ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
128 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Hakan Özdemir
  • ADRES: Yunus Emre Mahallesi 7402/1 Sokak No:2 35060 Bornova İzmir (Pınar Süt Yanı)
  • TELEFON: 0(232) 436 20 21
  • FAX: 0(232) 436 20 22
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.camli.com.tr
  • E-POSTA: info@camli.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
7+4 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Yunus Emre Mahallesi 7402/1 Sokak No:2 35060 Bornova İzmir (Pınar Süt Yanı)

FİRMA HAKKINDA

Organik Gübre

Organik Gübre

 

 

Çamlı Yem Besicilik San. ve Tic. A.Ş.

 

Yaşar Topluluğu’nun entegrasyon felsefesi altında, 1983 yılında yem üretimi ile faaliyetlerine başlayan Çamlı organik gübre Yem Besicilik; bugün karma yem, kültür balıkçılığı, organik süt hayvancılığı, hindi besiciliği ve bitki besleme alanlarındaki faaliyetleriyle Ege’de ve Türkiye’de sektörün gelişiminde önemli rol oynamakta, yüzlerce çeşit ürünü ile çiftlikten sofraya gıda zincirinde güçlü bir tarım grubu olarak yer almaktadır.

 

organik gübre çamlı yem besicilik expogi.com

organik gübre çamlı yem besicilik expogi.com

 

Yenilikçi ve Vizyoner Bakış

 

Çamlı Yem Besicilik, tarımsal üretimdeki öncü kimliğiyle üretici ve tüketici beklentilerinin de ötesine geçerek, Türkiye’de ve Ege’de tarım sektörünün gelişimine destek olma hedefini taşımaktadır.  Yenilikçi ve vizyoner bakış açısıyla bugün Türkiye’nin ve Ege’nin en başarılı tarım şirketlerinden biri konumunda olan Çamlı Yem Besicilik, İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) “500 Büyük Sanayi Kuruluşu-2018” listesinde 349. sırada.  “Ege Bölgesi Sanayi Odası En Büyük 100 Şirketi” arasında ise 35. sırada yer almaktadır.

 

organik gübre çamlı yem besicilik expogi.com

organik gübre çamlı yem besicilik expogi.com

 

Tarım Hayvancılık ve Balıkçılık

 

Tarım, hayvancılık ve balıkçılık sektörlerine inovatif ve sürdürülebilir ürünler sunan Çamlı Yem Besicilik; Çamlı (Büyükbaş Yem), Biofarm (Organik Gübre) ve Pınar Balık markalarıyla pek çok ilk kazandırmıştır. “Tüketmeden üretmek” felsefesiyle sektörün sürdürülebilir büyümesini ilke edinen Çamlı Yem ve Besicilik, Türkiye’de GLOBAL GAP (CFM) ve GLOBAL GAP (AQUA) standartları uyarınca denetlenerek belgelenen ilk firma olma özelliği taşımaktadır.

 

organik gübre çamlı yem besicilik expogi.com

organik gübre çamlı yem besicilik expogi.com

 

Üretimde Yüksek Standart

 

Tüm üretimlerini ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi standartları kapsamında gerçekleştiren şirket, ayrıca ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi, TSE-ISO-EN 9001 Kalite Yönetim Sistemi, TSE-ISO-EN 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve OHSAS TS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine de sahiptir. 2016 yılında proje çalışmaları başlayan 100 ton/s kapasiteli Turgutlu Yem Tesisiyle bünyesine ve ülke ekonomisine yeni bir değer katacaktır. Yüksek teknolojik özelliklere sahip makine ve ekipmanları, otomasyonu, izlenebilirliği, hijyeni, kalitesi ve verimliliği yüksek hat dizaynı ile Nisan 2018 tarihinde faaliyete geçecek tesiste yıllık 375.000 ton yem üretimi yapılmaya başlamıştır.

 

 

organik gübre çamlı yem besicilik expogi.com

organik gübre çamlı yem besicilik expogi.com

 

Organik Yem Üretim Sertifikası

 

Çamlı, Uluslararası Organik Belgelendirme Kuruluşu olan ECOCERT tarafından yapılan denetim sonrasında 2008 yılından bu yana organik yem üretim sertifikasına sahiptir. 2012 yılında organik büyükbaş yemi üretimi ile organik üretimde entegrasyon zincirine bir halka daha eklenmesi sağlanmıştır. Çamlı, bu sayede ürettiği ürünlerin güvenilirliğini, kalitesini ve değerini artırmayı hedeflemekte ayrıca çevreye, çalışanlarına ve hayvan refahına olan duyarlılığının bir kez daha altını çizmektedir.

 

https://www.camli.com.tr/urunler

https://www.expogi.com/kategori/tarim-ve-hayvancilik/gubre/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.