ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
594 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Recep Ceylan
  • ADRES: Akçeşme Mh. 2056 Sk. No:11 Merkezefendi Denizli Türkiye
  • TELEFON: +90 258 371 73 73
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 /18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Raf Sistemleri

Raf sistemleri

 

 

AYSAN Dek. Raf Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

 

AYSAN Dekoratif Raf Sistemleri Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. 1984 yılında civatalı çelik raf üretimi ile sektörde yerini aldı. İlk günden itibaren kalite ve müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen firmamız sizlerden gelen taleplere cevap verebilecek teknoloji ile insan gücünü  devamlı artırarak bugün çelik raf üretiminin yanına dekoratif  market reyonları ve tüm market mağaza ekipmanlarını üretimine katarak ürün yelpazesini genişletmiştir.

 

aysan raf expogi.com

 

Firmamız endüstriyel depo raf sistemleri ve giydirme raf sistemleri ile de Türk sanayisinin önemli bir ihtiyacına cevap verebilecek teknolojiye ulaşmıştır.

 

Kalite Belgelerimiz

 

AR-GE çalışmalarına önem veren firmamız özgün tasarımlarını müşteri ihtiyaçları ile birleştirerek uyguladığı üretim teknolojisini personel ve çevre duyarlılığı ile bütünleştirerek ISO 9001 / ISO 14001 ve TS 18001 CE TSE,TSE EN 1090 VE TS EN 15512 & 15620 belgeleriyle belgelendirmiştir.

 

aysan raf expogi.com

 

Yurt içindeki geniş müşteri portföyüne verdiği hizmetlerin yanı sıra üretiminin % 40`ını yurtdışına; Almanya, Belçika, İsviçre, Bosna-Hersek, Makedonya, Bulgaristan, Romanya, Ürdün, Suriye, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan gibi Avrupa ve Orta Doğu`nun önemli ülkelerine ihraç ederek, kendisini ispatlamıştır.

 

Ürün Çeşitliliği

 

aysan raf expogi.com

 

Günümüzde önemli bir sektör olan marketler, ahşap mağazalar ve lojistik firmaları ile sanayi raflarının tüm ürünlerini üretim yelpazesinde bulunduran firmamız taahhüt ettiği işlerin hepsini anahtar teslimi olarak en kısa sürede en ekonomik koşullarda ve en güvenilir şekilde vermeyi temel hedefi olarak seçmiş, gelecekte de sizlerle beraber olmayı kâr olarak görmüştür.

Bugün Ulusal ve Uluslar arası Market, Yapı Market ve Mağazacılık, Depolama, Giydirme Çelik Depo, Mekik Sistemli Depo sektöründeki birçok markaların tedarikçisi konumundadır.

 

aysan raf expogi.com

 

1984’ten günümüze depolarınızı güvenle inşa ediyor, yüklerinizi özenle ve başarıyla taşıyoruz.

 

http://aysanraf.com/tr/projeler/projeler.html

 

https://www.expogi.com/kategori/raf-sistemleri/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |