ArabicEnglishGermanRussianTurkish

United Steel Industry Co.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
585 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Sophia
  • ADRES: Room 2221, Building N0.9, Golden International Mansion, Tianxin District Changsha City Hunan Province China
  • TELEFON: 86 073185648266
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:30
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Çelik Boru İmalatı

Paslanmaz çelik boru

 

 

United Steel Industry Co., Ltd (USI Group)

 

Çin’in en büyük  Paslanmaz çelik boru gruplarından biridir, 1989 yılında Singapur’un yurtdışı merkezi ve Suzhou Endüstri parkı, Suzgsu Eyaleti, Çin’in bulunduğu Suzhou Endüstri Parkı’nda bulunan yerel merkez ile kurulmuştur  .

 

 

paslanmaz çelik boru stainless steel pipe

 çelik boru stainless steel pipe united-steel expogi

 

Petrol ve Gaz Boru Hattı Endüstrisi

 

USI grubunun 20 şubesi var, toplam varlıkları: 1 milyar dolar, 10000’den fazla çalışanı ve paslanmaz çelik boru lar (ERW, SSAW, LSAW, SMLS, Paslanmaz Çelik Boru , vb.) Üretmek için 6 fabrika (Tianjin, Suzhou ve Cangzhou şehrinde bulunur) En modern tesislerimiz ve üretimin her aşamasında mükemmel kalite kontrolü, üstün kaliteli ürünlerimiz ve seçkin müşteri hizmetlerimizin sonucu olarak ürün kalitesini garanti eder, müşteri memnuniyetini kazandık ve iyi bir üne sahip olduk. Petrol ve Gaz boru hattı endüstrisi, müşterilerimiz PDVSA, NIOC, SINOPEC, CNPC … vb içerir …

 

paslanmaz çelik boru stainless steel pipe

 

 United Steel Industry Co, Ltd , en iyi üreticilerden ve  Çin’de paslanmaz çelik boru ve boru bağlantı parçaları ihracatçılarından biridir.

 

 

Çin’ de Paslanmaz Çelik Boru Üreticisi

 

Profesyonel üretici ve Çin’de paslanmaz çelik boru ihracatçısı. Karbonlu çelik boru (SMLS boru / ERW / LSAW / SSAW), paslanmaz çelik boru, galvanizli çelik boru, alaşımlı çelik boru ve ilgili ürünler başta olmak üzere bir çok ürün imal edilmektedir.

Müşterilerimize mükemmel  hizmet sunmak ve en yüksek kalitede çelik boruları en yüksek  kalitede getirmek Müşterilerimiz için rekabetçi fiyat. Tüm operasyonlarımız müşteri ihtiyaçlarımızın kesin taleplerine odaklanmıştır.

 

paslanmaz çelik boru stainless steel pipe

çelik boru stainless steel pipe united-steel expogi

 

Dikişsiz Çelik Boru

 

Tianjin ve Singapur’da bulunan 30.000 metrekarelik depoda 60.000 ton çelik malzeme bulunmaktadır.  United-Steel   şimdiye kadar dikişsiz çelik boru ve HF kaynağı ve tozaltı ark kaynağı için birinci sınıf sıcak haddelenmiş ve soğuk çekilmiş üretim hatları kurdu . Şirket, API gibi yetkili kuruluşlardan standardı üzerinde ısrar eden ,GB, ASTM, DIN, JIS, ISO. Her yıl farklı standartlarda dikişsiz çelik boru ve 800.000 tona kadar kaynaklı çelik boru üretiyor.

 

 

paslanmaz çelik boru stainless steel pipe

paslanmaz boru stainless steel pipe united-steel expogi

 

Çin’ de  Paslanmaz Fittings İmalatı

 

Ve ürünler yaygın olarak petrol endüstrisi, kimya mühendisliği, tıp, kağıt fabrikası, gemi yapımı endüstrisi, hükümler, nükleer enerji, mühimmat endüstrisi gibi birçok sektöre uygulanmaktadır. Ayrıca, United, bitmiş ürünlerin test edilmesi için, girdap akımı testi, süpersonik muayene, spektrum analizi aracı gibi farklı test yöntemleri uygulamıştır.

 

paslanmaz çelik boru stainless steel pipe

 

Çin’de en önemli paslanmaz çelik boru ihracatçısı olan DMH United-Steel, PDVSA, TOPLAM, EGPC, NIOC, NNPC, PEMEX, OOC, ONGC, SARB, CCED, Güney, NOV’nin nitelikli tedarikçisi oldu. Ürünler, petrol ve gaz taşımacılığı endüstrisi, basınçlı kap endüstrisi, makine endüstrisi, vb. Gibi dünyadaki çeşitli endüstrilere yaygın olarak uygulanmaktadır.

 

http://www.united-steel.com/service.html

 

https://www.expogi.com/kategori/metal/paslanmaz-metal-satisi-ve-islenmesi/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |