ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
991 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Bilal Sakin
  • ADRES: Genel Merkez: Ünalan Mah. İsmetpaşa Cad. No:3 Üsküdar İstanbul
  • TELEFON: 0 (216) 470 83 74
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 18:40
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Ambalaj Paketleme Makinaları – Dolum ve Kapatma makinaları – Etiket Makinaları

Renas Makina

Ramazanoğulları Gıda İlaç İmalat LTD Şti.

Dolum ve Paketleme Makinası yapan Firmamız 1998 yılında kurulmuş olup, Gıda, Oto Yedek Parça ve Makina Alanlarında Çalışmaktadır. Renas Makina, Üretim tabanlı bir firmadır.. Uzun yıllar gıda, kozmetik ve bitkisel ürünler ürettik. Sizin  Üretim ile ilgili Sorunlarınızı biliyoruz ve sadece satış amaçlı değil, uzun süreli dostluklar kurmak amacı  ile, size ihtiyacınız olan makinaları ve üretim çözümlerini tavsiye ediyor ve yardımcı oluyoruz.

dolum makinası renas makina

dolum ve paketleme makinaları renas makina expogi.com 1

Firmamız 9 yıl önce, Eski makinaları revize ederek başladığı bu yolculuğu daha sonra, ithalat ve sonrasında da üretim ile devam ettirmektedir. Şuanki şartlarda 314 çeşit makinayı ithal edip, 250 çeşit makinayı ise kendi tesislerinde üretmektedir. Severek yaptığımız işimizi, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve ilgisi taçlandırmaktadır.

Alanında en kapsamlı ürün gammına ve yetişmiş ekibe sahip olan RENAS MAKİNA herzaman, sizlere kaliteli, akılcı ve hesaplı çözümler sunmaya çalışıyor. İthalat yaptığımız ülkelerde, toplamda 35 fabrika ile anlaşmalı olarak çalışmaktayız. Maliyet faktörünü gözeterek kendi tasarladığımız makinalardan bazılarını yurt dışında üreterek ithal etmekteyiz. Kendi Ülkemiz de ürettiğimiz makinalar da da, vatansever bir yaklaşım ile, az satıp çok kazanmak yerine, daha az kâr ederek, çok satıp ülkemize kazandırmak gayesindeyiz.

dolum makinası renas makina 1

dolum ve paketleme makinaları renas makina expogi.com 8

Makinalarımızın,

Arge, Tasarım, Üretim, Test, Kesim, Büküm, Kaynak, Talaşlı imalat, Tesviye, Kumlama, Polisaj, montaj, Otomasyon ve Programlama aşamalarının tamamı kendi firmamız bünyesinde yapılmaktadır. Bu durum bize meslektaşlarımıza göre çok daha geniş bir hareket alanı sağlamaktadır. Tasarımlarımızda, mümkün mertebe teknolojik ürünleri kullanmaktayız. Talep gören makinalar da seri imalat olarak üretim yapmamız, maliyetlerimizi düşürmekte ve haliyle de, bu ayrıcalığı satış fiyatlarımıza yansıtmaktayız.

Web Sayfamız, makinalarımız hakkında, merak ettiğiniz her türlü bilgiye sahiptir. Ayrıca bir çok modelin altında, çalışma videoları bulunmaktadır. Firmamız, sonderece şeffaf çalışmaktadır, fiyatlarımıza web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Henüz sektörün içinde Genç olmamıza rağmen, birçok Sektörden toplamda 9000 müşteriye ulaşan, müşteri portföyümüz, ve 40′ ın üzerinde ülkeye yaptığımız ihracatımız, makinalarımıza olan talepleriniz, bizi işimize daha fazla bağlıyor.. Ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmak ve kapital göçünü engellemek için, üretim maliyetlerimizin aynı olduğu makinaları ithal etmiyor, kendimiz üretiyoruz.

Bilgi birikimimiz ve ticari çevremiz sayesinde çok hesaplı fiyatlara, kaliteli, ve sağlam anahtar teslimi fabrikalar kuruyoruz. 500 m2 ye ulaşan yedek parça stok alanımız sayesinde, üretip, yada ithal edip bırakmıyoruz..

Aradan uzun yıllar geçse bile, Makinalarımızın arkasında duruyor ve her türlü teknik desteği sağlıyoruz. 5 yıl önce ithalatını bıraktığımız çeşitlerin bile yedek parçaları stoklu olarak bulunmaktadır.

https://www.expogi.com/kategori/makina/dolum-ve-kapatma-makineleri/

Firmamızın Üretimini yada ithalatını yaptığı makina gruplarından bazıları;

Tüm Yarı Otomatik ve Tam Otomatik  dolum Makinası Çeşitleri; Sıvı, toz, yoğun ürünler, taneli ürünler ve karışımlar, vida çeşitleri v.b ürünler. Yarı Otomatik ve Tam Otomatik Etiketleme Makinası Çeşitleri; Silindirik, kavisli, elips, düz ve köşeli.

Yarı Otomatik ve Tam Otomatik Tarih Kodlama sistemleri

Yarı Otomatik ve Tam Otomaitk Kapatma sistemleri; vidalı kapaklar, çakma kapaklar, Triger ve Sprey kapaklar, Krem Tüpler, indüksiyon Folyo Çeşitleri, Alüminyum kapaklar, teneke kutu sıvama V.b.

Manuel ve Tam Otomatik Poşet Yapıştırma Makinaları.

Tüm ilaç Makinaları: Kapsül dolum, tablet press, kapsül parlatma, blister, sayma sistemleri granülasyon Karıştıcı Çeşitleri; Toz ve Granül ürünler için U tipi, Ribon tipi, Pantolon tipi, Konik, Kübik, Bins tip karıştıcı çeşitleri, Sıvı Ürünler için Mobil Asansörlü karıştırıcılar, yüksek devirli, bıçaklı homojenizatör karıştırıcılar,  Karıştırıcılı yada karıştırıcısız kazan çeşitleri, çift cidarlı ısıtmalı kazanlar, Yoğun ürünler için macun kazanları Besleme Sistemleri; Helezonik besleme sistemleri, elevatör çeşitleri, yoğun ürün pompaları, taslı besleme çeşitleri,
Paketleme Makinaları; Volümetrik, vidalı, vibrasyon taslı, ve birçok çeşit tam otomatik, yatay ve dikey paketleme makinası çeşitleri, Vakum Paketleme Makinaları; Amatör tip ve Profösyonel Tipler, Öğütme Sistemleri İşimizi severek yapıyor, ticari ahlak kurallarına uymayı azami gaye olarak kabul ediyor ve uyuyoruz.Hem müşterilerimizin hemde kendi şirketimizin haklarını koruyarak çözüm üretiyoruz.

https://www.renasmakina.com/hakkimizda

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |