ArabicEnglishGermanRussianTurkish

GOLD Özkaynak Maden Suyu

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
44 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
2+7 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

FİRMA HAKKINDA

Maden Suyu ve Gazlı İçecekler

Maden Suyu ve Gazlı İçecekler

 

 

 

Özkaynak Maden Suyu Tic. Ltd. Şti.

 

Mineralli Maden Suyu ve Gazlı İçecekler sektöründe önemli bir konuma sahip olan Özkaynak, faaliyetlerine ilk olarak 1968 yılında başladı ve 1972 yılında da Bursa’da Özkaynak Mineralli Maden Suyu tesislerini kurdu. Sektörde teknik altyapısı, teknolojisi, kalitesi ve güvenilirliği ile önemli bir yer edinen Özkaynak, kısa zamanda hızla gelişerek Mineralli Maden Suyu ve Kaynak Suyu üretimi ile pazarda söz sahibi olmuştur.

 

ozkaynak Maden Suyu ve Gazlı İçecekler www.expogi.com  (1).

ozkaynak Maden Suyu ve Gazlı İçecekler www.expogi.com (1).

 

Mineralli Maden Suyu

 

2003 yılında Tekirdağ fabrikasının temelini atarak, 2004 yılı başlarında üretime başlayan “Özgü” marka Mineralli Maden Suyu ile sektörünün büyük ve lider grubu haline gelmiştir. Başarılı çalışmaları ile Özkaynak, 2002 yılında TÜV EN ISO 9001 2000 sertifikası ile kalitesini belgelemiş, sektördeki başarısını pekiştirmiştir.

 

“Altın Marka” Ödülü

 

“Kalite Kontrol Edilmez, Üretilir!” ilkesi ile yarattığı Özkaynak ve Özgü markaları ve 20 farklı ambalaj şekli ile müşterilerine hizmet eden; aynı zamanda yaygın bir pazarlama ağına da sahip olan Özkaynak, 2004 yılında Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından “Altın Marka” ödülüne layık görülmüştür. Tamamen yerli özsermaye ile kurulmuş olan ÖZKAYNAK SU ŞİRKETLER GRUBU, sektörde söz sahibi olan ve yaptığı öncü atılımlar ile lokomotif konumunda olan bir kuruluştur.

 

ozkaynak Maden Suyu ve Gazlı İçecekler www.expogi.com  (1).

ozkaynak Maden Suyu ve Gazlı İçecekler www.expogi.com (1).

 

 

Pazarlama

 

Dağıtım ve pazarlama ağımız konjonktürel değişim ve gelişim dönemlerine göre esnek bir yapı kazanmaktadır. Ülke genelinde en iyi hizmeti verebilmek amacıyla, pazarlama ağımızı sürekli olarak genişletmekteyiz. Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde çalıştığımız ulusal ve yerel zincir marketlerin yanı sıra, birçok baş bayimiz ve onlara bağlı tali bayilerimiz bulunmaktadır. Bünyemizdeki pazarlama ağımız ve 90 araçlık dağıtım filomuzla Marmara Bölgesi’nde yerel zincir ve ulusal zincir marketlere hizmet vermekteyiz.

 

ozkaynak Maden Suyu ve Gazlı İçecekler www.expogi.com  (1).

ozkaynak Maden Suyu ve Gazlı İçecekler www.expogi.com (1).

 

İhracat

 

Özkaynak Grubu olarak yarım asırlık deneyimimiz, sektördeki lider konumumuz ile ulusal pazarda uzun yıllar artan bir ivme ile büyüme kaydettik. Her geçen gün gelişen grubumuz, ihracat alanında sürekli ve dengeli büyümeyi sürdürmektedir. Bugün itibariyle Avrupa, Orta Doğu, Balkan ülkeleri, Kuzey Kıbrıs bölgelerine kadar ulaşıyor, ihracat çalışmalarını sürdürüyoruz. Rakip ve ikame pazarları, gelişmekte olan ve potansiyel tüketime sahip olan pazarları; ABD, Japonya, İspanya pazarlarını inceliyor, bu ülkeler için gerekli olan araştırma ve fizibilite çalışmalarını sürdürüyoruz. Ülke ekonomisine büyük katkı sağlayan ihracatın aktif bir oyuncusu olmak Özkaynak için gurur vericidir.

 

ozkaynak Maden Suyu ve Gazlı İçecekler www.expogi.com  (1).

ozkaynak Gazlı İçecekler www.expogi.com (1).

 

Linkler

 

http://www.ozkaynak.com/su-ve-saglik/

https://www.expogi.com/kategori/gida-urunleri/su/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.