ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
947 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Tümen Mengi
  • ADRES: İkitelli OSB. Keresteciler Sanayi Sitesi. 15.Sk. 14/A Blok PK:34490 Başakşehir İstanbul Türkiye
  • TELEFON: +90 212 495 32 32
  • SOSYAL MEDYA:

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Endüstriyel Raf  Sistemleri

Raf sistemleri

 

 

 

Temesist A.Ş.

 

Temesist® Depo Raf Sistemleri sektörünün öncü firması olup, girişimci ve yenilikçi vizyonu ile sadece büyüyen Türkiye’de değil, dünya pazarlarında da tercih sebebi olmuştur. %100 Türk sermayesi ile 1980 yılında kurulan Temesist®, Türk mühendislerinin katkıları ile Depo Sistemleri teknolojilerine yön vermektedir.

 

raf sistemleri temesist expogi.com

 

Kurulu 17.000 m2 Üretim  Alanı

 

Bilecik Organize Sanayi Bölgesinde tek çatı altında kurulu 17.000 m2 üretim  alanına sahip olan Temesist®, TS EN ISO 15512 tandartlarında üretim yapmaktadır.

 

 

Özbekistan ve Gürcistan

 

Merkez ofisimiz İstanbul’da olup, yurtiçinde Adana satış ofisimiz, yurtdışında ise Özbekistan ve Gürcistan bölge müdürlüklerimiz bulunmaktadır. Türkiye’nin büyümesini, ihracatın da büyümesine endeksli olarak gören, ismini ve sektördeki yerini daima yüceltmeyi hedefleyen vizyonumuzla, ihracat yapan birimimizi Temesist® A.Ş olarak hayata geçirdik.

 

 

raf sistemleri temesist expogi.com

 

 

Türkiye iç pazarında sektör liderliğini göğüsleyen Temesist®, başarısını 55 ülkeye ihracat yaparak kanıtlamaktadır. Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve Temesist® raf sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

 

AR-GE Çalışmalarına önem veriyoruz.

 

Firmamız Depo ve Raf Sistemlerinde AR/GE çalışmalarına hayati önem vermektedir. Bilecik’ teki fabrikamızda uzman AR/GE mühendislerimiz tarafından, seçkin yerli ve yabancı üniversitelerin onayları alınarak gerçekleştirilen çalışmalar, pazara yeni ürünler olarak kazandırılmaktadır.

Bu çalışmalar, ilgili üniversiteler ile koordineli bir şekilde yürütülmekte, tasarladığımız ürünler AR/GE birimimiz tarafından testlerden geçirildikten sonra üniversitelerde nihai incelemeleri yapılarak onaylanmaktadır.

 

 

raf sistemleri temesist expogi.com

 

 

Küresel Kalite Ödülü

 

Tasarlanan ve patentleri alınan yeni ürünlerimiz TSEK (Tasarımcı Firma) olarak belgelendirilmektedir. Bu kapsamda  firmamız ULUSLARARASI  KÜRESEL KALİTE ÖDÜLÜ‘ ne layık görülmüştür.

 

Temesist®, uluslararası arenada kanıtlanmış raf deneyimi, uzman kadrosu ve takım çalışması ile gerçekleştirdiği proje yönetimi sayesinde, Dünya’ nın her yerinden gelen taleplere, en iyi çözümü en uygun fiyata sunmaktadır. Temesist®, üstün teknolojik olanaklarıyla hedeflerine doğru emin adımlarla ilerleyen ve müşterilerinin uzun yıllar birlikte çalışmayı tercih ettiği güvenilir bir iş ortağıdır.

 

 

raf sistemleri temesist expogi.com

 

Şirketimiz, çalışanlarının iş güvenliğini sağlayarak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde modern teknolojinin de kullanımıyla geliştirip tamamladığı projeleri sayesinde sürekli büyüme ilkesini benimsemiştir.

 

https://temesist.com/videolar-temesist-endustriyel-depo-ve-raf-sistemleri/

 

https://www.expogi.com/kategori/raf-sistemleri/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |