ArabicEnglishGermanRussianTurkish

GOLD Meysu Gıda

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
44 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Fehmi Esmeray
  • ADRES: Organize Sanayi Bolgesi 16. Cadde No: 4 -38070- Kayseri TÜRKİYE
  • TELEFON: +90 352 321 21 00
  • FAX: +90 352 321 21 04
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.meysu.com.tr
  • E-POSTA: info@meysu.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:000
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
8+8 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Organize Sanayi Bolgesi 16. Cadde No: 4 -38070- Kayseri TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Meysu Meyve Suyu

Meysu meyve suyu

 

 

Meysu Gıda San Tic. A.Ş.

 

Meysu meyve suyu Kuruluşumuz, Kayseri’de 1948 yılında akide şekeri ve şekerleme ürünleri ile 8 kurucu üye ve 8 ortakla GÜLSAN GIDA SAN. TİC. A.Ş. adı altında imalata başlamıştır. GÜLSAN A.Ş. kaliteli hammadde ve en son teknolojiyi kullanarak geleneksel ürünlerimizi yaşatmayı ve her geçen gün daha iyiye ve daha kaliteliye ulaşmayı hedeflemektedir. Kalitede lider olmak temel politikamızdır.

 

meyve suyu meysu gıda www.expogi.com

meyve suyu meysu gıda www.expogi.com 2

 

Meysu Meyve Suyu Geniş Ürün Yelpazesi Sunar

 

1985 yılında Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde üretime başlayan Gülsan Gıda, 15.000 m² açık ve 10.000 m² kapalı alana sahip modern tesislerinde üretimini gerçekleştirmektedir. Reçel/ marmelat, helva, tahin, bal, yazlık helva, eritme peyniri, tereyağ, fındık ezmesi, tahinli pekmez, kahvaltılık margarin üretimi ile müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

 

meyve suyu meysu gıda www.expogi.com

meyve suyu www.expogi.com

 

Meysu Tamamen Doğal Fermantasyon Yöntemleri Uygular

 

Reçel imalatında kullandığı meyveyi kendi üretme amacı ve zamanla iç ve dış pazarlara açılma ihtiyacı ile Ekim 2003’de şirket bünyesine MEYBUZ A.Ş.’yi katmıştır. 16.000 m² kapalı ve 50.000 m² açık alana sahip olan MEYBUZ dondurulmuş ürün tesislerinde her türlü meyve ve sebze şoklama tünelinden (IQF) geçirilerek şoklanmakta ve soğuk hava kısmında muhafaza edilmektedir. 1999’da şirketimiz bünyesine katılan Nevşehir NEVBAĞ tesislerinde sirke (20 ton/gün), pekmez (10ton/gün) ve sos çeşitleri üretimi 16.000 m² açık, 5.000 m² kapalı alanda tamamen doğal fermantasyon yöntemleri ile yapılmaktadır.

 

meyve suyu meysu gıda www.expogi.com

meyve suyu meysu gıda www.expogi.com

 

Meyveli İçecek Meyve Aromalı İçecekler

 

Eylül 2000 tarihinde meyve suyu ve benzeri ürünler ile pulp üretimi yapan MEYSU meyve suyu tesisini kurarak ürün yelpazesini genişletmiştir. 2002 yılında kalite ve kapasiteyi artıracak yeni yatırımlar yapılmış ve mevcut ürün gruplarına meyve suyu, meyve nektarı, meyveli içecek, meyve aromalı içecekler ve sos çeşitleri (nar, limon, soya sosu), meyve işleme, gazlı içecekler de ilave edilmiştir.

 

meyve suyu meysu gıda www.expogi.com

meysu www.expogi.com 3

 

19.000 m² Açık, 15.000 m² Kapalı Alanda Üretim Yapıyoruz

 

Şu anda 19.000 m² açık, 15.000 m² kapalı MEYSU meyve suyu tesislerinde MEYSU, GÜLSAN, MEYSU AİLE markaları ile üretim yapılmaktadır. GÜLSAN ve MEYSU markasıyla meyve suyu ve meyve nektarı, MEYSU AİLE markasıyla süt üretimi yapılmaktadır. Bu tesislerde ayrıca büyük marketler için de üretim yapılmaktadır. Ürünlerimiz Antarktika kıtası hariç tüm kıtalara ihraç edilerek, ülkemiz başarılı bir şekilde temsil edilmektedir. GÜLSAN, müşterilerine güvenli gıda sağlanmasını garanti altına alacak bir kalite ve gıda güvenlik yönetim sistemini kurmuş ve uygulamasına başlamıştır.

 

meyve suyu meysu gıda www.expogi.com

 meysu gıda www.expogi.com konsatre

 

Misyon

 

En sağlıklı, en kaliteli ürünleri, doğaya ve insana saygı ilkesi ile en verimli şekilde topluma sunmak ve bu konuda her zaman öncü olmak için varız.

 

Linkler

 

https://www.meysu.com.tr/katalog

https://www.expogi.com/kategori/gida-urunleri/mesrubat-ve-icecekler/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.