ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
299 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Emre Mutafçıoğlu
  • ADRES: Acıbadem Mah. Çeçen Sk. Akasya Evleri Sitesi A(Kule) Blok, No:25/A/150 Üsküdar İST
  • TELEFON: 0216 970 17 09
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: +90 532 223 5552
  • WEB SİTESİ: http://www.mutafci.com
  • E-POSTA: info@mutafci.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 / 18:30
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
7+8 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Acıbadem Mah. Çeçen Sk. Akasya Evleri Sitesi A(Kule) Blok, No:25/A/150 Üsküdar İST

FİRMA HAKKINDA

Maden Zenginleştirme Teknolojileri

Maden Zenginleştirme Teknolojileri

 

 

 

Mutafçı Maden Tek. San. ve Tic.Ltd.Şti. 

 

Maden Teknolojileri konusunda faaliyet gösteren Mutafçı’ da ilk adım 1964 yılında betonyerle atıldı. Kırma ElemeTesisleri ile yükselen markamız bugün sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

 

maden teknolojileri

maden teknolojileri mutafçı expogi.com

 

Globalleşen dünyamızda rekabet ancak kalite ve gelişen teknolojiyi uygulayarak mümkündür. Mutafçı 70’li yıllarda ülkemizdeki bu boşluğu doldurarak, ülkemizin inşaat ve maden makinaları üretim sektöründe öncü firma olarak haklı bir tanınmışlık ve şöhrete ulaşmış ve adı ülkemiz dışında da, ilklere atmış olduğu imzalarla  aranan isim olmuştur. Sektörde 32 senedir çalışmakta olan tesislerimiz, buna güzel bir örnek teşkil etmektedir. .

 

Mineral Zenginleştirme

 

Firmamız yeniden yapılanma sürecinde, sadece inşaat ve maden makinaları imal etmekle kalmayıp, İ.T.Ü Maden Fakültesi Profesörlerinden ( Prof.Dr. Güven ÖNAL tarafından kurulmuş olan, yılların tecrübe ve bilgi birikimine sahip  “METEK MINING” firması ile yapmış olduğu çözüm ortaklığı ile mineral zenginleştirme ve filler(taş tozu) değerlendirme tesislerinin üretim ve uygulamasınıda yapmakta olup, maden zenginleştirme teknolojilerinde proses uygulamaları gerçekleştirmektedir.

 

maden teknolojileri

maden teknolojileri mutafçı expogi.com

 

Bu yapılanma ile, sektöre bilimsel ve mühendislik kavramları açısından daha kapsamlı çözümler ve teknolojik uygulamalar katarak, maden sektöründeki yatırımcılara daha etkin çözümler ve kalıcı faydalar sağlayabilmektedir.

 

Lojistik  Avantajlarımız

 

Firmamız, Mutafçı markası olarak İzmir’de, Adnan Menderes Havaalanın’na ve İzmir, Aliağa limanlarına olan mesafe avantajı ile ihracatı gerçekleştirilebilecek tesislerde hem alıcıya hem satıcıya kolaylık sağlayabilecek bir konumdadır.

 

maden teknolojileri

maden teknolojileri mutafçı expogi.com

 

Üretim, yaratıcılığa açık bir alan olmasına rağmen, uluslararası kuralları ve ahlakı vardır. Makina üretiminde de uluslararası etik kurallar vardır. Mutafçı, uluslararası standartların neler olduğunu çok iyi bilir. Rekabet de bu kurallara uyulduğu sürece değerlidir.

Her ne kadar ismimizin, projelerimizin hak ve hukuk ve de ahlaki kurallar dışında kullanılması, kopyalanması sektördeki siz değerli müşterilerimizi yanıltmış olsa da, bundan sonra Mutafçı markası, yalnızca bu ismin gerçek kurucuları ile anılacaktır.

 

maden teknolojileri

maden teknolojileri mutafçı expogi.com

 

Satış öncesi ve sonrası müşterilerimize vereceğimiz hizmet, tesislerinden en yüksek verime nasıl ulaşabilirler sorusunun irdelenmesidir. Servis ve bakım üniteleriyle her zaman sizlerle birlikte hareket edip, karşılıklı edinmiş tecrübelerimiz doğrultusunda ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek, başarıya ulaşmamızın ortak anahtarıdır. Birlikte büyümek, ülkemizi bu sektörde hak ettiği noktanın da ilerisine taşıyabilmektir.

 

https://www.mutafci.com/faaliyetlerimiz

 

https://www.expogi.com/kategori/madencilik-dogal-kaynaklar-ve-teknolojileri/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.