ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
245 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Taner Çelik
  • ADRES: Şirinevler Mahallesi, Adnan Kahveci Bulvarı, No: 200, Kat: 3 34188 Bahçelievler İSTANBUL
  • TELEFON: +90 212654 68 48
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Matbaa Makineleri

Matbaa Makineleri

 

 

Yıldız Zarf Kağıt Basım San ve Tic. A.Ş.

 

1983 yılında kurulan Yıldız Zarf Kağıt Basım Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin ana faaliyet alanı, baskı ve baskı sonrası matbaa endüstrisine yönelik üretim yapan yurtdışı firmaların, Türkiye temsilciliğini yürütmektir. Fleksibıl ambalaj üretimine yönelik tüm ihtiyaçlara çözüm sunmayı görev edinen Yıldız A.Ş; Avrupa, Amerika ve Uzakdoğu ülkelerinden, değişik firmaların, matbaa sektörüne yönelik, flekso, rotogravür.

 

matbaa makineleri yıldız a.ş. expogi.com

matbaa makineleri yıldız a.ş. expogi.com

 

Rotagravür ve Flexo

 

Laminasyon, dilimleme, oluklu mukavaa hatları, kutu pencere takma, sıvama, kalıplı kesim, gibi makinelerinin Türkiye mümesilliklerine sahiptir. Ayrıca değişik marka kullanılmış veb ofset, rotogravür ve flekso baskı makinelerinin de yurtiçi ve yurtdışı alım ve satım işlerinde aracılık ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

 

matbaa makineleri yıldız a.ş. expogi.com

matbaa makineleri yıldız a.ş. expogi.com

 

Onyx

 

Onyx merkezi tambur fleksografik baskı makineleri, basım endüstrisine Uteco’nun üstün teknolojisini sunar. Direct Drive Evo® teknolojisiyle donatılmış bu makine, rakipsiz baskı kalitesi, kolay operasyon ve oldukça hızlı iş geçiş özelliklerine sahiptir. Optimum nokta kalitesine ulaşabilmek için patent altına alınmış “Direct Drive Evo®” teknolojisi geliştirilmiştir.

 

matbaa makineleri yıldız a.ş. expogi.com

matbaa makineleri yıldız a.ş. expogi.com

 

Nokta kalitesini sağlamak için, merkezi tambur ve klişe sleeve mandrelleri doğrudan sürücü motorlarına flanşlanır. Uteco’nun son yazılım ve donanım özellikleri ile donatılmış, fire ve iş geçiş sürelerini minimuma indirgeyen ve maksimum yatırım dönüşü sağlayan Onyx, optimum baskı performansı ile iş başlangıçlarında baskıya giriş ve baskı registerını otomatik ayarlama özelliklere haizdir.

 

Diamond HP

 

Diamond HP, flekso baskıda Uteco mükemmeliyetinin temsilcisidir. Yüksek kalitesi, düşük fire ve ayar süreleri ayrıcalıkları ile günümüz fleksibıl ambalaj sektörüne hizmet eder.

600 m/dk’ya ulaşan maksimum baskı hızı, karbon fiber sleeve mandrelleri, sleeve çıkarma sistemi, yeni ve etkili kurutma sistemi, geliştirilmiş, yüksek performanslı bobin standları, baskı hassasiyeti dinamik ayar sistemi (P2P®) ve yeni otomatik yıkama sistemi (Sprint Wash®), Diamond HP ‘ye hem yüksek hem de düşük tirajli siparişlerin üretiminde önemli bir rekabet avantajı sağlar. Sleeve değişimi tamamen otomatiktir ve hem Merkezi Tambur baskı grubundan hem de makine süpervizöründen yönetilebilir.

 

matbaa makineleri yıldız a.ş. expogi.com

matbaa makineleri yıldız a.ş. expogi.com

 

NEXT 450

 

Q – Press ve M/H Press ile birlikte E – Press,  Uteco’nun % 100 İtalyan üretimi yeni nesil elektronik şaftlı rotogravür baskı makinesidir. Geleneksel modüler dizaynı sayesinde, rotogravür sektörüne girmek isteyen konverterler için ideal bir makinedir.

Kolay iş değişikliği sağlayan trolleylere sahip olan makine, elektronik şaftlıdır. Makine, müşteri isteğine göre, tek (1,6 – 2 m) ve çift (3,2 – 4 m) hood fırın ile donatılabilir. Her baskı istasyonunda yıkama sistemi ile donatılmış olan E – Press, şaftsız bobin standlarına sahiptir.

 

https://www.yildizas.com.tr/temsilcilikler

 

https://www.expogi.com/kategori/makina/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.