ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
812 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Arda Alemdar
  • ADRES: Cinnah Cad. 46/6 06690 Çankaya / Ankara Türkiye
  • TELEFON: +90 312 440 96 38
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Mermer ve Doğaltaş Üretimi

Mermer ve Doğaltaş Üretimi

 

 

Simersan Mermer San. A.Ş.

 

Sirmersan Mermer San. A.Ş., doğanın en saf hediyesi mermeri yaşam alanlarına taşımak için 1991 yılında, Denizli Organize Sanayi bölgesinde kuruldu. Katma değer sağlayan ürünlere yönelik yatırımları ile dört fabrika ve altı ocaktan oluşan işletmesi ile yıllık 900.000m² mermer ve traverten üretimi yapmaktadır. Yüksek teknolojiye sahip makine parkurları ile donatılmış, kaliteli ve çevreye duyarlı bir üretim anlayışı ile çalışan Burdur’da dört, Denizli’de bir, Muğla’da bir adet olmak üzere toplam altı ocakta yıllık 80.000m³ blok üretimi yapmaktadır.

 

doğaltaş simersan expogi

 

İstikrarlı yatırım ve büyümeyle, Türk sektörünün liderlerinden ve dünya zirvesindeki en iyi mermer üreticilerinden biri haline gelmek için çalışan Sirmersan, hassah ve özel seleksiyon anlayışı ile devamlılık arz eden ürünlerinin %65’i ihracat olmak üzere Türkiye ve Dünya’ nın birçok yerine pazarlamaktadır.

 

doğaltaş simersan expogi

 

 

“WhitePearl” markası ile tüm dünyada bilinirliğini sağlayan Sirmersan San. A.Ş. doğal taş sektöründe gelişmiş ve modern teknolojinin öncüsü faaliyetleri ile sektörünün gelişmesi ve ilerlemesi için üzerine düşen tüm sorumlulukları yerine getirmektedir. Üstlendiği bütün işleri, meslek ve toplum etiğinin tüm gerekleri çerçevesinde yürütmektedir.

 

Hakkımızda

Gelişen teknoloji ve büyüme anlayışı ile üretimini her yıl artıran Sirmersan, katma değer sağlayan ürünlere yönelik yatırımları, dört fabrika ve altı ocaktan oluşan işletmesi ile yıllık 900.000m² mermer ve traverten üretimi yapmaktadır.

 

doğaltaş simersan expogi

 

Sirmersan bugün yüksek teknolojiye sahip makine parkurları ile donatılmış, kaliteli ve çevreye duyarlı bir üretim anlayışı ile çalışan Burdur’da dört, Denizli’de bir, Muğla’da bir adet olmak üzere toplam altı ocakta yıllık 80.000m³ blok üretimi yapmaktadır.

 

İstikrarlı yatırım ve büyümeyle, Türk mermer sektörünün liderlerinden ve Dünya zirvesindeki en iyi mermer üreticilerinden biri haline gelmek için  çalışan Sirmersan, hassas ve özel seleksiyon anlayışı ile devamlılık arz eden ürünlerinin %65’ini ihracat olmak üzere Türkiye ve Dünya’ nın birçok yerine pazarlamaktadır.

 

doğaltaş simersan expogi

 

Global Markamız

 

“White Pearl” markası ile tüm dünyada bilinirliğini sağlayan Sirmersan Sanayi A.Ş. doğal taş sektöründe gelişmiş ve modern teknolojinin öncüsü faaliyetleri ile sektörünün gelişmesi ve ilerlemesi için üzerine düşen tüm sorumlulukları yerine getirmektedir. Üstlendiği bütün işleri, meslek ve toplum etiğinin tüm gerekleri çerçevesinde yürütmektedir.

 

 

doğaltaş simersan expogi

 

Doğal kaynağından hayatınızın doğasına en yakışanı hazırlıyoruz…

 

Geleceğin bugünden tasarlandığı, ileri teknoloji kullanılarak hazırlanan, dünya trendlerini yaratan geniş ürün yelpazemiz ile hizmetinizdeyiz. Mermeri kaynağından titizlikle çıkartıyor, ihtiyaç duyulan sektöre göre şekillendiriyoruz; sizin ihtiyaçlarınız için Sirmersan kalitesi ile üretim yapıyoruz.

 

http://www.sirmersan.com/

 

https://www.expogi.com/kategori/mermer-dogaltas/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |