ArabicEnglishGermanRussianTurkish

GOLD Rota Tekstil

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
627 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Serka Asan
  • ADRES: 1. Organize Sanayi Bölgesi 1. Cadde 44900 Yeşilyurt Malatya Türkiye
  • TELEFON: +90 (422) 237 54 46
  • FAX: +90 (422) 237 54 50
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.rotatex.com.tr
  • E-POSTA: info@rotatex.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:30
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
2+5 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

1. Organize Sanayi Bölgesi 1. Cadde 44900 Yeşilyurt Malatya Türkiye

FİRMA HAKKINDA

Kumaş ve İplik

Kumaş ve iplik imalatı

 

Rotatex

Rota Tekstil Tur. San. Tic. A.Ş.

 

ROTA TEKSTİL, 1997 yılından bu yana Türkiye’nin örme kumaş ve iplik alanındaki önde gelen üretim ve tedarikçi şirketidir.

Firmamız; 61.000 M2 açık alanı ve 24.000 M2 kapalı üretim alanı ile birlikte aylık 450 ton iplik, 400 ton boyalı kumaş üretim kapasitesine sahiptir. Ne 10/1 den Ne 40/1 e kadar değişik numaralarda %100 pamuk ipliği üretimi yapmaktadır. Ayrıca örgü tesisinde üretimi yapılan tüp ve açık en formundaki yuvarlak örme kumaşların en iyi kalitede boyar madde ve kimyasal kullanımı ile yüksek renk haslıklarında ön terbiye-boya-apre işlemlerini gerçekleştirilmektedir.

 

kumaş ve iplik rotatex rota tekstil expogi

kumaş ve iplik rotatex rota tekstil expogi

 

ROTA TEKSTİL, kuruluşundan bu yana her geçen gün artan memnun müşteri portföyü ile birlikte dünya tekstil piyasasında güçlü ve istikrarlı bir ilerleme kaydetmiştir. Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen hazır giyim markalarına değişen moda trendleri içerisinde en iyi kalitede iplik ve kumaş tedarik etmiştir. Ürünlerini ağırlıklı olarak Avrupa ülkelerine (Fransa, Rusya, Ukrayna, Polonya, Bulgaristan, İtalya vs…) ihraç etmektedir.

 

kumaş ve iplik rotatex rota tekstil expogi

kumaş ve iplik rotatex rota tekstil expogi

 

ROTA TEKSTİL, tüm çalışmalarının odağına “insanı” almakta, insanın yaşam kalitesinin yükseltilmesi için kendi faaliyet alanlarında en iyi çözümleri üretmektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefini, teknoloji kullanımını ve yenilikçiliği benimsemiş çalışanlar ile oluşturulan katma değerin, gelecek nesillere en iyi koşullarda aktarılması hedefleriyle insana ve topluma fayda sağlamak için çalışmaktadır.

 

Örme kumaş üretimi

 

Pamuk, viskon, modal, polyester ve karışımlı ipliklerden yuvarlak örme makinelerde çeşitli kalitelerde boyalı ve ham kumaş üretimi yapılmaktadır.

Tek plaka ve çift plaka farklı pus ve feinlardaki örme makinelerde süprem, pike, ribana, interlok, selanik, iki iplik, üç iplik ve elastanlı kumaş üretimi yapılmaktadır. İşletmemizin ham kumaş üretim kapasitesi 15 ton/gün’dür.

 

kumaş ve iplik rotatex rota tekstil expogi

rotatex rota tekstil expogi

 

Open end İplik üretimi

 

2880 rotor kapasiteli open end iplik üretim tesisimizde günlük ortalama 10-15 ton iplik üretimi mevcuttur. Ne 10/1 – Ne 40/1 arasında pamuk, polyester, viskon, tencel, bambu, modal elyaf ve karışımlarından farklı sektörlere göre üretim yapılmaktadır.

Ayrıca corolab iplik temizleme sistemi ile kalitenin devamlılığı sağlanmaktadır.

 

kumaş ve iplik rotatex rota tekstil expogi

rotatex rota tekstil expogi

 

Boya – Apre

 

Pamuk, viskon, polyester ve karışımlı ipliklerden üretilen örme kumaşlara boya ve terbiye yapılmaktadır. Normal apre işlemlerinin yanında, ipeksi apre, anti bakteriyel, ter itici vb. özel apreler de uygulanabilmektedir. Boya-Apre işletmemizin kapasitesi 20 ton/gün’dür.

 

 

http://www.rotatex.com.tr/product-groups

 

https://www.expogi.com/kategori/tekstil/kumas/

 

 

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.