ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,599 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Zeynel Yılmaz
  • ADRES: İkitelli Org. San. Bölgesi Mahallesi Enkoop Cad. No:7 Başakşehir / İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (212) 485 05 44
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:30

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

MUTLUSAN PLASTİK ELEKTRİK SAN. VE TİC. A.Ş.

 

www.expogi.com mutlusan elektrik Plastik boru imalatı plastik kanal anahtar priz

 

Elektrik Elektronik ve Otomasyon sektöründe sarf

malzemeden kablo kanalına ışıklı ikaz kolonlarından

aydınlatma ürünlerine kadar bir çok alanda üretim

ve satış yapmaktadır.

 

1983 yılında Karaköy Mağazamızda, Sektöre ve Ülkemize duyduğumuz güvenle hizmete başladık. Dönemin zor koşullarına rağmen, Mutlusan’ ın geleceğine inandık. Koşullar nedeniyle kısıtlı miktarda başlattığımız üretim ve bunu takip eden uzun dönemdeki sabırlı çalışmalarımız ile günümüzde ortaya çıkan büyük Mutlusan ailemizin tohumlarını attık.

 

Mutlusan Ailesi olarak, zorlukları aşmak, yenilikçilik, dürüst ve işinin ehli üreticilik, tüketiciye ve müşterilerimize saygı, yatırım tutkusu gibi konularda ilk günkü heyecanla bugün de devam ediyoruz.

 

Büyüyor ve Gelişiyoruz.

 

Mutlusan Elektrik, son yıllarda hızlı bir değişim ve büyüme süreci yaşıyor. Yeni yatırımlar, teknolojik yenilenme, kurumsallaşma çalışmaları, yeniden yapılanma, yeni pazarlar ve yeni ürünlerle gelişimimizi sürekli hale getirmeye çalışıyoruz. Şirketimizde durmaksızın büyüme imkânları araştırılıyor, verimliliğin artırılmasına yönelik planlamalar yapılıyor, yenilikçilik destekleniyor, teknolojik altyapı güçlendirilerek, insan kaynaklarımızı zenginleştiriyoruz.

 

Geleneksel değerlerimizi koruyarak değişen dünyaya ayak uydurma başarısını sürekli kılmayı hedefliyoruz. Ülkemizden kilometrelerce uzaktaki tüketicilere yanı başlarınday mış gibi ulaşabiliyor ve onların yaşamlarına değer katmak için çalışıyoruz. Mutlusan Elektrik olarak, Türkiye markası olmamızın verdiği sorumlulukla sadece ülkemizi değil, dünyayı da anlamak zorunda olduğumuzu biliyoruz.

 

Mutlusan Ailesi, eğitim, spor, çevre, sağlık gibi alanlardaki sosyal sorumluluk projelerinde ilgili sivil toplum kuruluşlarıyla var olan çalışmalarımız dönem içerisinde artarak devam edecektir.

 

1983 yılında, bu ülkenin geleceğine güvenmiştik. Zaman bizi haklı çıkardı. Bu ülkeden doğmuş bir markada ilk günkü heyecanla çalışan ve yöneten bizler, hem Türkiye’nin hem Mutlusan’ ın dünyadaki geleceğine inanıyor ve güveniyoruz.

 

Her zaman söylediğimiz ve hayat felsemiz olan cümleyi tekrar etmek isterim.

 

“ Biz, Çalışırken Mutluyuz…”

Mustafa Kaçmaz

Yönetim Kurulu Başkanı

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |