ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
145 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ali Çağlar Güler
  • ADRES: Mahmutbey Mah. Ordu Cad. No:29 PERKOTEK Plaza (Basın ekspres yolu, 212 AVM arkası) Bağcılar İstanbul TÜRKİYE
  • TELEFON: 0850 811 80 00
  • FAX: 0212 220 69 57
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.perkotek.com
  • E-POSTA: info@perkotek.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
5+1 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Mahmutbey Mah. Ordu Cad. No:29 PERKOTEK Plaza (Basın ekspres yolu, 212 AVM arkası) Bağcılar İstanbul TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Otopark Bariyer Sistemleri

Otopark Bariyer Sistemleri Turnike sistemleri

 

 

 

Perkotek Tekn. Dış. Tic. A.Ş.

 

Zaman kontrol sistemleri otopark bariyer sistemleri konusundaki 18 yıllık tecrübesi ile yerini sağlamlaştıran PERKOTEK Personel Devam Kontrol Teknolojileri, geçen yıllar boyunca ilişkide olduğu tüm firmalar tarafından güvenilir, istikrarlı ve profesyonel imajıyla kendi ölçülerine ulaşmıştır. PERKOTEK TEKNOLOJİ, bugün tecrübeli ve uzman kadrosuyla bilişim ve kartlı geçiş sistemleri alanında bir çok ürüne imzasını atarak ismini iç ve dış piyasada duyurmayı başarmıştır.

 

otopark bariyer sistemleri perkotek expogi.com

otopark bariyer sistemleri perkotek expogi.com

 

Müşteri Odaklı Hizmet Anlayışı 

 

PERKOTEK TEKNOLOJİ otopark bariyer sistemleri olarak hedefimiz; firmamızın, müşterileri tarafından çok kaliteli hizmet verebilen, istikrarlı, güvenilir ve dürüst bir kurum olarak tanınmasıdır. Bu hedefi başardığımıza inanıyoruz. Kuruluşumuzdan bugüne kadar, kaliteyi hedefleyen firmalarla çeşitli çalışmalarımız oldu. Personel devam kontrol ve zaman kontrol sistemleri düşünen firmaların ilk aradıkları firma olmak, emeklerimizin yerine ulaştığını göstermektedir. Bununla birlikte standartları korumanın, onlara ulaşmak kadar zor olduğunun bilincindeyiz.

 

Üretimde Kalite ve Süreklilik 

 

Bu endüstride sürekli var olmak amacındayız. Üretimin devamlılık arz ettiği, daha iyi çalışma şartları ve daha iyi ücret sistemine haiz iş ortamında tecrübeli, kalıcı mühendisleri muhafaza edip, yeni teknolojilere adapte olup ve en önemlisi kalite zincirini üretimin her aşamasında yapabilmek için üst düzey yöneticilerin gözetimi ve yönlendirmesi altında çalışanlarımızı düzenli bir şekilde eğitimden geçirerek ve Dünya Çalışma Örgütü’nün normlarına uyarak yüksek olan kalitemizi daha da yükseltmeyi hedefliyoruz.

 

otopark bariyer sistemleri perkotek expogi.com

otopark bariyer sistemleri perkotek expogi.com

 

Personel Devam Kontrol Sistemleri 

 

PERKOTEK Personel Devam Kontrol Teknolojileri olarak temel ilkelerimiz; müşteri tatminini ve sürekliliğini sağlamak, mevcut teknolojiyle yüksek kaliteyi yakalamak, ticari amaçlarımızı sosyal sorumlulukların önünde görmemektir. Ayrıca yüksek standartta kaliteli ürün kavramı bizim için altın kuraldır! Bu düşünceler çerçevesinde vizyonumuz; kartlı geçiş, parmak izi tanıma sistemleri , personel devam kontrol sisrtemleri (PDKS), yüz tanıma ve yüz tarama, güvenlik kamera sistemleri, devriye tur sistemleri, turnike ve bariyer sistemleri ve biometrik sistemler konularını çeşitli formlarda dünyadaki tüm tüketicilere sunmak, doğabilecek tüm ihtiyaçlara cevap vermektir. Bizler, firmamızın vazgeçilmezi olarak kabul ettiğimiz kalite ilkelerimiz doğrultusunda, personel devam kontrol sistemleri konusunda sürekli büyüyerek, pazar lideri konumunu sağlamlaştırma güdüsü içerisindeyiz.

 

otopark bariyer sistemleri perkotek expogi.com

otopark bariyer sistemleri perkotek expogi.com

 

Markalarımız 

 

Perkotek Teknoloji, geçmişinde birçok ülkede bir çok üretici ile Türkiye Distribütörlüğü konusunda çalışmış olup yurt dışında da ismini duyurmayı başarmıştır. Şu anda firmamı; Magic Pass, Magic Face, Secuda, Guard Tour, Sensitive, Avax, Strike, Mina, Gustavo, Arextek, Needtek, Perguard, Respect, Time master, Hundure, Jm, Pongee ve Guard Tour markalarının Türkiye ve Türki Cumhuriyetleri Distribütörlüğünü başarı ile yapmaktadır.

 

https://www.perkotek.com/referanslar/

https://www.expogi.com/kategori/bilisim-teknolojileri/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.