ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
187 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Murat Kaftancı
  • ADRES: Köşklü Çeşme, Yeni Bağdat Cd. No:126, 41400 Gebze/Kocaeli, Türkiye
  • TELEFON: +90 262 646 91 29
  • FAX: +90 262 646 98 53
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.reanimed.com
  • E-POSTA: info@reanimed.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
8+9 = ?

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Köşklü Çeşme, Yeni Bağdat Cd. No:126, 41400 Gebze/Kocaeli, Türkiye

FİRMA HAKKINDA

Tıbbi Cihazlar

Tıbbi Cihazlar

 

 

Reanimed Teknik ve Tıbbi Sis. San. ve Tic. Ltd Şti.

 

20 seneyi aşkın tıbbi cihazlar deneyimine sahip Uzman Mühendis kadrosu ile ReaniMed, kurumların taleplerini en üst düzeyde karşılamakta, yaratıcı ve esnek çözümlerle Sağlık Endüstrisinin çeşitli alanlarında başarı göstermektedir.

Avrupa’ lı ve Amerika’ lı şirketlerle yıllardır yatırım ortaklığı yapmış bir şirket olarak ReaniMed, sahip olduğu “Know-How” ile imalat birimlerini kurmuş ve aşağıdaki konularda tasarım, üretim, satış, montaj ve satış sonrası hizmetlerini Avrupa standartlarında gerçekleştirmektedir.

 

Tıbbi cihazlar Reanimed expogi.com

Tıbbi cihazlar Reanimed expogi.com

 

1- Anahtar Teslimi Sağlık Tesisleri
2- Hasta Yatak-başı Sistemleri ve Yoğun Bakım Üniteleri
3- Merkezî Medikal Gaz Sistemleri
4- Mobil Sağlık Üniteleri, Acil Yardım Ekipmanı

 

Türkiye’ de ve Dünya’ da Hizmet Sunuyoruz

ReaniMed’in bu konularda ülkedeki en tecrübeli kadroya sahip olması ve dünya üzerindeki yüzlerce hastane uygulaması, gereksinimlere en doğru ve en sağlıklı çözümleri üretmesini sağlamaktadır. Uygulamadaki hataların ağır maliyetleri olabileceğinden, bilgi ve yeterlilik sahibi Mühendislerle özenli çalışmalar gerektiren bu faaliyet alanlarında ReaniMed, teknik ekibi ve ürünleri sayesinde önde gelen bir şirket konumunu almıştır.

Almanya, Fransa ve İspanya gibi Avrupa ülkeleri ile bir çok Orta Doğu ülkesinde, binlerce yatak kapasiteli Hastane projeleri ReaniMed tıbbi cihazlar ürünleriyle tamamlanmış veya yenilenmiştir.

 

Tıbbi cihazlar Reanimed expogi.com

Tıbbi cihazlar Reanimed expogi.com

Hastane Proje Danışmanlığı

 

ReaniMed bir Hastane Projesi’nde mimari projelerin planlama safhasından itibaren hastane sahibinin talepleri doğrultusunda mahallerin uygunluğu, ergonomi, fonksiyon ve hasta trafiği kontrolü, elektrik ve mekanik proje kontrolü, tıbbi cihazların seçimi, satın alma ve montaj aşamalarında danışmanlık görevi üstlenmektedir.

ReaniMed, Projenin planlanan zamanda tamamlanabilmesi için yüklenici ve taşeronlar arasında koordinasyonu sağlar ve işlerin teknik ve tıbbi standartlara uygunluğunu kontrol eder.

 

Tıbbi Cihazlar Konusunda Planlama ve Ekipman Desteği Veriyoruz

 

Hastane lokasyonuna ve hasta sayısına bağlı olarak teknik birimlerin, ameliyathane, yoğun bakım, klinikler ve polikliniklerin planlanmasını, bu hizmetler için gereken ekipmanların belirlenmesi ile, ekipmanların fiziki gereksinimleri ve boyutları dikkate alınarak, fonksiyonel planlardan kesin yerleşim planlarına geçilmesi ve mekanların ölçülendirilmesi sağlanır.

 

Tıbbi cihazlar Reanimed expogi.com

Tıbbi cihazlar Reanimed expogi.com

 

Hastane İçin Gerekli Tüm Ürünleri Listeliyoruz

 

Hastanede her bir bölümde bulunması gereken tıbbi cihazlar veya diğer cihaz, mobilya ve sair ekipmana ait mahal bazında listeler hazırlanır.

Cihazların seçiminde hastane sahibiyle birlikte belirlenecek kalite/fiyat kriterlerine göre katalog ve broşürler derlenir. Burada amaç talep edilen kalitede ekipmanın en uygun fiyatla tedariğinin sağlanması ve yatırım miktarının minimize edilmesidir.

 

http://www.reanimed.com/tr/urunler.html

 

https://www.expogi.com/kategori/saglik/ameliyat-malzemeleri/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.