ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
421 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Yaşar Özen
  • ADRES: Gümüşçay Mahallesi 4216 Sokak B Blok No:1/1 İç Kapı No:1 Merkezefendi/Denizli
  • TELEFON: +90 258 371 21 59
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:30
SERVİS YERLERİ DENİZLİ

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Kuruyemiş Makinaları

Kuruyemiş Makinaları

 

 

 

 

Rozen Kuruyemiş Makinaları San. ve Tic. Ltd. Şti.

 

Rozen Kuruyemiş Makinaları sizler için en yeni teknoloji ile en verimli makinaları üretmektedir. En yeni teknoloji ile birlikte kuruyemiş kavurma fırınları, paletli kuruyemiş kavurma fırınları, paletli kuruyemiş makinaları, dönerli kuruyemiş kavurma fırınları, dönerli kuruyemiş makinaları, üç bantlı kuruyemiş kavurma makinaları, üç paletli kuruyemiş kavurma makinaları, leblebi kızartma makinaları, perakende için kuruyemiş makinalarını siz müşterilerimiz için üretmektedir.

 

Rozen kuruyemiş makinları www.expogi.com  (1)

Rozen kuruyemiş makinları www.expogi.com (1)

 

Yüksek Teknoloji Yüksek Verim

 

Sizler için en yeni teknoloji ile en verimli makinaları üretmektedir. En verimli teknoloji ile birlikte draje kaplama makinaları, ballı susam kaplama makinaları, susam kaplama makinaları, ağda kaynatma makinaları, soğutma makinaları, bekletme tenkeleri, dönerli kavurma makinaları, fritöz makinaları, badem şekeri makinaları, leblebi şekeri makinaları ve kuruyemiş makinalarını ihtiyacı olan müşterilerimiz için üretmektedir.

 

Rozen kuruyemiş makinları www.expogi.com  (1)

Rozen kuruyemiş makinları www.expogi.com (1)

 

Leblebi Makinaları

 

En verimli teknoloji ile birlikte leblebi imalat makinaları, sarı leblebi üretim makinaları, leblebi benekleme makinaları, dönerli kavurma makinaları, dönerli kuruyemiş makinaları, nohut sulama makinaları, tavlama makinaları ve kuruyemiş makinalarını siz müşterilerimiz için üretmektedir. ROZEN MAKİNA SANAYİ, 1993 yılından bu yana Denizli’de kuruyemiş kavurma makinaları imalatı faaliyetlerini sürdürmektedir. Ramazan Özen tarafından kurulan ROZEN KURUYEMİŞ MAKİNALARI SAN. TİC. ve LTD. ŞTİ. üretimde her zaman en iyi çözümü ve kaliteyi ilke edinmiş, kullanılışlılığı ve kalitesiyle, sektöründe lider olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

 

Rozen kuruyemiş makinları www.expogi.com  (1)

Rozen kuruyemiş makinları www.expogi.com (1)

 

Yerli ve Milli

 

Gıda sektöründeki müşterilerimizin küresel rekabet ortamında yüksek nitelikli ve kaliteli işler çıkarmasına yardımcı olmaktır.Ülkemiz ve bölgemizin ekonomik ve sosyal kalkınmasına katkı sağlamak üzere, verimli ve etkin yönetilen, kaliteli ürünleri zamanında ve en uygun maliyetle piyasa ve müşterilerine sunan, yenilikçi düşünceleri hizmetlere dönüşmektir.

 

Rozen kuruyemiş makinları www.expogi.com  (1)

Rozen kuruyemiş makinları www.expogi.com (1)

 

Linkler

 

https://rozenmakina.com.tr/rozen-kuruyemis-makinalari.html

https://www.expogi.com/kategori/makina/gida-isleme-makinalari/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.