ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
603 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Nejat Çavuşoğlu
  • ADRES: 3.Organize Sanayi Bölgesi. M.Batallı Bulvarı. No:33 / Şehitkamil / GAZİANTEP / TURKEY
  • TELEFON: +90 (0342) 337 85 00
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Diş Hekimi Kompresörleri

Diş Hekimi Kompresörleri

 

 

 

Petmaksan Mak. San. ve Tic. Ltd. Şti.

 

Gelişen Türkiye’de büyük çapta basınçlı hava ihtiyacı olduğunu fark eden kuruluşumuz, PETMAKSAN Makina Sanayi ve Tic. Ltd.Şti.1992 yılında kuruldu. 500 metrekare bir atölyede 25 lt’den 300 lt’ye kadar olan pistonlu hava kompresörü imalatımız, ilerleyen yıllarda 500lt, 700lt,1000lt pistonlu hava kompresörlerle üretime devam etti. Puma Hava Kompresörleri’nin kalitesini beğenen müşterilerimizin yoğun talebini karşılamakta atölyemiz yetersiz kalınca, 2001 yılında Türkiye’de tek olan Örnek Sanayi Sitesinde 2.000 metrekare alan üzerine kurulu 1.250 metrekare kapalı alanı olan yeni yerimize taşındık.

 

Puma Diş Hekimi Kompresörleri www.expogi.com (1).

Puma Diş Hekimi Kompresörleri www.expogi.com (1).

 

 

 

Sessiz Kabinli Kompresör

Piyasada üretilen kompresörler sanayi için üretilmiş olup, sessizlik onlar için önem taşımıyordu. Şehir içinde pasajlarda, bina altlarında çalışmakta olan firmalarda ses problem olduğundan dolayı, sessiz kabinli kompresör talebi yoğun vaziyette arttı. Bu talepleri karşılamak için kabinli sessiz çalışan 100 lt’den 500 lt’ye kadar kompresör imalatını programımıza aldık. 2001 yılında Alman ROTORCOMP firmasıyla stratejik işbirliği yaparak, büyük fabrikaların basınçlı hava ihtiyaçlarını karşılamak üzere, sessiz ve güvenli olan vidalı kompresörler, değerli müşterilerimizin hizmetine başarı ile sunuldu.

Puma Diş Hekimi Kompresörleri www.expogi.com (1).

Puma Diş Hekimi Kompresörleri www.expogi.com (1).

Hava Kurutucusu ve Filtre İmalatı

2006 yılında 3.Organize Sanayi Bölgesinde 10.000 metrekare alan üzerine kurulu 5.100 metrekare kapalı alana sahip olan fabrikamızda kompresör imalatı devam ederken, hava kurutucusu ve filtre imalatımızda güncelleşti. 2010 yılının başlarında İstanbul Bayrampaşa’da fabrika satış ve servis mağazamızı açtık. Burada müşterilerimize daha iyi hizmetle kompresör satışını ve servis hizmetini gerçekleştirmekteyiz. Bu gelişmeler çerçevesi içerisinde ISO 9001 belgesi ve CE belgesi gibi sertifikalarımız alınmıştır. Hedefimiz her zaman iyinin daha iyisini yapmak olacaktır. Bize gösterdiğiniz ilgi ve alakadan dolayı teşekkür eder saygılar sunarım.

Puma Diş Hekimi Kompresörleri www.expogi.com (1).

Puma Diş Hekimi Kompresörleri www.expogi.com (1).

Puma Diş Hekimi Kompresörleri

Puma Dental Serisi, sessiz çalışması, güvenilirliği ve az bakım gerektirmesi sayesinde diş kliniği ve laboratuvarlar için ideal kompresörlerdir. Diş Klinikleri ve Labaratuvarlarında ki ekipmanların çalışması için temiz basınçlı hava kaçınılmazdır. Bunların yanı sıra kompresörün devamlı çalışması tedavi esnasında çok büyük önem taşır.vBakım kolaylığı ise size zaman kazandırır. Düşük Ses seviyesi , güvenli olması ve kolay bakım sağlayan Puma Dental Serisi tamamen müşteri memnuniyeti için tasarlanmıştır. Modern Diş Klinikleri ve laboratuarların yağsız hava ihtiyacını karşılamak için idealdir. Puma Dental Serisi, sessiz ve devamlı çalışmaya elverişlidir.Bakım Gerektirmez ve Uzun Ömürlüdür. Hava tankları korozyona karşı kaplanmıştır. Absorpisyonlu kurutucu opsiyonel olarak sunulmaktadır.

Puma Diş Hekimi Kompresörleri www.expogi.com (1).

Puma Diş Hekimi Kompresörleri www.expogi.com (1).

Vida Kompresör Grubu

Puma Vidalı Kompresörlerinin Vida grupları dünyaca  tanınmış profesyonel Vida Grubu üreticisi  tarafından üretilmektedir. Vida Grupları, tam kalite kontrol altında üretilen, yüksek verimli ve bakım maliyetleri en düşük olan vida gruplarıdır.

Puma Vidalı Kompresörlerinde kullanılan Vida grupları, çok hassas bir şekilde, en gelişmiş tezgahlarda üretilmiştir. Vida gruplarında, büyük sıkıştırma alanına sahip, düşük işletme giderleri sağlayan yüksek verimli rotorlar kullanılmıştır. Yüksek Kalite de fazla yük taşıma kapasitesine sahip rulmanlar kullanılmıştır.

 

Puma Diş Hekimi Kompresörleri www.expogi.com (1).

Puma Diş Hekimi Kompresörleri www.expogi.com (1).

Hava Emiş Sistemi

Profesyonel olarak dizayn edilmiş olan emiş valfi sayesinde, güvenli ve ekonomik hava emiş sistemi sağlanmıştır. Özel olarak dizayn edilmiş olan, hava filtresi sayesinde vida grubuna zarar verebilecek toz v.b. Zararlı maddeler engellenerek, basınçlı hava kalitesi arttırılmıştır. Makine de bulunan panel filtresi sayesinde, hava emiş filtresinden önce ön filtreleme sağlanmıştır.

Linkler

 

http://www.pumacomp.com/e-katalog.html

https://www.expogi.com/kategori/kompresor/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |