ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
407 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Özge Yavuz
  • ADRES: Yassıören Mahallesi Akpınar Sanayi Sitesi Fırat Sokak No: 8 Arnavutköy İstanbul
  • TELEFON: +90 (212) 485 65 65
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Plastik Gıda Kapları

Plastik Gıda Kapları

 

 

 

Özge Plastik Ambalaj San. A.Ş.

 

1970 yılında faaliyet plastik gıda kapları sektöründe faaliyet göstermeye başlayan firmamız uzun yıllara varan tecrübesi ve sağlam alt yapısı siz değerli firmalara hizmet verebilmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Tecrübeli ve profesyonel kadrosu, işletmesi ile her gün yeni başarılara imza atmaktadır. Bu sağlam temellerin basamakları olan kalite, hijyen ve yeniliklere açıklık bugün hala devam etmektedir. Makine parkımızı ve kapasitemizi her sene artırmaktayız.

 

Özge plastik gıda kapları www.expogi.com (1).

Özge plastik gıda kapları www.expogi.com (1).

 

 

Yenilikçi Anlayış

 

Yeniliklerle her daim karşınıza çıkabilmeyi ve sizlerden gelen talepleri karşılayabilmeyi bundan sonraki yıllarda da yegane amaç edinip, firmamızın ileri ki yıllarda da başarısını bu amaç doğrultusunda yönlendirmekteyiz. Şirketimiz bünyesinde çalışan uzman kadrosu ve konusunda yeterli eğitimi almış çalışanları ile daima yeniliklere ve ihtiyaca karşılık verebilecek düzeyde olmaya çalışmıştır. ÖZGE Plastik, birlikte çalışacağı personelini bu üslupla belirlemeye devam edecektir.Bu bilinçle yeni jenerasyonu da yetiştirip yönlendirmiş ve bünyemize dahil etmiş durumdayız. Sizlerle başlayıp devam ettiğimiz bu yolda bu zamana kadar yanımızda olduğunuz için teşekkür eder, beraberliğimizin bir ömür boyu devam etmesini temenni ederiz.

 

 

Özge plastik gıda kapları www.expogi.com (1).

Özge plastik gıda kapları www.expogi.com (1).

 

 

Özge Plastik, her geçen gün araştırma ve geliştirme yatırımlarına yenilerini ekleyerek, müşterilerinin ve pazarın talepleri doğrultusunda yeni ürünler üretiyor,yeni dizaynlar ile fark yaratıyor. Deneyimli ve ödüle doymayan geniş Ar-Ge & Teknik kadrosu, Özge Plastik’in kendi bünyesinde bulunan atölyesinde, CNC makineler yardımıyla bu güne kadar 2000’den fazla çeşit ürün üretebilen yaklaşık 500 kalıp setini imal etti, ve her geçen gün bu kalıplara yenileri ekleniyor.Yeni tasarım kalıpların yapımı bir yana, üretim esnasında oluşabilecek olumsuzluklara olan hızlı müdahalesi ile yüksek kaliteli ürün tutkumuzu gerçekleştirebilmeyi yine bu deneyimli kadroya borçluyuz.

 

 

Özge plastik gıda kapları www.expogi.com (1).

Özge plastik gıda kapları www.expogi.com (1).

 

 

 

Yeni üretimimiz olan Hamburger Kase&Kapak; 24,5 cm uzunluğa ve 17,5 cm genişliğe sahip 2 bölmesi bulunan yemek kabıdır. 120 derece sıcaklığa dayanıklı ve mikrodalga fırında ısıtmaya uygundur. Hamburger ve Patates Kızartması için kullanılmasının yanı sıra tercihe göre Sıcak Yemek, Döner, Kebap ve diğer Fast Food ürünlerinin servislerinde kullanım için de uygundur. Kase ve kapak kilitlemesi mukavemetli bir üründür.

 

Özge plastik gıda kapları www.expogi.com (1).

Özge plastik gıda kapları www.expogi.com (1).

 

 

 

Her evde mutlaka pasta yapılır ve hanımların hem hobi olarak hem de fıtratlarında mutfak işi ile uğraşmak vardır. Tabi ki eskiden beri süregelen bir gelenek gibi misafirlerin ağızlarını tatlandırmak ve onları memnun etmek için pastalar yapılırdı. Fakat günümüzdeki imkanlar daha geniş ve daha kolay yapma şekilleri olduğu için şimdilerde eve gelen misafirlerin daha memnun kaldıklarını söylemeden geçmemek gerekir. Pasta yapımında hanımların en çok ihtiyaç duydukları malzemelerin başında pasta kapları gelir. Daha güzel şekil vermek ve aynı zamanda saklamak için kullanılan kaplar, dayanıklı malzemelerden elde edilir ve herhangi bir şekilde pastanın muhafaza edildiği sürede gıdaya zarar vermez.

 

https://www.ozgeplastic.com/index.php

https://www.expogi.com/kategori/ambalaj/hazir-kap-kutu-ve-kapak/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.