ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,006 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Fatih Balaban
  • ADRES: FİRUZKÖY YOLU, BAĞLAR MEVKİİ, MEZARLIK ÜSTÜ CADDESİ. NO:9-11 AVCILAR 34325 İSTANBUL
  • TELEFON: (+90) 212 423 92 92
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:30

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Mutfak Gereçleri

Mutfak gereçleri imalatı

 

 

Ekber Mutfak Gereçleri San. Ltd. Şti.

 

Paslanmaz Çelik Mutfak gereçleri nde 1977 yılından bu yana varlığını sürdürmekte olan firmamız,Yerel ve Global marketlerde müşterilerin arzu ettiği standartları tasarım ve kalite ile birleştirerek ürünlerini ekonomik düzeyde pazarlamayı amaç edinmiştir.

 

mutfak gereçleri ekber mutfak expogi.com

 

Mutfak gereçleri  platformunda ürün ve müşteri portföyünde Türkiye’de ve uluslar arası alanda daima seçkin bir konumda yer almayı başarmıştır. Firmamız Düzenli olarak uluslararası fuarlara katılarak profesyonel alıcı kitlelerine ulaşmayı hedeflemektedir.

 

Geniş ve Eğitimli Üretim Kadrosu

 

Günümüzün modern koşullarına göre müşterimizin mutfak gereçleri talep ve ihtiyaçlarına göre üretim yaparak araştırma ve geliştirme bölümlerimizin katkısı ile de   piyasaya en yeni modelleri sunmaktadır. 150 Kişilik profesyonel kadrosu  ile sektörün tecrübe, dinamizm kuvvetini daima müşterisinin lehine çevirmesini bilmiştir.

 

mutfak gereçleri ekber mutfak expogi.com

 

Kalite ve kontrol sitemimizin düzenli ve sürekli çalışmasıyla birlikte siz müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermek için çalışmaktayız. Uygun fiyatı en iyi kalite ile birlikte sunan firmamız gururlu ama bir o kadar da mütevazı ticari hayatını sizlerle paylaşmaktan onur ve mutluluk duymaktadır.

 

 Mutfak gereçleri ve ekipmanlarında  çeşitlilik

 

Ana mutfak ekipmanları mız, Pişirme- Taşıma- Hazırlık-Servis Ekipmanlarımız, İçecek Ekipmanlarımız, Pastane Ekipmanlarımız, Pizza Ekipmanlarımız ve Evyelerimizle evlerin ve profesyonel mutfakların paslanmaz çelik ekipman ihtiyacını karşılamaktayız.Ayrıca profesyonel mutfaklarda kullanılan yeni modern mutfak makinelerini üretmek için hazırız.

 

ekber mutfak expogi.com

 

Geçtiğimiz 1 yılda ana mutfak ekipmanları mıza ve masaüstü servis ekipmanlarımıza yeni ürünler kattık. Ana mutfak ekipmanlarımızda setüstü pişirme, hazırlama, sıcak servis için makine üniteleri mevcuttur. Bu ürünler Otel, lokanta, kafeterya, cateringler gibi profesyonel mutfaklar için tasarlanmıştır.

 

Sağlıklı ve Hijyen Tasarımlar

 

Masaüstü servis ekipmanlarımızı tasarlarken de cam ile çeliğin uyumunu kullandık. Sağlık için en uygun olan cam ve çelik masalarda şık tasarımlarımızla yerini aldı. Ürünlerinizin tasarımında daha çok sadeliğe ve kullanışlılığa önem vermekteyiz.

 

ekber mutfak expogi.com

 

Hedefimiz, ürettiğimiz malın %40’ını ihraç etmektir. Yaklaşık olarak 65 den fazla ülkede EKBER ürünlerini görmeniz mümkündür. Yıl içinde yurtiçi ve yurtdışında uluslararası fuarlara katılarak yeni ürünlerimizi tanıtma ve müşteri ilişkilerimizi geliştirme fırsatı yakalamaktayız. Müşteri memnuniyeti ana ilkemizdir.

 

Mutfak gereçleri ihracatında yüksek kapasite

 

İthalat olarak; yılda yaklaşık olarak 2.000 ton paslanmaz çelik hammadde ithal etmekteyiz. EKBER MUTFAK GEREÇLERİ olarak amacımız 35 yıldır bulunduğumuz sektörde nesiller boyu yaşayacak bir firma olmaktır. Aile firması özelliğimizi bozmadan uzman kadromuzla çağın ve teknolojinin gerektirdiği uygulamalarla müşteri memnuniyetini sağlayarak bu amaca ulaşacağımıza inanıyoruz.

 

ekber mutfak expogi.com

 

http://www.ekber.com/mutfak-gerecleri-urunlerimiz

 

https://www.expogi.com/kategori/mutfak-ekipmanlari/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |