ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
382 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Çağrı Ökten
  • ADRES: Buğday Sokak No:9 Kavaklıdere Ankara
  • TELEFON: +90 (312) 455 16 00
  • FAX: +90 (312) 455 16 01
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.tumad.com.tr
  • E-POSTA: info@tumad.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18.30
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
4+4 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Buğday Sokak No:9 Kavaklıdere Ankara

FİRMA HAKKINDA

Metalik Madencilik

 

 

TÜMAD Madencilik San. ve Tic. A.Ş.

 

TÜMAD Madencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. değerli ve baz metaller konusunda işletmeleri, projeleri ve aramaları olan bir metalik madencilik grubudur.

 

tümad expogi.com

 

Stratejimiz, potansiyel görülen maden sahalarında kalitemizden ödün vermeden doğaya, çevreye, insana saygılı olarak ileri düzeyde aramalar yaparak; ekonomik anlamda ve büyük çapta, ekonomik ve sosyal kalkınmanın çevre koruma ile bütünleştiği sürdürülebilir maden projeleri ile ülkenin önemli altın üreticileri arasında yer almaktır. Bu anlamda şirketimiz, bünyesinde birçok maden arama ruhsatı bulundurmaktadır.

 

tümad expogi.com

 

 

Madencilik te Önceliklerimiz

 

TÜMAD, tüm işletmelerinde ve arama sahalarında, çalışanlarının sağlık ve güvenliğini sağlayarak, toplumla, paydaşlarıyla ve çalışanlarıyla karşılıklı güven içinde, değerlere ve çevreye saygılı, şeffaf, açık, dürüst, yönetim anlayışı ve iletişimle, kalıcı ve ekonomik getirisi yüksek, sürdürülebilir altın madenciliği hedeflemektedir.

 

tümad expogi.com

 

Tüm maden işletmeleri ve projelerimiz; İSG, Çevre, Toplum İlişkileri , Kalite ve Entegre Yönetim sistemlerinin tüm bileşenleri ile ulusal ve uluslararası standartları içermesi nedeniyle, en iyi uygulanabilir teknolojilere sahiptir.

 

Değerlerimiz

 

Madencilik faaliyetleri başlamadan önce, hava, su, toprak kalitesi, bitki-hayvan türleri, kültürel ve sosyal varlıkla ilgili, uzmanlarca yapılan çalışmalar sonucu elde edilen temel veri ve bilgiler ışığında; üretim, doğaya yeniden kazandırma, süreçlerinde tüm çevresel ve sosyal değerler korunacaktır.

 

 

tümad expogi.com

 

TÜMAD, maden çalışması yapacağı yörelerde karşılıklı güvene dayalı, değerlere saygılı, açık ve şeffaf iletişimle, yöre halkının faaliyetlere desteğini sağlama amaçlı, sosyal onay, şikayet ve geri bildirim, paydaş katılımı, yerel satın alma yerel istihdam anlayışı ve yönetimiyle, çevreyi koruyarak ekonomik ve sosyal kalkınma sağlayacaktır.

 

Lapseki Projemiz

 

TÜMAD , Çanakkale İli Lapseki İlçesi  Şahinli ve Kocabaşlar Köyleri’nin sınırları içerisinde Lapseki Altın ve Gümüş Madeni ve Zenginleştirme Projesi’ni gerçekleştirmektedir. Lapseki Projesi’nin inşaat aşaması tamamlanmış olup, işletme aşaması Aralık 2017’de başlamıştır.

 

tümad expogi.com

 

Proje kapsamında, altın ve gümüş mineralleri, patlatmalı açık ocak madenciliği yöntemleriyle işletilecek dört ocaktan (Karakovan, Karatepe, K-Zone ve SBX ocakları) elde edilmektedir. Üretilen cevher tank liçi prosesi ile zenginleştirme işlemine tabi tutulmakta ve son ürün olarak dore altın ve gümüş elde edilmektedir.

 

http://www.tumad.com.tr/foto-galeri

https://www.expogi.com/kategori/madencilik-dogal-kaynaklar-ve-teknolojileri/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.