ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
334 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Mehmet Akdağ
  • ADRES: İstinye Mah. Darüşşafaka Cad. No:45 Seba Center İş Merkezi K:1 34460 İstinye Sarıyer İstanbul
  • TELEFON: 0 212 229 43 53
  • FAX: 0 212 229 43 52
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.akdaglar.com.tr
  • E-POSTA: akdaglar@akdaglar.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
8+4 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

İstinye Mah. Darüşşafaka Cad. No:45 Seba Center İş Merkezi K:1 34460 İstinye Sarıyer İstanbul

FİRMA HAKKINDA

Madencilik

Madencilik

 

 

Akdağlar Madencilik San. ve Tic. A.Ş.

 

Akdağlar Madencilik , 85 yılı aşan tecrübesi ile içinde bulunduğu tüm sektörlerde lider rolünü üstlenmeye devam ederken, dinamik ve çalışkan ekibiyle de ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunmaktadır.

 

akdağlar expogi.com

 

Akdağlar’ın ana iş kolu olan madencilik alanında agrega, nikel ve kum imalatı yapılmaktadır. 2015 yılında yapılan kapasite artışıyla, yıllık 10 milyon ton üretim ve satış miktarı hedeflenmiştir.

 

Değişik Sektörlerde Faaliyet Alanları

 

İnşaat sektöründe birbirinden önemli projelere imza atmış olan Akdağlar, AKPLAZA Ofis Kompleksi ile 2015 European Property Awards yarışmasında Türkiye’nin en iyi ofis projesi ödülüne layık görülmüştür.

 

akdağlar expogi.com

 

Asfalt sektörüne 2011 yılında güçlü bir giriş yapan Akdağlar , bugün ülkenin en büyük asfalt üreticilerinden biri konumundadır.

 

Yüksek teknolojiyi beton üretiminde de kullanan Akdağlar, güçlü bir yapı için yine, güçlü temellere sahip olunmasının bilincinde, yüksek kalitede beton üretimi yapmaktadır.

 

akdağlar expogi.com

 

Her sektöre kaliteli çözümler sunan Akdağlar , 85 yıldır  durmadan çalışarak bir avuç topraktan koca bir medeniyet kurmaya  ve hayatı güzelleştirmeye devam ediyor.

 

Misyonumuz

 

85 yılı aşan tecrübemizle iş geliştirme fırsatlarına açık,  çözüm odaklı, dinamik, çalışkan ve potansiyeli yüksek bir ekip olmanın yanı sıra, paydaşlarımızın beklentilerini daima karşılayan ve verdiği hizmetlerle ülke ekonomisine de katkıda bulunan örnek bir şirket olmaktır.

 

akdağlar expogi.com

 

 

Vizyonumuz

 

Lider ve idealist kimliğimizle araştırmacılık, yenilikçilik ve yetkinlik değerlerine olan inancımız devam etmektedir. Teknolojinin sunduğu imkanlardan yararlanarak bilgi ve verilere dayalı kararlar almamız, etkin kaynak kullanımımız, toplumsal sorumluluğun bilincinde  saydamlık anlayışından vazgeçmememiz, hoşgörü ve dayanışmaya verdiğimiz önem, ülke ekonomisine ve istihdama olan katkımız var olan gücümüzü artırmaktadır.

 

http://www.akdaglar.com.tr/grup-sirketlerimiz

 

https://www.expogi.com/kategori/madencilik-dogal-kaynaklar-ve-teknolojileri/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.