ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
663 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Kemal Aksoy
  • ADRES: Çalca Mahallesi, Çalca Mahallesi, Atatürk Bulvarı Eskişehir Yolu 8. Km., 43001 Merkez Kütahya
  • TELEFON: +90 (274) 225 01 50
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:30

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Porselen İmalatı

Porselen

 

 

Kütahya Porselen A.Ş.

 

Kütahya Porselen , 1970 yılında temelleri atılan, 1984 yılında %75’i grubumuza geçmiş, %25’i hissesi de halka açık olarak İMKB de işlem görmekte olan bir firmadır.

 

porselen

Kütahya yemek takımları expogi

 

Özelleşme sonrasında, finansman-yatırım eksikleri tamamlanmış ve teknik anlamda büyük atılımlar yapılıp, Ar-Ge birimi oluşturulmuştur. Böylece kalitesini sürekli iyileştirerek, Avrupa’ nın 300 yılda ulaştığı kalite seviyesine 30 yılda ulaşmayı başarmıştır.

 

Kütahya Porselen’in rakiplerinden ayıran en önemli özelliği dinamik yapısı, değişime ve gelişime açık yönetim anlayışı inovatif düşünme becerisidir. Bu yönetim anlayışıyla dünyada porselen üretiminde lider konumdadır.

 

porselen

Kütahya yemek takımları expogi

 

Zengin Ürün Çeşitliliği

 

Ürün çeşitliliğinde, yarattığı form ve dekor zenginliği ile rakiplerinden ayrılmaktadır. Her yıl tek ürün bazında yüzden fazla form, otellere yönelik en az iki yeni koleksiyon ve 1000 e yakın desen üretmektedir.Yalnızca porselen üretiminde değil porselen makineleri üretiminde de uzmanlaşmıştır. Anahtar teslim fabrika yaparak, know-how verme yeteneğine sahiptir.

 

 

porselen

Kütahya yemek takımları expogi

 

Geniş Pazarlama Ağı

 

1990’ lı yıllarda başlayan atılımı ile bugün 52 ülkede Kütahya Porselen ürünleri tüketicilere ulaşmaktadır. Kalite beklentisi ve satın alma gücü yüksek Avrupa Birliği ülkelerinin yanı sıra, ABD, Kanada, Japonya dev pazarlara ürün sunmaktadır. Ayrıca büyük üretici ve markalarla üretim işbirliği gerçekleştirerek yurt dışında Carrefour, IKEA, Auchan, El Corte Ingles ve Hiper Core gibi zincir mağaza ve marketlerde ürünlerini satışa sunmaktadır.

 

porselen

Kütahya yemek takımları expogi

 

Türkiye’de ise 35 mağazası ile 6 bin noktada tüketicisiyle buluşan Kütahya Porselen, yalnızca porselen yemek takımlarıyla değil, porselen obje ve sofra tasarım aksesuarları ile de müşteri odaklı çalışmalarının ürünlerini yansıtmaktadır.

 

Kalite Politikamız

 

Kütahya Porselen Sanayi AŞ, stratejik planını oluşturan markalı sürdürülebilir büyümeyi, marka değerini artırmayı, yaygınlaştırmayı ve geliştirmeyi, her alanda verimli bir kuruluş olmayı ve sürekli gelişmeyi hedefler.

 

porselen

Kütahya yemek takımları expogi

 

Bu doğrultuda Kuruluşumuz;

 

  • Sürdürülebilir hizmet vermek için bünyesindeki tüm süreçlerde etkin bir kalite sistemi oluşturmayı ve uygulayıp yürütmeyi,
  • Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve ortaklarımızın istek ve beklentilerini tespit etmeyi ve karşılamayı, birlikte iyileştirme faaliyetleri yapmayı,
  • Tedarikçilerimizle karşılıklı faydaya dayalı işbirlikleri kurarak ortak iyileştirme faaliyetleri yapmayı,
  • Sağladığımız ürünlerde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmeyi ve kaynakların verimli kullanımını sağlayarak zamanında teslimat yapmayı
  • Kuruluşun risk ve fırsatlarını belirleyerek sürekli büyümeyi taahhüt eder.

 

https://kutahyaporselen.com.tr/kataloglar/

https://www.expogi.com/kategori/zuccaciye-hediyelik-esya/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |