve Çanakkale, Yenice ilçesinde olmak üzere iki üretim tesisi ile gıda sektöründe üretimine devam etmektedir.

salça konserve burcu gıda expogi 5

salça konserve burcu gıda expogi 5

 

Teknolojiyi ve Sektörel Trendleri Takip Ediyoruz

 

2000’li yıllarda modern bir laboratuar kurarak araştırma, geliştirme çalışmalarını kendi bünyesinde yapmaya başlamıştır. Laboratuarında tecrübeli gıda mühendisi ve teknikerleri ile üretime giren her türlü zirai ürünü, üretimin her aşamasında fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik analizini ve kontrolünü yapmaktadır. Sektördeki yeni çıkan teknolojik gelişmeleri, önemli gıda kuruluşlarının, ülkemizdeki ve dünya üniversitelerinin yaptığı çalışmaları yakından takip ederek üretimini ve hizmetini sürekli sürdürmektedir.

 

salça konserve burcu gıda expogi 6

salça konserve burcu gıda expogi 6

 

İlk olarak domates ürünü Salça ile gıda sektörüne giren Burcu Gıda, zamanla yaptığı yatırımlar ve arge çalışmaları sonucunda ürün çeşidini genişletmiştir. Domates, Biber salçaları başta olmak üzere, Ketçap ve Mayonez, Konserveler, Haşlanmış ürünler, Hazır yemekler, Soslar gibi 12 kategoride 450’yi aşkın ürün çeşidine ulaşmayı başarmıştır.

 

http://burcu.com.tr/products.php

 

https://www.expogi.com/kategori/gida-urunleri/salca-ve-konserve/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.