ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,155 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Eda Şenkan
  • ADRES: Rumeli Cad. Melek Apt. No:4 Kat:5 Nişantaşı İstanbul
  • TELEFON: 0212 290 70 50
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 10:00 / 19:30

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Müzayede Salonu

Müzayede salonu

 

 

BeyazArt Müzayede

Beyaz Pazarlama ve Müzayedecilik Karadeniz Yatırım Holding A.Ş.

 

Müzayede salonu olarak Çağdaş ve Modern Türk Sanatını gerek Türkiye’de, gerekse dünyada yaygınlaştırmak amacıyla oluşturulan Beyaz Müzayede,  aynı zamanda Çağdaş ve Modern Dünya Sanatını da Türk sanatseverler ile buluşturmayı hedefleyerek 2006 yılında kurulmuştur.

 

 

müzayede salonu

müzayede salonu beyazArt expogi

 

Beyaz Müzayede salonu gerek faaliyetleri, gerek eser orijinasyonu gerekse de satış sonuçları açısından Türkiye’nin lider Müzayede Şirketi’dir. AŞADA Karadeniz Yatırım Holding A.Ş. kuruluşu olan Beyaz Müzayede Çağdaş ve Modern Sanat üzerine yaptığı çalışmalar ve konu uzmanlığıyla ülkemizde ilklere imza atmaktadır.

 

müzayede salonu

müzayede salonu beyazArt expogi

 

Beyaz Müzayede salonun nun kuruluşu öncesi ayrı uzmanlık gerektiren, ayrı alıcı ve koleksiyoner kitleleri bulunan antika, klasik resim ve diğer bazı değerli eşyalar çağdaş sanat eserleri ile birlikte aynı müzayedede satılmakta iken; Beyaz Müzayede salonu uzman tavrı ve başlattığı Türk Çağdaş ve Modern Sanatına odaklı klasifiye müzayedeler ile Türkiye’deki diğer müzayede evlerine ve Türk Müzayedecilik anlayışına öncülük etmiştir.

 

 

BeyazArt Online Müzayede Salonu

 

Beyaz Müzayede salonu aynı zamanda 2008 yılında Türkiye’de  ilk online müzayedeyi gerçekleşmiştir. Beyaz Online adı altında Beyaz Müzayede salonu tarafından düzenlenen online müzayedeler salon müzayedelerine ek olarak Türk Müzayedeciliğine yeni bir açılım kazandırmıştır.

 

müzayede salonu

müzayede salonu beyazArt expogi

 

Ayrıca 2007 yılında Beyaz Yayın’ın ilk sanat kitabı sanatseverlerle buluşmuştur. Her sene en az bir kitap yayınlamayı hedefleyen Beyaz Yayın’ın misyonu Türk Çağdaş Sanatı ve Sanatçılarını bilhassa yurtdışında tanıtımına aracı olmak ve katkı sağlamaktır.

 

Beyaz Müzayede salonu Çağdaş ve Modern Sanat alanında her sene en az dört salon, eşzamanlı online müzayedeler ve kültür etkinlikleri düzenlemekte olup, salon müzayedeleri Çağdaş ve Modern sanatseverliğiyle ve uzmanlığıyla tanınan Aziz Karadeniz tarafından yönetilmektedir.

 

müzayede salonu

beyazArt expogi

 

 

Pera Müzesi

 

Mürekkepten  Çin Güncel Sanatından Yorumlamalar


11 Nisan – 28 Temmuz 2019

 

Mürekkep resim geleneğinin farklı yorumlarına odaklanan Mürekkepten: Çin Güncel Sanatından Yorumlamalar sergisi, çalışmalarını Çin’de sürdüren 13 sanatçının yapıtlarını bir araya getiriyor. Sanatçıların sergide yer alan çalışmaları, kâğıt, fırça ve mürekkep gibi geleneksel malzemelerin kullanımından öte mürekkebin kültürel ruhunu taşıyor. Çalışma pratiklerindeki deneysel formlar, sanatçıların günümüz kültürel bağlamında mürekkep geleneğini nasıl yeniden ele aldığını ve bu güçlü geleneği nasıl zenginleştirdiğini vurguluyor.

 

http://www.beyazart.com/sanatci

 

https://www.expogi.com/kategori/koleksiyon-ve-sanat/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |