ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
48 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Kurtuluş İnci
 • ADRES: Örnek Mahallesi Doğan Araslı Caddesi No:215 34517 Esenyurt İSTANBUL
 • TELEFON: +90 (212) 620 28 00
 • FAX: +90 (212) 699 99 55
 • GSM: +90 531 314 82 82
 • WEB SİTESİ: http://www.melodi.com.tr
 • E-POSTA: info@melodi.com.tr
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:30
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
9+4 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Örnek Mahallesi Doğan Araslı Caddesi No:215 34517 Esenyurt İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Madlen Spesiyal ve Draje Çikolata

Madlen Spesiyal ve Draje Çikolata

 

 

 

Melodi Çikolata ve Gıda San. A.Ş.

 

Madlen Spesiyal ve Draje Çikolata imalatı yapan Melodi Çikolata’nın temelleri, 1957 yılında Kemal Taşar tarafından Samsun’da atılmıştır. Çikolatacılık mesleği ile ilk kez babasının Samsun’daki çikolata ve şekerleme dükkânında tanışan Kemal Taşar, 1968 yılında geldiği İstanbul’da Melodi adı ile üretime başlamıştır. Girişim ve yatırımları, başarısına paralel olarak sürekli devam ettirilen Melodi Çikolata, yıllar içerisinde Türkiye’nin önde gelen butik çikolata üreticisi ve çikolata tedarikçisi konumunu almıştır.

 

 

Melodi çikolata www.expogi.com (1).

Melodi çikolata www.expogi.com (1).

 

Madlen Spesiyal ve Draje Çikolata

Melodi’nin seçkin lezzetinin kalitesinin sırrı, Taşar Ailesi’nin üç kuşaktır devam eden tecrübe, titizlik ve mükemmeliyetçiliğinde saklıdır. Tüm ürünler büyük bir titizlik ile üretilmekte, üretimde en kaliteli hammaddeler kullanılmaktadır. 600’ü aşkın çeşidi bulunan Melodi Çikolata, madlen, spesiyal, draje gibi klasikleşmiş çeşitlerinin yanı sıra, tecrübe ve yenilikçiliği ile de geliştirdiği ürünleri ile sektöre öncülük etmektedir. Melodi Çikolata, enerji ve mutluluk kaynağı olan, en mutlu anlarda paylaşılan ve paylaşıldıkça lezzeti artan kaliteli ve seçkin çikolataları müşterilerine sunmaktadır.

 

Melodi çikolata www.expogi.com (1).

Melodi çikolata www.expogi.com (1).

 

Çikolata da Mamul ve Yarı Mamul Tedarikçisi

 

Melodi Çikolata bugün, Türkiye’nin butik çikolata üretiminin %25’ini karşılamasının yanı sıra, en yaygın ve seçkin pastacılık ve gıda firmalarının mamul ve yarı mamul tedarikçisidir. Melodi Çikolata’nın seçkin çikolataları, son teknoloji kullanılan ve uluslararası standartlardaki fabrikasında, büyük bir titizlikle hazırlanmaktadır. Üretim kalitesi; Bureau Veritas tarafından verilmiş ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, İngiliz Perakendeciler Birliği BRC Food, HELAL GIDA ve KOSHER sertifikaları ile belgelendirilmiştir.

 

Melodi çikolata www.expogi.com (1).

Melodi çikolata www.expogi.com (1).

 

Yıllık 15.000 Ton Kapasite

Üretim, büyük bir titizlik ve en kaliteli hammaddeler ile yapılmaktadır. Esenyurt’ta kurulu 55.000 m2’lik fabrikası, yıllık 15.000 ton kapasitesi ile faaliyet göstermektedir. Geniş üretim kapasitesine rağmen, kaliteli bir çikolatanın oluşması için dünyanın kabul ettiği klasik sistem uygulanmaktadır. Türkiye pazarının yanı sıra; Arap ülkeleri, Rusya, Bosna Hersek, Fas, Türk Cumhuriyetleri ve bazı Avrupa ülkelerine de ihracat gerçekleştirilmektedir.

 

Melodi çikolata www.expogi.com (1).

Melodi çikolata www.expogi.com (1).

 

Fabrikalarımız

 

Melodi Çikolata İstanbul Erenköy, Kadıköy, Nişantaşı, Etiler ve Esenyurt’daki fabrika satış mağazalarında madlen, spesiyaller, şekerlemeler, drajeler, sepetler, tabletler, yaldızlı çikolatalar ve çocuk ürünleri gibi çeşitlerini müşterilerine sunmaktadır.

 

 

http://www.melodi.com.tr/tr-TR/katalog/12.aspx

 

https://www.expogi.com/kategori/gida-urunleri/cikolata-ve-sekerleme/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.