ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
850 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Murat Çeker
  • ADRES: Mersin - Tarsus Organize Sanayi Bölgesi 13. Cad. No. 3 Huzurkent Akdeniz MERSİN
  • TELEFON: +90 324. 676 42 47
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Profesyonel Seracılık Ekipmanları

Profesyonel Seracılık Ekipmanları

 

 

 

Kuyucu Metal-Sera-Ziraat Ltd. Şti.

 

61 yıldır hizmet sektörü içinde olan Kuyucu 16 yıldır Kuyucu Sera adıyla profesyonel seracılık ekipmanları  konusunda kalite politikası ve vermiş olduğu hizmetle bölge pazarının öncü firmalarından biri olmuştur. Kuyucu Sera 2007 yılında Tarsus – Mersin OSB’de makine sistemi ve techizatını yenilemiştir.

 

profesyonel seracılık ekipmanları

seracılık ekipmanları kuyucu metal expogi

 

Son teknolojileri kullandığı kendine ait patentli tasarımları ile profesyonel seracılık ekipmanları alanında sera profilleri ve sera ek parçaları üretimini gerçekleştirmekte, Mersin Sera Üreticileri Sera Üretimi yapan firmaları ve Sera Üreticileri için serada hizmet kalitesini sürekli yükseltmektedir.

 

Profesyonel Seracılık Ekipmanları nda Kurulum

 

Mersin merkezli olan Kuyucu Sera, profesyonel seracılık ekipmanları alanında yatırım yapmak isteyen, sera yatırımlarını yenilemek ya da seralarını büyütmek isteyen girişimcilere Mersin Sera Üreticileri, Sera Üretimi yapan  firmalar, Sera Üreticilerine anahtar teslim sera kurulumu konusunda danışmanlık ve anahtar teslim sera kurum hizmetleri vermektedir.

 

profesyonel seracılık ekipmanları

seracılık ekipmanları kuyucu metal expogi

 

Sera arazi seçimi ve sera projesinin oluşturulması aşamasında ve sera plastik örtü, sera clips gibi serada kullanılan üretim materyallerinin teminine kadar her adımda anahtar teslim serada, sera yatırımcısının yanındadır.

 

Kuyucu profesyonel seracılık ekipmanları geçmişten gelen seracılık sektöründeki yoğun bilgi birikimi ve tecrübesiyle stratejik bir adım atarak, diğer Kuyucu metal ve Kuyucu ziraat şirketlerini de aynı çatı altında toplamıştır.

 

profesyonel seracılık ekipmanları

seracılık ekipmanları kuyucu metal expogi

 

Metal

 

Kuyucu Metal olarak 61 yılı aşkın tecrübesi ile Su, Tesisat, Doğalgaz, Kazan Boruları, Beton Borusu, Sera Boruları, Sanayi Boru ve profillerinin toptan ve perakende satışını Akdeniz bölgesi dahil olmak üzere ülkenin her noktasında gerçekleştirmektedir. Demir Çelik sektöründe ürün ve hizmetleri ile farkını gösteren güvenilir çözüm ortağınız Kuyucu Metal hizmet vermekten memnuniyet duyar.

 

Vizyon

 

Tercih edilen, güvenilir, lider bir firma Kuyucu profesyonel seracılık ekipmanları olarak  işimizi en iyi yaparak bir adım öndeyiz.

 

profesyonel seracılık ekipmanları

seracılık ekipmanları kuyucu metal expogi

 

Misyon

 

Sera olukları ve seracılık endüstrisindeki uzmanlığımızla daha iyi tesisler kurarak, ekonomik, kaliteli, verimli, çözüm odaklı projeler üreterek yaşam kalitesini yükselten ürün ve hizmetler sunarak toplumun ekonomik ve sosyal gelişimini en üst seviyelere taşıma hedefindeyiz.

 

KUYUCU SERA olarak başlıca değerlerimiz:

 

Müşteri odaklı çalışmak,
Müşreri yatırımlarını ekomik seviyede verimli kılmak,
Çevreyi koruma,
Sürekli gelişimi ve değişimi esas almak,
Ekip çalışmalarına önem vermek,
İş sağlığı ve iş güvenliği sağlama,
Topluma katkıda bulunmak,
Tasarruf sağlamak,
Satış sonrası müşteri memnuniyeti.

 

http://kuyucusera.com/referanslar.php

 

https://www.expogi.com/kategori/bahce-yapi-market/sera-malzemeleri/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |