ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
571 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Osman Esat Taşatmanlar
  • ADRES: Eski Büyükdere Caddesi İz Plaza Giz No:9/78 34398 Maslak Sarıyer İSTANBUL
  • TELEFON: +90 212 367 49 73
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:30 / 17:30

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Ruberu Reklam Ajansı

 

Reklam Tasarım Ajansı

 

ruberu reklam tasarım ajansı expogi.com 2

 

 

Ruberu reklam tasarım ajansı , müşterilerinin marka değerini ve satışlarını arttırmayı amaçlayan tam hizmet reklam tasarım ajansı dır. Tutku, yereli ve küreseli bir potada eritme, yaratıcılık, teknoloji  Ruberu’yu öne çıkartan özelliklerdir. Kuruluşundan bu yana ölçümlemeye büyük önem veriyor  yaptığımız işin çalışıp çalışmadığı sürekli kontrol ediyor, müşterilerimiz için maksimum faydayı sağlıyoruz.

 

ruberu reklam tasarım ajansı expogi.com 6

 

Ruberu tam iletişimin tam teşekküllü bir planla olduğunu inandığı için tam hizmet ajansı olarak faaliyet yürütmektedir. Kendi içerisinde kurumsal tasarımın hizmetleri (BTL), reklam tasarımı (ATL), dijital tasarımlar, prodüksiyon ve post-prodüksiyon gibi hizmetleri tek bir yerden uzmanları tarafından sağlamaktadır.

 

İşimiz reklam yaparak para kazanmak değil, müşterilerimize iyi ürünler yapmada yardımcı olup onlara para kazandırmaya çalışmaktır, bu yüzden “işiniz işimizdir” diyoruz…

 

NEDEN RUBERU REKLAM TASARIM ?

 

Ruberu reklam tasarım ajansı ; tutku ve kalite ile birlikte çalışan, müşterileri için değer ve gelir oluşturan, markalandırma  ve reklam ajansıdır.  Ruberu’nun önceliği müşterilerinin marka değerlerini, satış ve karlılığını artırmaktır.  Yaratıcılığımızı,  sanat kalitemizi, teknolojiye hakimiyetimizi bu amaçlar uğruna kullanırız.

 

Ruberu’ da yaptığımız her işte başta müşteri memnuniyetini alarak öncelikle iyi bir analiz yapar, strateji üretiriz, bu stratejiyi yaratıcı fikirlerle şekillendirir, sanatsal ve teknolojik yeteneklerimizle projeyi olgunlaştırır, iş bitiminde ise sonuçlarını sürdürülebilir kılmak için uğraşır, asıl amacımız olan müşteri memnuniyetini yerine getiririz.

 

Ruberu ekibi bireysel inisiyatif almaları için sürekli teşvik edilir, bununla birlikte ancak belli bir yaratıcılık, kalitenin üzerindeki insanlar Ruberu ekibinde kendine yer bulabilir. Yetkin ekibimizle müşterilerimiz için etkili, sonuçları ölçülebilir kaliteli işler çıkarırız.

 

Ruberu’ nun önemli farklarından bazıları ise hız, müşterinin bütçesinin en verimli şekilde kullanması için dürüst bir yönlendirme yapmasıdır. Ruberu, ticarete fayda sağladığının farkında olarak tasarımlarını hazırlamaktadır. Sadece tasarım  yapıp bırakmaz işin çalışıp çalmadığına da kafa yorar. Yapılan işin hangi lokasyon da kimlere yapıldığını inceleyerek tasarım  kararlarını verir.

https://ruberu.com/portfolyo

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |