ArabicEnglishGermanRussianTurkish

GOLD Daren Meyve Suları

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
35 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Gökhan Küçük
 • ADRES: Hacı Sabancı Org. San. Bölgesi OSB Turgut Özal Bulvarı No: 31 Sarıçam Adana
 • TELEFON: 0 (322) 394 36 92
 • FAX: Belirtilmemiş
 • GSM: Belirtilmemiş
 • WEB SİTESİ: http://www.oguzgida.com.tr
 • E-POSTA: rizabagislar@oguzgida.com.tr
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
4+8 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Hacı Sabancı Org. San. Bölgesi OSB Turgut Özal Bulvarı No: 31 Sarıçam Adana

FİRMA HAKKINDA

Meyve Suyu Maden Suyu

Meyve Suyu Maden Suyu

 

 

Daren Meyve Suları

Oğuz Gıda A.Ş.

 

Oğuz Gıda A.Ş. 1997 yılında Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde Tetrapak dolum makineleri ile meyve suyu üretimine başlamıştır. 2005 yılı içerisinde Sakarya 2. Organize Sanayi Bölgesi’nde yeni fabrikasını hizmete sokmuştur. Adana ve Sakarya fabrikalarında, karton kutuda %100 meyve suyu, meyve nektarı, meyveli içecek ve meyve aromalı gazlı meşrubat (kola, portakal, gazoz) üretimini sürdürmektedir. Sakarya tesislerinde ayrıca Daren markasıyla süt dolumu ve 2010 yılı içerisinde Daren Limonata’yı 1 L ve 330 ml Pet ambalajlarda piyasaya sunmuştur.

 

meyve suyu daren meyve sulari www.expogi.com (1).

meyve suyu daren meyve sulari www.expogi.com (1).

 

Maden Suları

 

2007 yılında Bolu Abant’ta bulunan Sodabant Maden Suları fabrikasını ve son olarak 2015 yılında Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi bölgesinde Meyve püre ve Konsantre fabrikasını bünyesine katarak, sektördeki güçlü varlığını sürdürmeye devam etmiştir. Yakın gelecekteki hedefi Daren markasını Türkiye’de ulusal bir marka haline getirmek olan Oğuz Gıda A.Ş. ileriki yıllarda da güçlenerek büyümeye devam edecektir.

 

meyve suyu daren meyve sulari www.expogi.com (1).

meyve suyu daren meyve sulari www.expogi.com (1).

 

Amacımıza Ulaşmak İçin

 

Hijyen, yüksek verimlilik, sürekli kalite ilkesiyle pazar payımızı ve rekabet gücümüzü arttırmak. Çalışanlarımız en büyük kaynağımızdır ilkesiyle; her kademede eğitimin önemine inanmak ve yönetim sisteminin tüm seviyelerde anlaşılması ve uygulanmasının devamını sağlamak. Kendimize, müşterilerimize, çevreye saygılı olmak ve ortak çıkarlarımızı korumak. Kalite ve Gıda Güvenliğini satın alma’dan başlayarak üretimin her kademesinde sürekli kılmak, için gözden geçirmek. Problem çözmeye değil, önlemeye yönelik çalışmak.

 

meyve suyu daren meyve sulari www.expogi.com (1).

meyve suyu daren meyve sulari www.expogi.com (1).

 

Nar Suyunun Faydaları

 

Kolesterol ve şekeri dengeleyerek kalp sağlığını koruyor. Kanser hücrelerinin gelişmesini de engelliyor. Ayrıca, ishali kesmeye, bağırsaklardaki parazitleri düşürmeye de etkili. Nar suyunun idrar söktürücü ve kan yapıcı özelliği de bulunuyor.

 

Vizyon

Oğuz Gıda üretmiş olduğu ürünlerde ulusal ve uluslararası pazarlarda lider ve örnek bir kuruluş olarak ülke ekonomisine katkıda bulunan, sürekli yenilenen ve değişen gereksinimleri karşılayarak daha yeni daha kaliteli ürünlerin sunularak sürekli iyileşme yaparak müşteri memnuniyetini sürekli arttırmak temel öğelerden birisi olmaktır.

 

meyve suyu daren meyve sulari www.expogi.com (1).

meyve suyu daren meyve sulari www.expogi.com (1).

 

Misyon

Vizyonumuz doğrultusunda her türlü ticari, ahlaki ve hukuki kurallara saygılı ve bu kuralları harfiyen yerine getiren; müşterilerine, çalışanlarına ve ilişki içerisinde olduğu tüm kesimlere katkılarını sürekli olarak geliştiren dinamik bir organizasyon olmak. Bunun için toplam kalite felsefesi ve sürekli gelişim anlayışını ilke edinerek mükemmele yolculukta devamlı mesafe kaydetmek,

 

Linkler

 

http://daren.com.tr/tr/blog

https://www.expogi.com/kategori/gida-urunleri/mesrubat-ve-icecekler/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.