ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
477 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Sefa Çiçekçi
  • ADRES: Kılılı Mah. Balsuyu Bulv. No:58/1 Türkoğlu Kahramanmaraş Türkiye
  • TELEFON: +90 344 623 10 20
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Paslanmaz Çelik Mutfak Gereçleri

Paslanmaz çelik mutfak gereçleri imalatı ve satışı.

 

 

 

 

Saften Metal San. ve Tic. A.Ş

 

Temelleri yaklaşık 50 yıllık bakır ve alüminyum mutfak gereçleri üreticiliğine dayanan, 1987 yılında kurulan Ceyhan Metal ile bölgesinde ilk paslanmaz çelik mutfak gereçleri  üreticilerinden biri olan ve daha sonrası üretim parkurunu ve teknolojisini yenileyerek 1998 yılında SAFTEN METAL SAN. Ve TİC. A.Ş olarak SAF-GRUP bünyesine katılmış ve paslanmaz çelik mutfak eşyaları üretim faaliyetine devam etmektedir. Sektördeki birikimi ve kalite esaslarıyla kısa zaman içerisinde Türkiye’de ve bölgesinde en seçkin ve lider paslanmaz çelik mutfak eşyaları üreticilerinden biri olmayı başarmıştır.

 

Paslanmaz Çelik Mutfak Gereçleri Saften Metal www.expogi.com (1).

Paslanmaz Çelik Mutfak Gereçleri Saften Metal www.expogi.com (1).

 

Üretim Sahası

 

25.000 m2 açık alan 16.000 m2 kapalı alan yüksek kalite ve modernizeli makine parkuru, yetişmiş kalifiyeli çalışan ve personeliyle en üst kaliteyi ve yenilikleri hadeflemektedir. SAFTEN METAL’İN ana prensibi ve amacı müşterilerine ulaşmak ve daha iyi hizmet etmek için dünya kalite standartlarında markalarla yarışmaktadır.Bu doğrultuda ihracat potansiyelimiz günden güne artmaktadır.

 

Paslanmaz Çelik Mutfak Gereçleri Saften Metal www.expogi.com (1).

Paslanmaz Çelik Mutfak Gereçleri Saften Metal www.expogi.com (1).

 

Paslanmaz Çelik

 

SAFTEN METAL günden güne yeni yatırımlarıyla ve yeni makine parkuruyla yeni trend modellerde yıllık 2.000.000 adet Paslanmaz Çelik derin tencere, kısa tencere, düdüklü tencere, kızartma tavaları, sospen, sütlük, omlet tavaları, fırın tepsileri, süzek gibi başlıca ürünlerin üretim kapasitesine sahiptir.

 

Paslanmaz Çelik Mutfak Gereçleri Kalite Politikası

 

SAFTEN METAL için ‘KALİTE ESASTIR’.

SAFTEN METAL kalite uygulamalarını tam anlamıyla yürütmektedir. SAFTEN’in kalite standardı müşterisinin memnuniyet derecesi olarak tanımlamaktadır. SAFTEN METAL yetişmiş yüksek kalifiyeli personeli ve cihazları yükleme öncesine kadar üretimin bütün basamaklarını dikkatlice denetler. SAFTEN Kalite Kontrol’ün amacı problem olmadan önceyi onun önüne geçebilmektir. Bu bağlamda ürünlerinin kalitesini ve üretim kalitesini ispatlamak adına CE Sertifikasını almaya hak kazanmıştır.

 

Paslanmaz Çelik Mutfak Gereçleri Saften Metal www.expogi.com (1).

Paslanmaz Çelik Mutfak Ürünleri Saften Metal www.expogi.com (1).

 

Misyon

 

SAFTEN METAL Daha Yaratıcı, Daha Yenilikçi, Satış Sonrası Servis sloganlarıyla üretim operasyonlarını gerçekleştirmektedir

 

 

Vizyon

 

SAFTEN METAL müşteri beklentilerini karşılayabilmek, yeni modellerini geliştirmek ve bir önceki üretiminden daha yüksek kalite ürün standardına ulaşmak için yeni makine ve proje yatırımlarına vermeden hızlandırarak sürdürecektir. SAFTEN her zaman Müşterilerinin özel üretim ve yeni modellerini memnuniyetle karşılamaktadır.

 

Paslanmaz Çelik Mutfak Gereçleri Saften Metal www.expogi.com (1).

Paslanmaz Mutfak Gereçleri Saften Metal www.expogi.com (1).

 

http://www.saften.com.tr/index.php

https://www.expogi.com/kategori/mutfak-ekipmanlari/ev-mutfak-gerecleri/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |