ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
985 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Cenk Coşkuntürk
  • ADRES: Flatofis Binası Otakçılar Caddesi No:78 Kat:1 Blok no : B1B Eyüp 34050 İstanbul /Türkiye
  • TELEFON: 0850 222 1 800
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 /18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Küçük Ev Aletleri

Küçük Ev Aletleri

 

 

 

Arzum Elekt. Ev Aletleri  San.ve Tic. A.Ş.

 

Küçük ev aletleri sektöründe faaliyet gösteren ve 1966’da yerli bir marka olarak doğan Arzum, 50 yıldır Türkiye’de hemen her eve girmiş ve başarısını kısa sürede uluslararası boyuta taşımıştır. Teknolojiyi tasarım ve yaratıcılık ile birleştirerek ortaya  çıkardığı ürünlerle tüketicilerinin hayatlarını değiştirmeyi hedefleyen Arzum, yarım asırlık yolculuğunda ev aletleri sektöründe Türkiye’de ilklere imza atarak sektöre yön vermektedir.

 

küçük ev aletleri

arzum expogi.com

 

 

İlk Türk Malı Ütü İmalatı

 

Küçük ev aletleri kategorisinde Türk malı ilk ütüyü 1967 yılında, ilk mekanik süpürgeyi 1968 yılında,  ilk mutfak robotunu 1991 yılında ve ilk elektrikli cezveyi 2003 yılında üreten Arzum, 2001 yılında sektörde 3 yıl garanti uygulamasını  başlatarak sektörde garanti sürelerini uzatan ilk marka olmuştur.

 

küçük ev aletleri

ev aletleri arzum expogi.com

 

Türk Kahvesi Makinesi

 

“Sen dokunursun değişir dünya” mottosu ile tasarladığı  küçük ev aletleri  ürünleri ile , yerel ve uluslar arası birçok prestijli ödüle layık görülen Arzum, 2014 yılında Türk kahvesinde bir devrim yaratarak, doğrudan  fincana servis özelliğiyle bir ilk olan Arzum OKKA Türk Kahvesi Makinesini yurt içi ve global pazara sunarak büyük bir başarı elde  etmiştir.

 

2015 yılında dünyadaki devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı olan Turquality Programı kapsamına alınan Arzum, OKKA’nın başarısı ile Türk kahvesi kültürünü dünyaya yaymak üzere global bir misyonu da yerine getirmektedir.

 

 

Küçük Ev Aletleri nde Geniş Ürün Yelpazesi

küçük ev aletleri

arzum expogi.com

 

 

Bugün küçük ev aletleri kategorisinde gıda hazırlama, pişirme ve kızartma, içecek hazırlama,   temizlik, kişisel bakım, ütü olmak üzere 6 ürün kategorisinde 250’den fazla ürünüyle yılda 3 milyonu aşan satış gerçekleştiren Arzum, dünyanın 35’e yakın ülkesinde 10 milyon eve ulaşarak “dünya markası olma” yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

 

 

Kalite Politikamız

 

Arzum, yenilikçilik ve sürdürülebilir büyüme hedefiyle uyumlu olarak; tüm paydaşlarının memnuniyetini arttırmayı, sürekli iyileştirme felsefesi ile eder-değer dengesini yükseltmeyi amaçlar. Tercih edilen işveren olmak ve Operasyonel mükemmellik için çalışmalar gerçekleştirir. Bunun için sistematik sürekli iyileştirme faaliyetleri organize eder ve tüm yasal şartlara uygunluk sağlar.

 

küçük ev aletleri

ev aletleri arzum expogi.com

 

Kalite Yaklaşımımız

 

Arzum, tüm iş ortaklarına kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla, şirket içi uygulamalarını izlenebilir ve ölçülebilir bir şekilde planlamaktadır. Kaliteyi bir yaşam biçimi haline getirmek, kalite felsefesini tüm çalışanlara benimsetmek ve hissettirmek, kalite yaklaşımının en önemli yapıtaşlarındandır.

 

https://www.arzum.com.tr/kampanyalar-81

 

https://www.expogi.com/kategori/ev-elektronigi-ve-beyaz-esya/kucuk-ev-aletleri/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |