ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
946 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Durmuş Döven
  • ADRES: Küçük Çamlıca Mah. Erkan Ocaklı Sok. No:13 PK:34696 Üsküdar İstanbul
  • TELEFON: +90 (216) 564 20 00
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Lojistik Taşımacılık

Lojistik taşımacılık şirketi

 

 

Reysaş Taşımacılık ve Lojistik Tic. A.Ş.

 

Reysaş Lojisik 1989 yılında merkezi Ankara’ da olmak üzere sınırlı sayıda tır, kiralık oto, sınırlı sayıda personel ve kısıtlı faaliyet alanları ile ticari  faaliyetlerine başlamıştır.

 

Reysaş expogi

 

Takip eden 5 yıl içerisinde hızla büyüyerek faaliyetlerini sürdüren Reysaş lojistik , müşteri sayısını arttırmış ve daha ilk yıllarında tır sayısını 120′ ye çıkarmıştır. Bugün itibariyle, 600’ün üzerindeki özmal tır ve ihtiyaç halinde kiralık tırlar ile faaliyetlerini yurtiçi ve yurtdışında sürdürmektedir.

 

Reysaş expogi

 

Reysaş; oto taşıma, lojistik, uluslararası taşıma, akaryakıt taşıma, forwarding, depolama gibi lojistik sektöründeki diğer hizmetleri ile yurt içerisindeki faaliyetlerinde, lojistik hizmetlerinin payını arttırmış ve yurt dışı taşımacılığa da başlayarak kısa süre içerisinde büyümüş ve gelişmiştir. 1994 yılı sonunda ulaşılan sefer sayısı 3000′ in üzerinde olmuştur.

 

 

Lojistik Teknoloji Sistemleri

 

Reysaş, teknoloji yatırımına önem veren bir firma olarak sektörde, araç takibinde uydu sistemi kullanan ilk firmadır. Kullanılan uydu sistemleri ile sürücülerle elektronik ortamda yazışarak bağlantı kurulmakta, sevkiyat, mesafe ve maliyetler bilgisayar ortamında tespit edilmektedir.

 

Reysaş expogi

 

İleri teknoloji ile donatılmış soğukhava ve tekstil depolarında barkod ve RF (radyo frekans) sistemleri ile depo yönetimi yaparak müşterilerine hizmet vermektedir.  Otomotiv sektöründe, JIT(Just In Time) dağıtım ve toplama operasyonları gerçekleştirirken müşteri ve müşterinin tedarikçileri ile internet tabanlı uygulamalar (Oplog-Optimization Logistics) kullanarak elektronik ortamda bilgi transferi sağlamakta ve araç/yük optimizasyonu yaparak maksimum kapasite kullanım ve performansı gerçekleştirmektedir. Ayrıca kullandığı sürücü takip sistemi (Poliroute) ile sürücü, yükleme ve boşaltma sürelerinin performansını izlemektedir.

 

Lojistik Taşımacılıkta Çeşitlilik

 

8’li, 4’lü, 2’li oto taşıma, soğutmalı, tenteli, askılı, hidrolik liftli, martı kanat gibi özelliklerde ve çeşitli hacimlerdeki dorseleri, ortalama yaşı oldukça düşük olan çekicileriyle ve diğer ticari araçlarıyla Reysaş, farklı özelliklerde talepleri karşılayabilmekte ve büyük kuruluşlara geniş çaplı taşımacılık hizmeti vermektedir. Bugün Reysaş’ ın geldiği noktaya, portföyündeki müşterilere ve cirosuna bakıldığında 11-12 yıllık bir süre için önemli bir mesafe kat ettiği görülebilir.

 

Reysaş expogi

 

Reysaş’ ın resmi merkezi İstanbul olup ; yönetim şubeleri Adapazarı, Adana, Ankara, Antalya’ dadır.

 

Reysaş Taşımacılık ve Lojistik A.Ş. aynı zamanda bir ticari yatırımlar şirketi olarak yaptığı çalışmalarla sürekli gündemde olan ve ülkesine katma değer kazandıran bir kuruluştur. Ülke ekonomisine sağladığı döviz getirisinin yanısıra eğitim konusunda da yapılan yatırım ve yardımlarda da ülkeye katkı sağlamaktadır.

 

Reysaş expogi

 

Şirketimizin uluslararası grubu; özmal, kiralık araç ve uluslararası acente ağı ile teknolojik, çağdaş, profesyonel organizasyon yapısı içerisinde müşterilerine hizmet vermektedir. Türkiye’ den Avrupa ‘ nın ihracat ve ithalat hareketine önemli katkıda bulunan şirketimiz, ülke ekonomisine döviz getirisi sağlama yönünde de önemli rol oynamakta ve her yıl bu konuda ödül almaktadır. Kara taşımacılığı yanında entegre hizmet olarak tren taşımacılığı ve forwarding hizmetleri de sunmaktadır.

 

Reysaş expogi

 

http://www.reysas.com/reysas-yazilim-hizmetleri

 

https://www.expogi.com/kategori/lojistik-tasimacilik-depolama-istifleme/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |