ArabicEnglishGermanRussianTurkish

GOLD Neco Toys

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
337 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Şenol Kireçci
  • ADRES: Akşemsettin Mh. Fatih Bulvarı No:541 Uzundere Mevkii, Sultanbeyli İstanbul, 34925, Türkiye
  • TELEFON: 0216 487 10 12
  • FAX: 0216 487 14 12
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.necotoys.com
  • E-POSTA: info@necotoys.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
5+3 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Akşemsettin Mh. Fatih Bulvarı No:541 Uzundere Mevkii, Sultanbeyli İstanbul, 34925, Türkiye

FİRMA HAKKINDA

Peluş Oyuncak

Peluş oyuncak Robot oyuncaklar

 

 

Neco Dış Ticaret Oyuncak Paz. San. A.Ş.

 

1997 yılında Neco Şirketler Grubu’nun birikimi ile yola çıkan Neco Toys peluş oyuncak , o zaman için niş bir pazar olan kostüm grubunda, Avrupa’nın önde gelen firmalarının temsilcilikleri ile oyuna girdi. Günü kurtararak değil, yarını kurarak çalışan Neco Toys, 2000 ler den itibaren Türkiye’ de  peluş oyuncak piyasasındaki açıkları görerek dünyaca ünlü markaları Türk tüketicisi ile buluşturmaya başladı.

 

Peluş oyuncak neco toys expogi.com

Peluş oyuncak neco toys expogi.com

 

Artık, kaliteli hammaddelerle üretilmiş, farklı yaş gruplarını kapsayabilen, nitelikli ürünlerin, Türkiye’ye girişi için en önemli adreslerden biri Neco Toys olmuştu. Çocuğun dünyasına kazandırılan çeşitlilik; yetişkinlerin hobi, koleksiyon grupları ile ezberleri bozmaya başladı.

 

Dünyanın önde gelen markalarının temsilcilikleri, güçlü lisanslarla desteklendi, perakende ve üretim tesisleri ile sektöre çok farklı noktalardan hizmet verilen bir yapı ortaya çıktı. Bugün artık Neco Toys, sektörü takip etmek yerine sektöre yön veren; kanaat önderliği yapan bir konumda hizmet veriyor.

Her gün gelişiyor; oyununu geliştiriyor…

 

Peluş oyuncak neco toys expogi.com

oyuncak neco toys expogi.com

 

Kaliteye Tutkun

İnsanlar gibi kurumların da ayrıcı özellikleri var. Neco Toys peluş oyuncak denince ilk akla gelen; kalite… Ürün içeriklerinden, iş yapış prensiplerine varana kadar iş örgüsünün her aşamasında ödün verilmeyen olgu; kalite…

Her zaman ufkun ötesine bakarak, ezberin dışına çıkmaktan korkmadan, her adımı kalite ile atmak; işte bu Neco Toys’un yürüyüşü! Ayak izlerini takip edenleri de öteye taşıyan, yön veren adımlar…

 

 

Peluş oyuncak neco toys expogi.com

Peluş oyuncak neco toys expogi.com

 

Üretken

Türkiye’de etkin bir şekilde varlık göstermek isteyen firmalar için A kalitede bir ‘distribütörlük’ yapısı kurmuş olsa da iletkenlik Neco Toys  oyuncak için yeterli değil. İleri vizyon ve sağlam birikimi ile Neco Toys, üretkenliğin gücünün farklında. Üretmeyen tüm organizmaların belli bir noktada tıkandığının farklında olan Neco, ….. yılında İstanbul’daki fabrikasını devreye sokarak pelüş grubunda kendi markalarını üretmeye başladı. Neco Toys, ayrıca tüm oyuncak ürün grupları için, dünyanın her yerinde, ürün yaptırabilecek hakimiyete ulaşmıştır.

 

https://www.necotoys.com/

https://www.expogi.com/kategori/oyuncak/pelus-ve-kumas-oyuncak/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.