ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
708 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Haluk Kaya
  • ADRES: Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Balkan Caddesi No:51 34771 Ümraniye, İstanbul
  • TELEFON: 444 77 66
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Beyaz Eşya ve Dayanıklı Ev Aletleri

Beyaz Eşya ve Dayanıklı Ev Aletleri

 

 

Profilo

BSH Ev Aletleri San. ve Tic.  A.Ş.

 

Proflo Beyaz Eşya ve Dayanıklı Ev Aletleri 1995 yılında BSH Ev Aletleri Sanayi ve Tic. A.Ş. grubu bünyesine katılarak, grubun uluslararası deneyimini ulusal gücüne eklemiştir. Türkiye’nin dört bir yanında 1200’ü aşkın satış noktası ile ülkemizin en geniş dağıtım ağına sahip markalarından olan Profilo Beyaz eşya ve Dayanıklı Ev Aletleri ’ nin beyaz eşya, ankastre cihazlar, elektrikli süpürgeler, klima cihazları, su ısıtıcıları ve küçük ev aletlerinden oluşan bir ürün gamı bulunmaktadır. Bu ürünlerden, özellikle elektrikli süpürgeler, klima cihazları, su ısıtıcı grubu ve küçük ev aletlerinin tamamı ithal olmakla beraber yerli ürünlerin üretimi ise BSH Ev Aletleri Sanayi ve Tic. A.Ş.’nin Çerkezköy Fabrikası’nda gerçekleştirilmektedir.

 

Profilo beyaz eşya www.expogi.com

Profilo beyaz eşya www.expogi.com

 

Buzdolapları

 

Profilo Beyaz Eşya ve Dayanıklı Ev Aletleri her eve, her ihtiyaca ve her kullanım alışkanlığına yönelik buzdolaplarını kullanıma sunuyor. Profilo’nun LowFrost ve NoFrost buzdolapları , alttan ve üstten dondurucu modelleri, gelişmiş Maksima Serisi XL ve XXL seçenekleri ile mutfağınızın başkahramanı olacak. Profilo Buzdolaplarında yer alan Nofrost teknolojisi, cihazın iç duvarlarında nem ve kar oluşumunu engelleyerek yiyeceklerinizin donmasını engeller. Sıcaklık cihaz içerisinden hızla çekilebildiği için de hızlı ve hassas bir soğutma sağlar. Bu sayede yiyeceklerinizi ilk günkü kalitede günlerce saklayabilirsiniz.

 

Profilo beyaz eşya www.expogi.com

Profilo beyaz eşya www.expogi.com

 

Çamaşır Makineleri

 

Profilo Çamaşır Makineleri hayatı kolaylaştıran farklı özellik ve yıkama programlarıyla ihtiyaçlarınıza cevap verir. 6 kg dan 9 kg ya kadar farklı kapasite seçenekleri sunan Çamaşır makinelerinin yorgan yıkama, otomatik dozajlama ve leke çıkarma gibi farklı programları hayatı kolaylaştırırken, ortada kalan çamaşırların makine çalıştıktan sonra eklenmesini sağlayan Ekstra Ekle özelliği çamaşır unuttum derdini ortadan kaldırır.

 

Profilo beyaz eşya www.expogi.com

Profilo beyaz eşya www.expogi.com

 

Bulaşık Makineleri

 

Profilo Bulaşık Makineleri elinizi sıcak sudan soğuk suya sokturmaz! Farklı programlara sahip Profilo Bulaşık Makinelerinin ileri teknolojik özellikleri sayesinde bulaşıklarınız her zaman pırıl pırıl tertemiz olur. Profilo Bulaşık Makinelerinin yarım yük opsiyonu, az bulaşığı olup makinenin dolmasını bekleyecek zamanı olmayanların çok işine yarayacak! Yarım yük yıkama programı sayesinde makinenin dolmasını beklemeden, az miktarda bulaşığı bile su ve elektrikten tasarruf ederek yıkayabilirsiniz.

 

Profilo beyaz eşya www.expogi.com

Profilo beyaz eşya www.expogi.com

 

Fırınlar

 

Hem maharetli hem de tasarruflu Profilo fırınlar ısı yalıtımlı çift camlı tasarlanan kapakları ile fırının iç sıcaklığını uzun süre koruyarak hem ısı kaybını önler hem de tasarruf sağlar. Profilo ProGurme fırın meyve – sebze kurutma ve yoğurt yapabilme özellikleri ile öne çıkar. ProGurme’nin özel aparatı sayesinde patlıcan, biber, domates gibi yiyecekleri kurutabilir, hatta ideal ısıyı oluşturduğu için evde yoğurt bile yapabilirsiniz. Geniş iç hacimli ve 3DPlus sıcak hava dolaşımlı Profilo fırınlar ile hamur işlerinizi hem kolayca hem de tam kıvamında pişirebilir. 3DPlus özelliği ve yeni geliştirilmiş hava kanalları aracılığı ile fırın içerisindeki yiyeceklerin her tarafını eşit ve lezzetli bir şekilde pişirebilirsiniz.

 

 

https://www.profilo.com/online-satis/beyaz-esya

https://www.expogi.com/kategori/ev-elektronigi-ve-beyaz-esya/beyaz-esya/

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |