ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
834 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Sabahattin Önal
  • ADRES: YENİDOĞAN MAH. EYÜP SULTAN CAD. NO:30 BAYRAMPAŞA İSTANBUL
  • TELEFON: +90 (212) 576 76 70
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Alüminyum Boru Profil Sac

Alüminyum Boru Profil Sac

 

 

 

Özen Alüminyum San. Tic. A.Ş.

 

1974 yılında Topçular-Bayrampaşa’da İstanbul’da kurulan Özen Alüminyum boru profil sac yenilikçi yapısı ile 2008’ ilk çeyreğinde tam kapasite entegre alüminyum tesisini Çerkezköy’de açtı. Özen Alüminyum, TSE ve ISO 9001-2000 çerçevesinde ürettiği alüminyum profil ve alüminyum tel ürünleri ile bir çok kurum ve kuruluşun tercih ettiği marka haline gelmiştir. Bir çok sektörde kullanılan ürünler ile başarılı imzalar atan Özen Alüminyum her geçen gün kalite standartını yükselterek üretime devam etmektedir.

 

Alüminyum boru profil sac özen alüminyum expogi.com

Alüminyum boru profil sac özen alüminyum expogi.com

 

16.000 m2 kapalı, 23.000 m2 açık alanda kurulu olan Alüminyum boru profil sac Entegre Tesisleri il yurtdışı pazarını genişletmeyi düşünen Özen Alüminyum A.Ş. bütün hızıyla çalışmalarına devam etmektedir. 15.000’den fazla profil kalıp çeşidi ile ve her geçen gün artan kalıp çeşitliliği ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

 

Alüminyum Soğutucu Profil Üretimi

Özen alüminyum sektörde tercih edilen alüminyum soğutucu profil çeşitleri ile aydınlatma , led aydınlatma, enerji, telekomünikasyon, otomotiv, medikal, askeri ve elektronik endüstrisi için alüminyum soğutucularda tercih edilen bir marka haline gelmiştir

 

Alüminyum boru profil sac özen alüminyum expogi.com

Alüminyum boru profil sac özen alüminyum expogi.com

 

Alüminyum Soğutucu Ekstrüzyonu

 

41 yılı geçen ekstrüzyon tecrübesi ile Özen Alüminyum, piyasadaki soğutucular arasında en geniş soğutma yüzeyine ve küçük hacime sahip soğutucuları üretmektedir. İstanbul Bayrampaşa ve İkitelli mağazalarımızda örnek soğutucu profilleri görüp sipariş vermeniz mümkündür.

 

Alüminyum Eloksal

Aylık 1.000 T kapasiteli eloksal tesisimizde 8 metre boyda Mat, Parlak ve Renkli profiller, alüminyum eloksal yapılmaktadır. Türkiye´de ilk olarak 6 metre boyda profiller Elektrolitik olarak parlatılmaktadır.

 

Alüminyum boru profil sac özen alüminyum expogi.com

Alüminyum boru profil sac özen alüminyum expogi.com

 

Son yıllarda alüminyum Türkiye de ve dünyada oldukça talep edilen bir metal haline gelmiştir. Alüminyum en genç metal olmasına karşın endüstride ve günlük yaşantımızda çokça karşılaştığımız ve aynı zamanda önemli yer tutan bir metaldir. Tabi ki de bunun en önemli sebeplerinden biri hafif olmasıdır.

Demirin özgül ağırlığı 7.87 gr/m3 iken Alüminyumun boru profil sac özgül ağırlığı ise sadece 2.69 g/m3 tür. Aynı zamanda iletkenlik katsayısı Bakırın 0,0173 iken, Alüminyumun 0,0265 tir yani bakıra göre daha iletkendir.Tercih edilmesinin başka bir sebebi sağlam olması. Alüminyuma alaşım ve ısıl işlem uygulandıktan sonra yüksek mekanik dayanım değerlerine ulaşıyor. Yüksek mekanik dayanıma karşın hala hafif olması tercih ve talep sebebinin neden olduğunu ispatlıyor.

 

http://www.ozenaluminyum.com/urunler/standart-boru-profiller/

https://www.expogi.com/kategori/metal/aluminyum-sac/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |