ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,039 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Selin Yükselir Karabin
  • ADRES: Muradiye Mah. 10 Sok. No:30 Manisa
  • TELEFON: +90 236 231 73 82
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Depo ve Raf Sistemleri 

Depo ve raf sistemleri

 

 

 

Reta Müh. Depo Raf Sist. San. Tic. Ltd. Şti 

 

Raf sistemleri üreticisi RETA Mühendislik metal sektöründeki 30 yılı aşan tecrübesiyle  sektörde lider ve söz sahibi bir firmadır. Kuruluşumuzun ilk yıllarından beri dünyadaki sektörel gelişim ve değişime hızlı bir şekilde yardımcı olmak amacıyla uzman mühendis, kadrosuyla projelendirme, imalat ve montaj hizmetleri sunmaktayız.

 

raf sistemleri

raf sistemleri reta raf expogi.com

 

Manisa’daki 20.000m2’lik üretim tesisimizle müşterilerimize  ağır yük rafları; orta yük rafları; hafif yük rafları ve endüstriyel  çözümler sunan firmamız ürün kalitesi ve fiyatları ile tercih edilen bir marka olmuştur.

 

Firmamızın makina parkındaki roll-form hatlarında malzemeler çekilir; kaynak işlemlerini robotlar yapar , nano teknoloji ile yüzey hazırlığı yapılan malzeme epoxy polyester ile boyanır.

 

raf sistemleri

raf sistemleri reta raf expogi.com

 

Üretim Süreçleri

Müşterilerimizin depolama ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sunan firmamız bünyesindeki mühendis ve teknisyen kadrosu ile Türkiye’nin dört bir yanına ulaşmakta ve müşterilerine en uygun çözümü bulmak için zevk ve heyecanla çalışmaktadır.

 

raf sistemleri

raf sistemleri reta raf expogi.com

 

Firmamız 2002 yılından beri ISO -9001 Yönetim Sertifikası sahibidir. Aynı zamanda Avrupa Raf Federasyonu üyesi olup F.E.M. kurallarına gore imalat yapmaktadır.

 

İhracat Başarısı

 

Yaptığı ihracatlarla uluslararası pazarda da yer alan firmamız başta Yunanistan, Norveç, Litvanya, İngiltere, Fransa, Gürcistan, Azerbaycan, Romanya, Bulgaristan, Irak olmak üzere 20’den fazla ülkeye ürün göndermektedir.

raf sistemleri

reta raf expogi.com

 

 

Sırt Sırta Raf Sistemleri

 

Sırt Sırta Raf Sistemleri palet, sandık veya sepet ile istiflenecek ağır malların depolanmasını sağlayan , geniş kullanım olanağına sahip en yaygın depolama sistemidir. FIFO (İlk giren ilk çıkar) prensibi uygulanan bu sistemde çok çeşitli ve fazla miktarda olan ürünlerin depolanması uygundur. İstenilen palete istenilen zamanda %100 ulaşılabilen tek sistemdir.

 

raf sistemleri

reta raf expogi.com

 

Ayarlanabilir yatay eleman yükseklikleri sayesinde ihtiyaç duyulan her endüstri dalındaki depolarda uygulanıp kolaylıkla adapte edilebilmektedir. Genelde bu sİstem diğer sistemlerle birlikte kullanılarak çeşitliliği arttırılmaktadır.

 

Konsol Kollu Raf Sistemi

 

Konsol kollu raf sistemi özellikle uzun malların istiflenmesi için idealdir. Bu sistem ağırlığa göre değişen ayak ve konsolların kullanılmasıyla geniş bir ürün yelpazesinin istiflenmesini sağlar. Özellikle ahşap endüstrisi, çelik alüminyum üreticileri gibi uzun malların istiflendiği depolarda kullanılır.

 

raf sistemleri

 reta raf expogi.com

 

Konsol kollu raf sistemleri nde kullanılan ayaklar tek taraflı veya çift taraflı olarak kullanılabilmektedir. Her iki şekilde istenildiği kadar raf sıraları kurulabilir. Ayarlanabilir konsol kolları, istiflenecek mamullerin yükseklik ölçüsüne ve ağırlığına uygun ayarlanabilmektedir.

 

https://www.retamuhendislik.com.tr/ornek-uygulamalar

 

https://www.expogi.com/kategori/raf-sistemleri/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |