ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
208 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Pazarlama ve Satış
  • ADRES: Etiler Mah. Etiler Sok. No:2 Beşiktaş İSTANBUL
  • TELEFON: 444 7 134
  • FAX: 0212 514 81 67
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.tanriverdi.com
  • E-POSTA: merkez@tanriverdi.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
7+8 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Etiler Mah. Etiler Sok. No:2 Beşiktaş İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Perde ve Döşemelik Kumaş

Perde ve döşemelik kumaş imalatı ve satışı

 

 

Verdi Perde

Tanrıverdi Teks. San. ve Paz. A.Ş.

 

Vedi Perde Sistemleri, perde ve döşemelik kumaş sektöründe Türkiye’ nin ana tedarikçilerden biridir. Ürün koleksiyonlarımız direkt birinci elden kendi renk ve desen tasarımlarımızla oluşturuyoruz.

 

perde ve döşemelik kumaş verdi expogi.com

kumaş verdi expogi.com

 

Perde ve Döşemelik Kumaş da Zengin Renk ve Doku

 

Zengin renk ve dokudaki kumaşlarımızı, üst segment gruba hitap eden; Mobilya üretici ve mağazalarına, İç mimar ve tasarımcılara, Mefruşat ve Perde mağazalarına, profesyonel pazarlamacı arkadaşlarımız aracılığıyla ilk elden uygun fiyatlarla satışa sunmaktayız.

 

“Verdi”ye ait koleksiyonlar stoklu ürünler olup, ürünlerin teslimi en kısa sürede yapılmak tadır.Bu da müşterilerimize büyük avantaj sağlamaktadır.

 

perde ve döşemelik kumaş verdi expogi.com

perde verdi expogi.com

 

Perde ve Döşemelik Kumaşta Trendleri Belirliyoruz

 

“Verdi” Tekstil, perde ve döşemelik kumaş tasarımında modern, geleneksel ve güncel tasarım rengi, doku ve desenlerini yakından takip eder. Türkiye’mizde ki tüketicisine yenilikleri ve perde  modellerinde ki trendleri ilk olarak sunmayı hedefler. Bu yüzden iç mimarlara, mobilya  mağazaları ve nihai tüketicinin ulaştığı mefruşat mağazalarının kumaş tercihlerinde  ilk sırada yer almaktadır.

 

perde ve döşemelik kumaş verdi expogi.com

verdi expogi.com

 

Yurt Genelinde Yaygın Satış Ağı

 

 

İstanbul ve Samsun Bölge Müdürlüklerimiz olmak üzere, Perakende Satış Mağazalarımız ve Corner Noktalarımız ile Türkiye Geneli Satış Noktalarımızda, toptancılığımızın yanısıra direkt nihai tüketiciye de Perde Sistemleri ve Döşemelik kumaşlarımızın satışıyla birlikte Profesyonel Ekibimiz ile PERDE TASARIM ve MODEL UYGULAMA hizmeti de vermekteyiz.

 

perde ve döşemelik kumaş verdi expogi.com

verdi expogi.com

 

Zengin Ürün Çeşitliliği

 

Müşterilerimize perde ve döşemelik kumaş konusunda daha iyi ve daha hızlı hizmet sağlamak için her gün binlerce desen ve yüzlerce farklı zemin kombinasyonundan oluşan bir üretim kapasitesine sahibiz. Hedefimiz dünyanın en önde gelen entegre perde üreticisi olmak. Bu hedefe ulaşmak için insana ve en son teknolojiye yatırım yapmaktan, sürekli yenilenmekten vazgeçmiyoruz ve vazgeçmeyeceğiz. Devraldığımız bayrağı, her zaman en mükemmeli geliştirip sunarak taşımaya devam edeceğiz.

 

Misyon & Vizyon

 

İnsan ve çevre sağlığına duyarlı Takım çalışması ve sürekli gelişme felsefesine odaklı, Müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın hayatına değer katan ürün ve hizmetler sunmak . Sürdürülebilir müşteri memnuniyetine odaklı güvenilir ve yenilikçi bir marka olmak.

 

 

http://verdihome.com/category/haber/

 

https://www.expogi.com/kategori/ev-tekstil-urunleri/perde/

 

 

 

 

 

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.