ArabicEnglishGermanRussianTurkish

GOLD Dimes Gıda

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
109 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ozan Diren
  • ADRES: Emek Mah. Sıvat Cad. No:4 Sancaktepe İSTANBUL
  • TELEFON: 0216 499 07 07
  • FAX: 0216 499 74 18
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: https://www.dimes.com.tr
  • E-POSTA: info@dimes.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
5+4 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Emek Mah. Sıvat Cad. No:4 Sancaktepe İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Meyve Suyu İmalatı

Meyve suyu imalatı

 

 

DİMES 

Dimes Gıda San. Tic. A.Ş.

 

Türkiye’ nin yerel sermaye ile kurulan ilk meyve suyu markası olarak köklerimizden gelen bu kalite anlayışımızla tohumdan, evlerinize giren DİMES ürünlerine kadar tüm süreçleri kendimiz yönetiyor, DİMES lezzetinden nesillerdir emin oluyoruz.

 

meyve suyu dimes gıda expogi.com

meyve suyu dimes gıda expogi.com

Dimes’ lik Meyveler Seçiyoruz

 

DİMES’ lik meyve seçiminden, meyvelerimizin kendi araçlarımızla 24 saat içinde fabrikalarımıza taşınmasına, üretimde geleneksel saklama yöntemlerinden ilham alınarak koruyucu katkı kullanılmamasına kadar tüm seçimleri büyük bir sorumlulukla yapıyoruz çünkü bizler meyvenin o minik mucizesine yıllardır tanıklık ediyor ve bir küçük seçimin bile anlamını, fark yaratacağını biliyoruz.

meyve suyu dimes gıda expogi.com

meyve suyu dimes gıda expogi.com

Türkiye’ nin En Büyük Meyve Suyu Üreticisi

 

Bugün Türkiye’ nin en büyük meyve suyu üreticisi olmanın, evlerde en fazla içilen* ve 100’den fazla ülkeye ihracat yapan meyve suyu olmanın gururu ve sorumluluğu, meyvenin o yalın haline tutkumuz ile yorulmadan çalışıyoruz.

 

İnsana ve doğaya her zaman başka bakıyoruz; çiftçilerimiz, iş ortaklarımız ve tüketicilerimizle sürdürülebilir bir değer zinciri yarattığımızı biliyoruz ve gelecek nesiller için yatırımlarımıza devam ediyoruz.

 

meyve suyu dimes gıda expogi.com

meyve suyu dimes gıda expogi.com

 

DİMES Moments Sıkma Portakal

 

Günaydın! Günün en önemli öğünlerinden biri olan kahvaltının dengeli beslenmemiz üzerinde büyük bir payı var. Hele tüm aile bireylerinin birlikte olduğu o uzun pazar kahvaltılarının yeri ise hepimizde ayrı. Bu nedenle pazar kahvaltılarınıza keyif ve lezzet katmak adına konsantre edilmeden, mevsiminde sıkılmış yerli portakallardan oluşturulan, %100 sıkma meyve suyunu geliştirdik.

Koruyucusuz, uzun raf ömürlü sıkma meyve suyu kategorisini Türkiye’de ilk lanse eden marka olarak, meyvenin mucizesine inanıyor ve ona en yakın ürünleri üretmek için çalışıyoruz. DİMES Moments’a o özel tadını veren meyveleri hasat zamanı geldiğinde dalından özenle topluyor, 24 saat içerisinde sıkıp, cam şişelerine özenle dolduruyoruz.

Türkiye’ nin birbirinden lezzetli yerli portakallarından elde edilen sıkma portakal suyu, DİMES Moments şişelerinde sofralarda yerini almaya başladı. Bu pazar kahvaltınızda denemeyi unutmayın! Hayatı Sıkma’dan Yaşayın!

 

meyve suyu dimes gıda expogi.com

meyve suyu dimes gıda expogi.com

 

DİMES Karpuz – Çilek İçeceği

 

Sizce de yaz günlerinin insana yaşadığını hissettiren özel büyülü bir yanı yok mu? Yeni kesilmiş ve sulanmış çimlerde yalın ayak yürümek, dostlarla yapılan keyifli yaz muhabbetleri ve daha kesilirken ağız sulandıran o kıpkırmızı karpuzun ilk ısırığı mesela.

Bu küçük ve özel anların hissettirdiklerini her mevsim hatırlayın diye, yazın o en sevilen ferahlatıcı tatlarını DİMES Karpuz – Çilek içeceğinde buluşturduk. Karpuzlu ve çilekli bu ferahlatıcı içecekle artık istediğiniz her an, ayaklarınızı serin ve masmavi sularda sallıyormuş gibi hissedeceksiniz!

 

 

https://www.dimes.com.tr/#

 

https://www.expogi.com/kategori/gida-urunleri/mesrubat-ve-icecekler/

 

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.