ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
751 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Mehmet Ali Köse
  • ADRES: Küçükyalı Merkez Mah.Mektep Cad.No:7/B Maltepe İstanbul
  • TELEFON: 0216 4643434
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 / 18:00

FİRMA HAKKINDA

Pet Shop 

Pet shop hayvan ürünleri mağazası.

 

 

Petzz Shop Mama Evcil Hayvan Ürünleri A.Ş. 

 

Petzz Shop, ülkemizde her geçen gün daha da büyüyen pet shop evcil hayvan gıda ve aksesuar sektöründe, evcil hayvan sahiplerine en kusursuz hizmeti verebilmek amacı ile kurulmuş, sokak hayvanları ve ihtiyaç sahibi hayvanları gözetmek için ticari bütçesinden pay ayıran bir firmadır. Kuruluş amacı Türkiye genelinde bir çok bayiliklerle birlikte, özel ve saygın bir pet shop satış ağı oluşturmaktır.

 

pet shop petssshop expogi.com

pet shop petssshop expogi.com

 

Her ürünün en kalitelisi, en tazesi ve müşteriler tarafından bir çok arzu, dilek ışığında yenilenmiş ürün skalası; sokak hayvanlarına kendini adayanlara özel ürünleri  ve daha birçok farklı ürünüyle Petzzshop olarak en kısa zamanda yurtiçi pazarın kalitesini belirlemek amacındayız.

 

Canlı varlıklara hizmet etmek hassasiyet ister…

 

Evcil hayvanların tıpkı bizler gibi birçok ihtiyacı olduğunu hepimiz biliriz. Hatta neredeyse bir çocuk mesabesinde arzuları ve ihtiyaçları olan, daha yavruluk çağından itibaren sahiplerinin her türlü jestini kabul eden bu uysal varlıklara, merhamet ve sevgi ile bir çok yardımda bulunmak isteriz. Petzzshop firması olarak bizler sizin bu hassasiyetinizi, sevgi ile oluşan bağlarınızı ticari bir plana dökerken, herhangi maddesel ticaret anlayışından uzak durmayı tercih ettik. Çünkü canlı varlıklara hizmet etmek hassasiyet ister. Bu hassasiyet, ürünlerin tazeliğinden tutun, en dayanıklı oyuncaklara kadar bizim satış politikamızı belirler.

 

pet shop petssshop expogi.com

pet shop petssshop expogi.com

 

İyi Markaların, en kaliteli aksesuar, yem, mama, kıyafet…

 

İşte bu satış politikası ile kurulmuş firma, sizin arzularınızı daha siz alışveriş yapmadan bilmekteyiz. Çünkü bizlerde evcil hayvan sahipleri olarak bu firmayı kurduk ve tazelik, uzun ömürlü ihtiyaç arzularınızı en az sizin kadar hissetmekte ve ihtiyaç duymaktayız. Bu yüzden ürün skalamıza 10.000 civarı kadar ürün ekledik. Mamadan, köpek oyuncaklarına kadar uzanan bu devasa ürünlerin arasında, ihtiyacınız olan bütün evcil hayvanlara özel yapılmış, en iyi markaların, en kaliteli aksesuar, yem, mama, kıyafet ürünlerini temin edebilirsiniz. Aynı zamanda bu markalarla olan bağımız sayesinde, ürün iade ve değişimleri konusunda oldukça iddialı bir konumdayız.

 

pet shop petssshop expogi.com

pet shop petssshop expogi.com

 

Güvenilir Alışveriş

 

Müşterilerimizin gizliliğini korumak (bunun için alışveriş işlemlerinde 256-bit SSL şifreleme kullanmaktayız yani kredi kartı ve adres bilgileriniz sistemimize şifreli olarak kaydedilmektedir), ayrımcılık yapmamak, transparan ve adil satış şartları sunmak başlıca ilkelerimiz arasındadır. Ayrıca çalışanlarımızdan, rakiplerimize kadar kurduğumuz tüm ilişkiler de karşılıklı güveni, saygıyı gözetiyoruz.

 

https://www.petzzshop.com/cok-satanlar

https://www.expogi.com/kategori/hayvanlar-dunyasi/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.