ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,008 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Burcu Toros Serdar
  • ADRES: Çınarlı Mah. Ankara Asfaltı Cad. No: 15 Arkas Mistral Binası Konak, 35170 İzmir
  • TELEFON: 0 232 477 77 00
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:30

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Lojistik Taşımacılık

 

 

 

Arkas Lojistik A.Ş.

 

Lojistik taşımacılık alanında Türkiye’nin öncü holdinglerinden Arkas Holding çatısı altında faaliyet  gösteren  Arkas Lojistik, 1989 yılında kurulmuştur. Çeyrek asırdan fazladır lojistik sektöründe  var olan Arkas Lojistik bugün deniz, hava, kara, demiryolu kombine taşımaları yapan,  açık yük ve proje taşımaları, forwarding ve depo  hizmetleri sunmaktadır. Türkiye’de  İzmir, İstanbul, Bursa, Mersin,  Ankara, Eskişehir, Gaziantep, Kayseri,  Samsun, Trabzon,  iskenderun’ daki ofislerinde 1300 çalışanı ile hizmet üretmektedir.

 

lojistik taşımacılık

lojistik taşımacılık arkas lojistik expogi.com 1

 

Arkas’ın lojistik taşımacılık altyapısında yer alan İstanbul, İzmir, Bursa, Mersin, Konya, Kayseri, Gaziantep, izmit ve İskenderun’da 413 bin metrekarenin üzerinde açık konteyner sahası ve 12 bin metrekare kapalı depo tesisleri bulunmaktadır.

 

lojistik taşımacılık

lojistik arkas lojistik expogi.com 3

 

Ayrıca 706 vagon, demiryolu ile taşımaya uygun 1250 konteyner , 500 çekici, çok sayıda  yükleme boşaltma araç ve ekipmanı ayrıca geniş konteyner depolama sahaları  ile  müşterilerine özel taşıma çözümleri geliştirmektedir.

 

lojistik taşımacılık

lojistik arkas lojistik expogi.com 2

 

Hızlı, güvenilir ve kaliteli lojistik hizmeti sağlayan global bir lojistik şirketi olma vizyonuyla  yatırım yapan Arkas Lojistik taşımacılık yurtdışında Arkas Logistics markası adıaltında yapılanıyor.  Bugün Rusya, Ukrayna, Gürcistan, Kazakistan, Azerbaycan,  Çin  ve Yunanistan’da  faaaliyet gösteren ofislerinde 100 kişiye istihdam sağlamaktadır.  Ofislerinin olmadığı dünyanın diğer önemli ticaret merkezlerinde de partnerleri bulunmaktadır.

 

 

lojistik taşımacılık

lojistik arkas lojistik expogi.com 4

 

Vizyon

 

Dünyanın önemli ticaret merkezlerinde kendi organizasyonlarıyla müşterisine hızlı, güvenilir, kaliteli ve kârlı lojistik taşımacılık hizmeti sağlayan öncü lojistik kuruluşu olmak.

 

Misyon

 

Ticaret yapan firmalara beklentilerinin üzerinde çok çeşitli taşıma hizmeti sunan, ülkesine ve topluma katkı sağlayan öncü bir lojistik taşımacılık kuruluşu olmak.

 

Değerler

 

Müşterisini tüm değerlerinin merkezine yerleştiren; Arkas’ın köklü geçmişine ve asırlık tecrübesine duyulan güvene sahip çıkan, başarı odaklı, takım çalışması ve sürekli gelişime önem veren, cazibe merkezi ve inovatif bir kuruluş olmaya değer veriyoruz.

 

lojistik taşımacılık

lojistik  arkas lojistik expogi.com 5

 

 

Konteyner İç Nakliye

Arkas Lojistik, yurtdışından Türkiye limanlarına konteyner ile gelen ithal yükleri ve Türkiye’ nin her yerinden ihracatçı firmaların, fabrika liman arasındaki konteyner taşımalarını profesyonel bir biçimde Arkas güvencesi altında gerçekleştirmektedir.

 

 

lojistik taşımacılık

lojistik arkas lojistik expogi.com 6

 

 

Intermodal Demiryolu Taşımaları

Yurtdışından gelen veya yurtdışına gidecek ithalat/ihracat/transit konteyner taşımalarında, Türkiye, Gürcistan ve Rusya’da demiryolu hattı bulunan limanlar üzerinden farklı taşıma modlarını kombine ederek (demiryolu/deniz-kara/demiryolu-deniz-kara) kapıdan-kapıya intermodal servis verilmektedir.

 

http://www.arkaslojistik.com.tr/tr-TR/global-ihale-ve-projeler

 

https://www.expogi.com/kategori/lojistik-tasimacilik-depolama-istifleme/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |