ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
69 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Abdurrahman Halim Çakıl
  • ADRES: Halil Rıfatpaşa Mah. Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:8 No:1250 Okmeydanı Şişli İSTANBUL
  • TELEFON: +90 (212) 320 85 93
  • FAX: +90 (212) 320 85 94
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.royalperde.com
  • E-POSTA: info@royalperde.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
1+2 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Halil Rıfatpaşa Mah. Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:8 No:1250 Okmeydanı Şişli İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Perde Sistemleri

Perde Sistemleri

 

 

 

Royal Perde Sistemleri Ltd. Şti.

 

Firmamız, Royal Perde Sistemleri İstanbul Perpa Ticaret Merkezi’nde hizmet vermektedir. 2001 yılında toptan olarak stor perde dikey perde, perde mekanizmaları üretimi ve satışı yaparak tüm Türkiye interlandında bayilik sistemi ile ürünlerinin satışını gerçekleştirmiştir. 2009 yılından itibaren özel üretim  perdeler, proje bazlı çalışmalar, mimar ve yapı sektörüne hizmet vermekte, aynı zamanda kurumsal ve bireysel son tüketicilere butik çalışmaları ile hizmet sunmaktadır.

 

Royal Perde Sistemleri www.expogi.com (1).

Royal Perde Sistemleri www.expogi.com (1).

 

Geniş Perde Çeşitleri

 

Ürün skalamızda uygulamakta olduğumuz çeşitler, motorlu perdeler, kış bahçesi perdeleri, ofis perdeleri, stor perde, dikey perde, zebra perde, sun screen perde, plise perde, duette perde, silhouette perde, kumaş ve tül perde, sahne perdesi, akustik ve projeksiyon perdeleri konusunda imalat yapmaktadır.

 

Royal Perde Sistemleri www.expogi.com (1).

Royal Perde Sistemleri www.expogi.com (1).

 

Perde Sistemleri

 

Perde ev ve ofislerde pencerelerde örtücü özelliğinin yanısıra, aynı zamanda dekorasyonu tamamlayıcı, tarzınızı yansıtan, mekana kimlik kazandıran bir materyaldir. Perdeler uygulanacağı mekana göre çeşitlilikte olabildiği gibi, özel mimari tasarımlar, kreatif düşüncelerle geniş uygulamalara müsait, bir dekorasyon malzemesidir. Evlerde odaların kullanım amacına göre perde seçimi, kişiye özel kumaş seçimi veya perde tarzı kullanıcının insiyatifindedir.

 

Royal Perde Sistemleri www.expogi.com (1).

Royal Perde Sistemleri www.expogi.com (1).

 

Stor perde

İskandinavya ülkelerinden  bize hediye edilmiş perde sistemidir. Savaş yıllarında dünyada birçok ülkede karartma amaçlı kullanılmış ve sistem modernize edilerek günümüzde de çok yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Çağdaş, modern mekanların vazgeçilmez dekorasyon unsuru olarak  yaşamımızda yerini almıştır.

Stor perdeyi kullanarak rahat, sakin yaşanılır ortamlar yaratırsınız. Artık klasik perdenin yanında modern yapısıyla adapte olmuştur. Metrelerce kumaş kullanarak artık kumaşlara çok para verme devri kapandı. Stor perdeyle yalnız kapatmak istediğiniz yer kadar kumaş kullanarak ekonomik, şık ve pratik kullanımıyla ferah ortamlar yaratırsınız.

Royal Perde Sistemleri www.expogi.com (1).

Royal Perde Sistemleri www.expogi.com (1).

Ofis perdesi

Ofis dekorasyonuna paralel olarak, iç dizayna uyum sağlayan,genel olarak mekanik sistemle çalışan kullanılması pratik olan perde gruplarından seçilmesi önerilir. Özellikle çalışma odalarında kullanılmakta olan perdeler, temizliği kolay olan perdelerden veya yıkanması, temizlenmesi sorunsuz olan mekanizmalı, kumaş perdelerden olabilir.

Uygulamalarımızda en sık kullanmakta olduğumuz perdeler, dikey perde, stor, zebra, sun screen ve jaluzi perdeler ofis içi kullanımında yaygın olarak kullanılır.

Linkler 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.