ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,348 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Hasan Çapar
  • ADRES: Küçük Çamlıca Mah. Ümit Sok No:5 Kat:1 34696 Üsküdar İstanbul Türkiye
  • TELEFON: +90 216 340 71 72
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Network Sistemleri

Network sistemleri, otomasyon uygulamaları

 

 

 

 

AVD Teknolojik Çözümler San. ve Tic. Ltd. Şti.

 

AVD Network sistemleri 2010 yılında üç kurucu ortak ve iki profesyonel mühendis tarafından, bilişim, otomasyon, ulaşım, enerji ve haberleşme sektörlerine ürün ve hizmet sunmak amacı ile kuruldu. Kurulduğu günden bugüne sürekli olarak büyüyen yap, 2014 yılı sonu itibari ile on milyon liranın üzerinde ciro ile yola çıkarken belirlenen ilk beş yıllık hedeflere paralel bir seyir izlemiştir.

 

Küçük Çamlıca Mah. Ümit Sok No:5 Kat:1 34696 Üsküdar / İstanbul / Türkiye

 

Network Sistemleri Çözümlerimiz 

 

Network sistemleri, çok farklı cihaz ve yazılımları içeren geniş kavramlar bütünüdür. Geniş alan ağları (WAN), lokal alan ağları (LAN), güvenlik sistemleri, loglama cihazları, kablosuz ağlar, pasif bileşenler (kablo, fiber, patch panel, mdf, ddf, kabinetler vs.) ve daha birçok başlık bu tanımın içerisinde yer almaktadır.

 

Yerel Ağlar

 

Network sistemlerinin ilk akla getirdiği bileşeni doğal olarak yerel ağlardır (LAN). AVD Teknoloji yerel ağlar konusunda sağladığı çözümleri genellikle projelerinin bir parçası olarak ele almakta ve bütünleyici çözümler sunmaktadır. Bugüne kadar gerek HP Procurve gerekse de Cisco ürünleri ile farklı projelerde başarılı uygulamalar yaptık.

 

network sistemleri avd teknolojik çözümler expogi.com

network sistemleri avd teknolojik çözümler expogi.com

 

Bankalara ve Kamu Kuruluşlarına Hizmet Veriyoruz

 

Network sistemleri projelerinin olmazsa olmaz parçalarından biri de geniş alan ağlarıdır (WAN). Bu kapsamda Türk Telekom altyapısı kullanılarak gerçekleştirdiğimiz projelerde gerek PRI, gerek kiralık hat (leased line) gerekse de DSL (ADSL, VDSL, G.SHDSL) teknolojilerini kullanarak başarılı uygulamalara imza attık. Birçok banka, kamu ve özel kuruluş geniş alan ağı (WAN) konusunda ürünlerimizi tercih etti.

 

 

network sistemleri avd teknolojik çözümler expogi.com

network sistemleri avd teknolojik çözümler expogi.com

 

Endüstriyel Otomasyon Çözümlerimiz

 

TEİAŞ projeleri ve ölçüm projeleri başta olmak üzere müşterilerde oluşan otomasyon sistemi ihtiyaçları iş ortaklarımız ve AVD teknoloji ekiplerince karşılanmaktadır. RTU, DCS ve özel kontrolör teknolojilerini kullanarak ürettiğimiz çözümler ile müşterilerimizin yanındayız. Ölçüm teknolojileri konusunda kardeş firma GEST ile beraber geniş bir çözüm havuzuna sahibiz. Enerji, gaz, elektrik ve su ölçümü konusunda ciddi bir birikimi olan firmamız uzaktan okuma yazılımları ile beraber uçtan uca çözümler sunmaktadır.

 

 

network sistemleri avd teknolojik çözümler expogi.com

network sistemleri avd teknolojik çözümler expogi.com

 

Kablosuz Haberleşme Çözümlerimiz

 

Kablosuz Haberleşme ihtiyacı, artan mobilite ve alt yapının olmadığı ortamlarda oluşan haberleşme ihtiyaçları ile paralel şekilde hızla artmaktadır. Kablosuz haberleşme birkaç farklı açıdan sınıflandırılabilir. Cihazların durumu, kullanılan frekans bandının lisanslı veya lisanssız oluşu, bant genişliği ve mesafe bunlardan bazılarıdır. Cihazların durumu dikkate alınarak yapılacak sınıflama şu şekildedir: Noktadan noktaya, noktadan çok noktaya ve Access point (erişim noktası) uygulamaları (roaming devices).

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |