ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
123 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Rıza Er
  • ADRES: Yakuplu Mahallesi 208. Sk. No: 23/1 Beylikdüzü İstanbul
  • TELEFON: 0 212 876 66 66
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: +90 532 416 34 24
  • WEB SİTESİ: http://www.perdelens.com.tr
  • E-POSTA: info@perdelens.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
8+4 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Yakuplu Mahallesi 208. Sk. No: 23/1 Beylikdüzü İstanbul

FİRMA HAKKINDA

Perde İmalatı

Perde imalatı, stor perde, fon perde, lens perde.

 

 

Perdelens Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti.

 

Perde sanatının öncüsü; “Perdede yeni nefes” sloganı ile Perdelens markası adı altında mekanik grup perde imalatı ile perde imalatı sektöründe yerimizi aldık. 2010 yılında kurmuş olduğumuz üretim şirketinde ilk kriterimiz kalitedir.

 

perde imalatı perdelens tekstil expogi

perdelens tekstil expogi

 

Mekanik Perde İmalatı

 

Üretim kalitemizi arttırmak, ürün seçeneklerimizi çoğaltmak adına mekanik grup perde  imalatı dışında, ihtiyacınız olan her türlü perde üretimini yapmaya başladık. En iyi şekilde üretimin olması, en iyi malzemelerin kullanılması, taleplere göre hareket edilmesi gibi belirlenen kurumsal niteliklerimiz kısa sürede çok sayıda müşterimize ulaşmamızı sağladı.

 

perde imalatı perdelens tekstil expogi

perde imalatı perdelens tekstil expogi

 

Stor Perde Üretimi;

 

Yaygın olarak kullanılan stor perdelerde gerek mekanizma gerekse perde konusunda geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz. Desen ve renk seçimi konusunda müşterilerimizin rahat şekilde hareket etmesine özen gösteriyoruz. Dilediğiniz zaman özel ölçüler ile bu perde üretiminin en kısa sürede gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

 

perde imalatı perdelens tekstil expogi

perde imalatı perdelens tekstil expogi

 

Fon Perde – Tül Perde Üretimi;

 

Hiçbir zaman modası geçmeyecek olan fon – tül perde gibi perde çeşitleri için de üretim yapılıyor. Müşterilere özel perde model ve tasarımları sayesinde, müşterilerimizin bu alanda aldığı hizmetten memnun kalması da sağlanmıştır. En iyi üretimlerin kurumsal süreçlerden geçerek, en iyi malzemeler sayesinde memnun edecek şekilde sunulması sağlanıyor. Bunları değerlendirmeniz halinde, kaliteden ödün vermediğimizi de anlamış olacaksınız.

 

perde imalatı perdelens tekstil expogi

perde imalatı perdelens tekstil expogi

 

Lens Perde Üretimi;

 

Mekanik perde üretimi konusunda son nokta olan lens perdeyi üretiyoruz. Sizin için bu perdenin, tek bir mekanizmadan üç farklı özellik oluşturup, en iyi şekilde kullanılmasını sağlamış olduk. Bu durumda konfor ve rahatlık arayan kişiler için perde seçiminin lens perde olması olağan. Temizleme ve diğer aşamalarda da geliştirmiş olduğumuz yöntemler sayesinde müşterilerimizin sorunsuz şekilde hizmet almasını sağlamış oluyoruz.

 

 

Önceliğimiz Müşteri Memnuniyeti

 

Üretimde her zaman kalite ve güvenden ödün vermemeye çalışıyoruz. Bu zamana kadar sunduğumuz hizmette müşteri memnuniyetinin sağlanmış olması kalite ve güven kriteri ile olmuştur.Alanında uzman olan ekip üyeleri ile yapılan çalışmalar sayesinde en iyi perde üretimi için çalışmaya devam ediyoruz.

 

 

 

https://www.perdelens.com/urun

 

https://www.expogi.com/kategori/ev-tekstil-urunleri/perde/

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.