ArabicEnglishGermanRussianTurkish

PERAMEZAT MÜZAYEDECİLİK TİC. LTD. ŞTİ.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,032 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Mehmet Gacıroğlu
  • ADRES: Asmalı Mescit Mah. Meşrutiyet Cad. Güneş Han No:19 Kat: 1 Daire: 1 Beyoğlu / İstanbul
  • TELEFON: 0212 293 11 16
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 10:00 / 21:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

PERAMEZAT MÜZAYEDECİLİK TİC. LTD. ŞTİ.

 

 

Antika eşya ve özel koleksiyon parçalarının alınıp satılması konusunda faaliyet gösteriyor. Çağdaş Türk sanatını ve Osmanlı dönemi el sanatlarını dünyada yaygınlaştırmak ve Türk sanatseverler ile buluşturmak amacıyla 2010 yılında kurulan Pera Mezat Müzayedecilik firması , Osmanlı ve Avrupa antikalarının yer aldığı buna ek olarak alanında uzman olduğu nümismatik (madeni ve kağıt para, madalya, jeton, objeler ve efemera) ve çeşitli koleksiyonlara sahip bir sanat ve antika galerisi olarak hizmet veriyor.

 

Türk resim sanatı ve Osmanlı dönemi el sanatlarını dünyaya tanıtarak kültürler arası köprü oluşturmayı kendine görev edinmiş, kurucusu Mehmet Gacıroğlu yönetimindeki Pera Mezat Müzayedecilik, çalışmalarıyla uluslararası sanat platformlarında da faaliyet gösteriyor. Aynı zamanda düzenlediği müzayede ve sanat etkinliklerini, internet ve yazılı medya aracılığıyla dünyanın birçok ülkesinde yayınlayarak uluslararası arenada sanat ve antika konusunda takip ediliyor.

 

Pera Müzayedecilik her yıl dört kez “Osmanlı ve Karma Sanat Eserleri”, altı kez “Efemera&Nümismatik Müzayedesi” (kitap, para, jeton, madalya, harita, gravür, kartpostal ve fotoğraflar) gerçekleştiriyor.

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |