ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
382 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ahmet Aslan
  • ADRES: Bağdat Caddesi No:145 / C Feneryolu -Kadıköy / İSTANBUL
  • TELEFON: 0(216) 4 999 222
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.namisafe.com
  • E-POSTA: info@namisafe.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
1+5 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Bağdat Caddesi No:145 / C Feneryolu -Kadıköy / İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Çelik Para Kasası

Çelik para kasası

 

 

 

Namisafe Elektronik Ekipmanları A.Ş.

 

NamiSafe çelik para kasası Dünya’ da önde gelen güvenlik ekipmanları ve markaların distribütörlüğünü yapmaktadır. Ve 25 yıldır Avrupa ve Asya da bu türden en büyük Şirketlerden biridir. Ticari faaliyetlerimizin başlangıcından itibaren ürünlerimizin kalitesine ve işlevselliğine özel dikkat gösterdik.
Başta Almanya ve Güney kore olmak üzere Avrupa ve Asya da ki Ticaret ortaklarımız ile uzun soluklu işbirlikleri gerçekleştirdik. Güney Korelilerin becerileri ve pratik yaklaşımı ile mutlak Alman hassasiyetini ve ayrıntılara olan özeni birleştirdik.

 

Namisafe çelik para kasası www.expogi.com (1).

Namisafe çelik para kasası www.expogi.com (1).

 

Kaliteli Çelik Kasalar

 

Bu şekilde Türkiye pazarında çok daha güzel deneyimler elde ettik ve kalitesi Ulusal rekabet seviyesini aşan standartlara ulaştık.
Değerli eşyaların etkin bir şekilde korunmasını garanti eden geniş bir yelpazede en kaliteli çelik kasalar ve kapılar sunuyoruz.
NamiSafe ailesinin ana hedeflerinden biri müşterilerinin güvenlik ihtiyaçlarını sürekli olarak karşılamak, çelik kasa ve aksesuarlarını müşterilerin ihtiyaçlarına göre uyarlamaktır.

 

Namisafe çelik para kasası www.expogi.com (1).

Namisafe çelik para kasası www.expogi.com (1).

 

Estetik Çelik Kasa Tasarımları

 

Bu nedenle çelik kasa çözümlerimiz Bireysel Müşterilere, Şirketlere, Bankalara ve Kurumlara yöneliktir. Çelik kasalarımızın estetik tasarımına büyük önem veriyoruz ve sonuç olarak Ahşap, Cam ve Metal aksesuarlara ve çok çeşitli Ral renklerine sahip ürünler sunabiliyoruz. Ürün yelpazemiz Euro standartlarına uygun hem Özel hem de Ticari kullanım için her ebat ve güvenlik düzeyinde test edilmiş ve sertifikalı kasalar içermektedir.

 

Tıpkı Dünyadaki ellibinin üzerinde memnun müşterimizin bugüne kadar keşfettiği gibi yenilikçi fikirlerin ve uzmanlığımızın kombinasyonu gerçekten güvenebileceğiniz bir unsurdur. Sadece bir çelik kasa sunmuyoruz. Aslında bir güvenlik hizmeti sunuyoruz. İmkânsız diye bir şey yok sadece zaman gereklidir. Şirketimizin sloganı gerçekten yaşayan ve nefes alan bir slogandır.

 

Namisafe çelik para kasası www.expogi.com (1).

Namisafe çelik para kasası www.expogi.com (1).

 

Çelik Para Kasası

 

Çelik para kasası saklanacak değere göre sınıflandırılır. Avrupa bunun çözümünü sigorta değerleriyle bağdaştırmıştır. (EN 1143-1 Grade I-II-III-IV-V) yani seviye çoğaldıkça saklanacak tutar artış gösterir.(Bu durum maalesef ülkemizde geçerli değildir.) Bu yüzden her kasa çelik para kasası değildir. Kasanın içinde ne saklanacaksa kasa o kasadır. (Dosya,evrak,para,mücevher,vs.) Çelik para kasası güçlü, ağır ve mutlaka sertifikalı olmalıdır. Aksi halde kimse hayallerinin başkaları tarafından bozulmasını istemez. Kasa alırken mutlaka güvenli satıcı ve içeriğini öğrenebileceğiniz modeller seçin sertifikalı ise seviyesini, sertifikasız ise üretim şeklini, bu sizin doğru karar vermenizde en iyi etken olacaktır.

 

 

Namisafe çelik para kasası www.expogi.com (1).

Namisafe çelik para kasası www.expogi.com (1).

 

Ofis Tipi Çelik Kasa

 

Ofis tipi çelik kasa sorumluluğu diğer kasalara nazaran çok daha fazladır. Çunki ofis tipi çelik kasa dendiğinde mesai bitiminden sonra sizin için önemli olan belgeleri, evrakları ve nakit tutarları tek başına siz gelene kadar savunmak zorundadır. Bu yüzdendir ki genelde ofis kasaları heybetli ağır ve güçlü kasalar olmasına dikkat ederiz. Avrupa da, aksine çok ağır olmayan ama mukavemeti çok yüksek olan sertifikalı (EN 1143-1 VE EN1047 )kasalar üretiliyor bu sayade ofiste kullanılması daha uygun görülebilen kasaları evlerinizde de kullanma imkanı doğuyor.

 

Genelde ağırlıklarından dolayı evde tercih edilmeyen kasalar ofis kullanımına terk edilmiş gibi görünüyor. Bu bizim tasvip etmediğimiz bir durumdur aslında. Ofis tipi çelik kasalar genelde anahtarlı ve şifreli olarak tercih edilir. Biz bu durumu parmak izli kullanım, uzaktan erişim, çoklu şifre, kullanıcı görüntüleme, hatta cep telefonunuzla dahi erişim sağlaya bilmenize olanak sunuyoruz. Bu imkanlar dahilinde bir çok ofis tipi çelik kasalar şu an çok müşterimizin evlerinde yerlerini aldılar. Bizim için ev kasası, ofis kasası değil sizin kasanız vardır.

 

https://namisafe.com/celik-kasa/

https://www.expogi.com/kategori/para-kasalari-ve-aksesuarlari/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.